Старокінний ринок відкритий с 9.00 до 15.00, наш магазин працює.

Виготовлення систем «майстер-ключ» в Одесі

Системою «майстер-ключ» («майстер-системою», «master key system») називають певну кількість циліндрових замків, об'єднаних в систему, зв'язки в якій здійснюються за допомогою ключів для цих циліндрів. Ключі мають різні права доступу — ключі нижнього рівня можуть відкривати тільки свою групу циліндрів майстер-системи, ключі вищого рівня відкривають кілька груп циліндрів. Ключі, які стоять на вершинах ієрархічного дерева, можуть відривати всі циліндри. Зручність очевидно: один такий ключ замінює в'язку ключів, забезпечуючи вхід у всі приміщення.

Ми пропонуємо виготовлення систем майстер-ключа в Одесі, що базуються на високоякісних циліндрових механізмах Abloy, Mul-T-Lock, Evva і Mottura Champions. Зібрані нами системи можуть бути різної складності та спрямовані на вирішення певних завдань — одні проектуються для використання в приватних будинках, інші в невеликих закладах, треті — в багатоповерхових готелях. Для наочного розуміння застосування майстер-систем ми докладно зупинимося на деяких варіантах.

Система «один ключ»

Комбінація «один ключ» складається з декількох циліндрових замків, що відкриваються одним ключем. Циліндри системи мають однаковий секретний код і, оскільки немає ієрархічного дерева, така система майстер-ключа не має.

майстер-ключ на всі двері

Приклад використання: двері гаража і ворота котеджу відкриваються одним ключем, всі інші приміщення іншим. В даному випадку потрібно два ключа, оскільки використовуються дві окремі системи «один ключ». У разі використання однієї системи, всі двері заміського будинку будуть відкриватися одним ключем.

Система «майстер-ключ»

Група циліндрових замків з індивідуальними ключами, які відмикають тільки свої двері. Майстер-ключ відкриває будь-який замок групи.

один ключ відкриває всі двері

Приклад використання: кожен співробітник закладу має ключ, що відкриває тільки свій кабінет. Керівник установи може відмикати кабінет будь-якого співробітника, використовуючи майстер-ключ.

Система «головний майстер-ключ»

Майстер-система об'єднує потрібну кількість систем «майстер-ключ» в ієрархічне дерево, що має майстер-ключі з різним доступом. На вершинах кожної з груп стоять субмайстер-ключі, відпираючі двері тільки своєї групи, а всі двері установи може відкривати тільки майстер-ключ.

багато ключів один замок

Приклад використання. Постояльці готелю відкривають двері номерів своїми ключами. Покоївки готелю своїми субмайстер-ключами можуть відмикати двері номерів тільки свого поверху. Керуючий готелю, володіючи головним майстер-ключем, зможе потрапити в будь-який номер.

Системи «центрального замку»

Кожен ключ такої системи, крім замку своїх дверей, може відмикати кілька дверей загального користування.

один ключ відкриває різні замки

Приклад використання. Постояльці номерів відкривають двері своїми ключами. Покоївки, як і в попередньому прикладі, субмайстер-ключами відкривають номера свого поверху, керуючий майстер-ключем відкриває двері всіх постояльців. Але при цьому і постояльці, і покоївки, і керуючий своїми ключами можуть відімкнути двері аварійного пожежного виходу.


Варіантів майстер-систем може бути багато — з базових груп можна створювати комбінації будь-якого рівня складності з будь-ієрархією, що дозволяє організовувати серйозний підхід до питання управління доступом. У наведених прикладах були використані різні варіації, характерні для готелів, але ніщо не заважає використовувати системи майстер-ключа для вирішення власних потреб в будь-якому житлі.

Порядок створення системи майстер-ключа

  • Проектування. Визначення кількості замків, користувачів і рівень їх доступу.
  • Розрахунок секретних комбінацій (кодів) за допомогою комп'ютерної програми.
  • Виготовлення ключів по розрахованої мапі кодів.
  • Збірка циліндрів відповідно ключам.
  • Монтаж майстер-системи.
  • Гарантійне і післягарантійне обслуговування системи майстер-ключа.

Ми не наводимо цін — вони підраховуються індивідуально в залежності від кількості циліндрів і ключів, які будуть в майстер-системі.

Співпрацюючи з нами, ви можете розраховувати на обслуговування, підтримку, при потребі — виготовлення ключів та вирішення інших питань.

Проектування, установка
і обслуговування майстер-систем в Одесі