Вхідні та котеджні двері в Одесі

Основною спеціалізацією нашого магазину є металеві двері в Одесі — вхідні та котеджні варіанти, а також протипожежні двері. Всі двері мають різний рівень зламостійкості та різну вартість — для розуміння конструктивних особливостей і цінової політики ми рекомендуємо ознайомитися з різними

методиками зламу металевих дверей

Повірте, ці знання рано чи пізно вам знадобляться, і них варто витратити час — злам вхідних дверей в Одесі здійснюється різними способами, ви будете розуміти, що вам потрібно, а за що викладати гроші не варто.

Ми пропонуємо в Одесі двері різних виробників, зокрема і бюджетні варіанти, але основу асортименту складають замовні двері Clavis, типові двері «Новий Світ», і одеські вхідні двері компанії «Страж», інформація про які надана на цій сторінці.

Всі двері незалежно від виробника
встановлюються в будь-якому районі Одеси

Встановлення здійснюється майстрами нашого сервіс-центру, досвід роботи яких в даній сфері вимірюється десятиріччями. Ознайомитися з нашим підходом до справи ви зможете, подивившись фотозвіт про встановлення в Одесі котеджної двері Clavis.

Котеджні та вхідні двері Clavis

Двері Clavis виготовляються на замову, це передбачає індивідуальний підхід до зовнішнього вигляду і рівню зламостійкості. За своїм призначенням та умовами експлуатації двері Clavis поділяються на вхідні та котеджні модифікації.

Вхідні та котеджні двері Clavis

Вхідні моделі дверей Clavis призначені для внутрішнього використання — в квартирах, парадних та інших місцях, де двері не будуть під впливом вологи. На відкритому просторі їх можна експлуатувати тільки при наявності захисного козирка або подібної конструкції.

Котеджні моделі мають більшу стійкість до впливу атмосферних опадів — вони виготовлені за технологією фільончатого металу з відсутністю зовнішньої обшивки. Незважаючи на це, двері мають гарний і своєрідний вигляд, а встановлювати їх можна під відкритим небом.

Як котеджні також можна використовувати варіант вхідних дверей, обшитих зовні водостійким МДФ польського виробництва та ізраїльською захисною плівкою Vinorit, яка зарекомендувала себе найкращим чином. Звернемо вашу увагу, що МДФ саме водо-, а не вологостійкий. Ми проводили тестування, занурюючи його в воду на півтора тижні, а потім проводили замірювання товщини — розбухання мінімальне, до двох десятих міліметра. Різниця між технологіями представлена на фотографіях.

Нашими майстрами встановлена досить велика кількість дверей в Одесі та околицях міста, нарікань власників на вологостійкість ламінованого МДФ немає.

І кілька слів про теплостійкість. Котеджні моделі Clavis можуть виготовлятися в утепленому енергозберігаючому варіанті.

Утеплені котеджні двері Clavis

Досягається додаткове утеплення завдяки підвищенню товщини дверного полотна і коробки, що дозволяє встановити ще один контур ущільнення, підвищити товщину склопакета і шару теплоізоляційного матеріалу всередині полотна і коробки. Чи потрібен такий варіант вхідних дверей в Одесі з нашими досить теплими зимами — це добре запитання, але в передмістях і околицях, де температура завжди на кілька градусів нижче, ніж в самій Одесі, використання утепленої моделі дійсно може підвищити рівень заощадження тепла в будинку.

Вхідні двері «Новий Світ»

Вхідні двері новокаховського підприємства «Новий Світ» відносяться до елітного класу, але потужна виробнича база і поставлене на потік виробництво дають конструкціям відмінне ставлення якості до ціни — якщо вам потрібні надійні типові, а не замовні двері, то продукція цього підприємства безумовно заслуговує на увагу. Наш магазин є офіційним представником компанії «Новий Світ» в Одесі, тому ви отримаєте двері за ціною, рекомендованою виробником.

Вхідні двері «Новий Світ»

В залежності від складності виготовлення двері «Новий Світ» діляться на 5 категорій, з яких ми пропонуємо три найпрестижніших.

Вуличні та вхідні двері «Форт Нокс»

Запорізьке підприємство «Форт Нокс» пропонує моделі нижчого і середнього цінових сегментів. І якщо вам потрібні просто дешеві вхідні двері, то продукція цього бренду може виявитися кращим варіантом. Декоративної обшивки в бюджетній серії немає — все націлене на зниження ціни, але полотно обшито півтораміліметровим металом, що вельми непогано в плані зламостійкості.

