Заточення ножів та інструменту в Одесі

Завжди хочеться мати добре заточений ніж, особливо, якщо часто ним користуєшся. На жаль, всім ножам властиво рано чи пізно тупитися. Самостійна заточка не завжди буває в радість, на неї не вистачає часу, не завжди під рукою є потрібний заточний інструмент, а деякі просто не вміють її робити. Звертайтеся в наш сервісний центр — ми зробимо все в кращому вигляді!

Якісна заточка в Одесі

Чи не є секретом, що заточка в Одесі є на кожному ринку у вигляді лотка. Багато одеситів заточують там свої ножі та цілком задоволені. Але задоволені з однієї простої причини — вони просто не знають, що таке дійсно якісна заточка. Ми можемо заточити ваш ніж краще і свої слова підтвердимо аргументами. А ви вже вирішуйте, вагомі вони чи ні.

Якість заточки, без сумнівів, залежить від майстерності заточника. Умілий майстер може багато що зробити, але давайте тверезо дивитися на речі — без потрібного устаткування йому доступні далеко не всі можливості. Чи понесете ви йому на заточку дорогий фірмовий ніж? Швидше за все, навряд... Навіть на рівні підсвідомості кожна людина розуміє, що при всій повазі до майстерності заточника, лоток — це все-таки не той рівень: у хорошого майстра повинно бути хороше устаткування.

Ми оснащені таким устаткуванням — у нас є єдиний в Одесі та Україні шведський заточний верстат професійного класу Tormek.

Цей верстат має особливості, які відсутні у інших професійних верстатів, не кажучи про саморобні.

Згадаймо, як гострять ножі майже усі майстри на ринках Одеси — летять іскри, розноситься вищання металу, розлітаються крихти абразивного круга. При цьому завжди відбувається перегартування вістря леза. Воне буде гострим, але втратить своє первісне загартування — його лезо стане м'якшим і швидко затупиться. На Tormek такого не станеться ніколи — він має частоту обертів не більше 90 разів на хвилину. У сукупності з водяним охолодженням про перегартування не може бути й мови — ваші ножі будуть довго зберігати гостроту ріжучої кромки.

Наступний момент — кут заточування, що має величезне значення при роботі зі столярним інструментом. Виставити потрібний кут на Tormek не передбачає складності і саме таким чином ми здійснюємо заточку професійного столярного інструменту — стамесок, ножів для рубанків невеликих розмірів.

У разі потреби ми застосовуємо інше обладнання, яке дозволяє точити ножі для м'ясорубок, ножі для фугувальних станків та подібні речі. Станки розташовані в околицях Одеси, термін виконання робіт зазвичай становить дві-три робочих доби.

Гостріння фугувального ножа

Заточені нами предмети

На завершення кілька слів про рівень заточування. Рівень цей, без жодного перебільшення високий — ножами після загострення можна голитися. Єдиним умовним недоліком верстата можна назвати значно довший час заточування в порівнянні з високооборотними верстатами — вам доведеться трохи почекати або залишити свої ножі, а пізніше забрати їх. Натомість ви отримаєте бритвенно гострий ніж, який довго не буде тупитися.

Наші послуги із заточування

Наш центр виконує велику кількість робіт, але обмеження все ж є — ми не точимо ножі радянського виробництва з нержавіючої сталі. Перелік послуг представлений нижче. Якщо ви маєте потребу загострити нестандартний предмет, то треба зателефонувати нам і довідатися про можливість такої роботи.

Види робіт

 • Заточка
 • Реставрація леза
 • Полірування леза

Що ми точимо

 • Ножі кухонні різних видів
 • Cлайсери (ріжучі круги) скиборізок
 • Азіатські ножі
 • Столові ножі
 • Кухонні топірці
 • Мисливські ножі
 • Складані ножі
 • Ножі й сіточки м'ясорубок
 • Стамески (долото)
 • Ножі для рубанків (довгі та короткі)
 • Інші предмети

При замовленні від п'яти ножів перший ніж заточуємо безкоштовно.

Меню розділу гостріння