Вхідні та котеджні двері «Форт Нокс»

Моделі «Форт Нокс» середнього цінового діапазону мають гарну якість і гідну комплектацію — в них встановлені не китайські, а досить надійні замки і циліндри Kale (Туреччина). Каркас конструкції жорсткий, витримані усі розміри і геометрія — монтажники нашого сервіс-центру провели безліч установок цих дверей в Одесі, жодного нарікання не було.

Котеджні, вуличні та вхідні двері «Страж»

Двері одеської компанії «Страж» не потребують особливого представлення — цей виробник відомий усій Україні, продукція його володіє якістю і доступною ціною. Ця доступність базується на можливості вибору комплектації, яка безпосереднім чином впливає на ціноутворення.

Виготовляються вхідні двері під Одесою (підприємство знаходиться в Фонтанці), у нас прямі зв'язки з заводом і особливі відносини — ми можемо комплектувати двері «Страж» більш зламостійкими замками. Змінювати подібним чином вхідні двері «Страж» в Одесі може лише наш магазин (цієї можливості немає навіть у фірмових салонах компанії), але ця опція доступна не для усіх моделей через низку конструктивних особливостей.

Вхідні та котеджні двері «Страж»

Якщо вам потрібні вхідні двері в Одесі, збалансовані за ціною і якістю, то продукція «Страж» може виявитися кращим рішенням — варіантів моделей і комплектації дуже багато. У нас є зразки, а сам «Страж» пропонує складську програму — моделі вже готові і доставка вхідних дверей в Одесу з Фонтанки займе мінімальний час.

Які двері ми пропонуємо в Одесі

В нашому магазині ви зможете купити наступні види дверей:

Окремо скажемо декілька слів про протипожежні двері — аж надто багато підробок під них робиться останнім часом. Ліцензійні протипожежні двері в Одесі ви зможете купити в нашому магазині. Ми також маємо офіційний дозвіл на їх установку, ви отримаєте на руки пакет документів, завірених в пожежній інспекції.

Чому саме наш магазин

Наш магазин є офіційним постачальником або представником в Одесі і Україні безлічі замково-циліндрових брендів — Mottura (Італія), Evva (Австрія), Mul-T-Lock (Ізраїль), Abloy (Фінляндія), Abus (Німеччина) та інших виробників. Всю продукцію ви зможете купити або встановити в двері, які ви збираєтеся купити. Більшість замків і циліндрів постачаються безпосередньо з заводів-виробників, тому ви отримаєте продукцію з перших рук, минаючи усіляких посередників зі своїми надбавками на вартість.

І останнє. Магазин «Добрий дім» існує на одеському дверному ринку більше 20 років, а назва магазину — зареєстрована торгова марка. У певному сенсі сам час нашого існування є запорукою якості всієї нашої продукції і ставлення до своєї справи.

Про вибір дверей

У наш час виробників дверей багато — купити вхідні двері в Одесі можна в багатьох місцях: як у різних контейнерах на ринку, так і в спеціалізованих магазинах. Якість і зламостійкість дверей різні — є надійні вітчизняні двері, є і китайський мотлох. Ціна, зрозуміло, також різна і на кожен ціновий сегмент знаходиться свій покупець.

Зламостійкість сталевих дверей залежить від безлічі факторів і конструктивних особливостей. У більшості випадків, чим вище ціна, тим краще двері протистоять зламу — на формування ціни значною мірою впливає вартість замків і циліндрів, а коштують найкращі моделі досить багато. Саме з цієї причини дешеві металеві двері в Одесі обладнюються найдешевшими замками і циліндрами за кілька доларів, зазвичай китайського виробництва. Розкриваються вони весело і швидко навіть зламниками-початківцями, але хто замислюється про це, якщо на першому місці стоїть ціна?

Звернемо вашу увагу, що в спальних районах Одеси вхідні двері в переважній більшості випадків розкриваються інтелектуальним (тихим) способом за допомогою відмичок та подібних інструментів.

Справедливості заради слід сказати, що максимальний або просто високий рівень зламостійкості потрібен не завжди — є місця, де злам (особливо силовий) утруднений або неможливий. В цьому випадку вам можуть допомогти матеріали розділу про вибір дверей. У них розглянуто багато питань щодо конструкції та зламостійкості дверей — ознайомившись з ними, ви зможете зрозуміти, за що варто викладати гроші, а що у вашому випадку виявиться зайвою матеріальною витратою.

Двері, особливо вхідні, — не та річ, на якої варто економити, заощаджуючи гроші на шкоду надійності. У цьому, на жаль, багато одеситів переконуються на своєму гіркому досвіді — деякі зразки китайських дверей без особливих зусиль розкриваються консервним ножем. Не можна казати, що такої продукції немає в нашому магазині, але продаючи її вам, ми обов'язково попередимо про можливі наслідки.

Меню розділу дверей