Виготовлення систем «майстер-ключ» в Одесі

Системою «майстер-ключ» («майстер-системою», «master key system») називають певну кількість циліндрових замків, об'єднаних в систему, зв'язки в якій здійснюються за допомогою ключів для цих циліндрів. Ключі мають різні права доступу — ключі нижнього рівня можуть відкривати тільки свою групу циліндрів майстер-системи, ключі вищого рівня відкривають кілька груп циліндрів. Ключі, які стоять на вершинах ієрархічного дерева, можуть відривати всі циліндри. Зручність очевидно: один такий ключ замінює в'язку ключів, забезпечуючи вхід у всі приміщення.

Ми пропонуємо виготовлення систем майстер-ключа в Одесі, що базуються на високоякісних циліндрових механізмах Abloy, Mul-T-Lock, Evva і Mottura Champions. Зібрані нами системи можуть бути різної складності та спрямовані на вирішення певних завдань — одні проектуються для використання в приватних будинках, інші в невеликих закладах, треті — в багатоповерхових готелях.

Зазначимо, що майстер-системи також можуть створюватися з деяких врізних сувальдних та навісних замків. Прикладом може стати майстер-система із 20 навісних замків львівської компанії «Тех-Прес».

Для розуміння застосування майстер-систем ми докладно зупинимося на деяких варіантах.

Система «один ключ»

Комбінація «один ключ» складається з декількох циліндрових замків, що відкриваються одним ключем. Циліндри системи мають однаковий секретний код і, оскільки немає ієрархічного дерева, така система майстер-ключа не має.

Приклад використання: двері гаража і ворота котеджу відкриваються одним ключем, всі інші приміщення іншим. В даному випадку потрібно два ключа, оскільки використовуються дві окремі системи «один ключ». У разі використання однієї системи, всі двері заміського будинку будуть відкриватися одним ключем.

Система «майстер-ключ»

Група циліндрових замків з індивідуальними ключами, які відмикають тільки свої двері. Майстер-ключ відкриває будь-який замок групи.

Приклад використання: кожен співробітник закладу має ключ, що відкриває тільки свій кабінет. Керівник установи може відмикати кабінет будь-якого співробітника, використовуючи майстер-ключ.

Система «головний майстер-ключ»

Майстер-система об'єднує потрібну кількість систем «майстер-ключ» в ієрархічне дерево, що має майстер-ключі з різним доступом. На вершинах кожної з груп стоять субмайстер-ключі, відпираючі двері тільки своєї групи, а всі двері установи може відкривати тільки майстер-ключ.

Приклад використання. Постояльці готелю відкривають двері номерів своїми ключами. Покоївки готелю своїми субмайстер-ключами можуть відмикати двері номерів тільки свого поверху. Керуючий готелю, володіючи головним майстер-ключем, зможе потрапити в будь-який номер.

Системи «центрального замку»

Кожен ключ такої системи, крім замку своїх дверей, може відмикати кілька дверей загального користування.

Приклад використання. Постояльці номерів відкривають двері своїми ключами. Покоївки, як і в попередньому прикладі, субмайстер-ключами відкривають номера свого поверху, керуючий майстер-ключем відкриває двері всіх постояльців. Але при цьому і постояльці, і покоївки, і керуючий своїми ключами можуть відімкнути двері аварійного пожежного виходу.


Варіантів майстер-систем може бути багато — з базових груп можна створювати комбінації будь-якого рівня складності з будь-ієрархією, що дозволяє організовувати серйозний підхід до питання управління доступом. У наведених прикладах були використані різні варіації, характерні для готелів, але ніщо не заважає використовувати системи майстер-ключа для вирішення власних потреб в будь-якому житлі.

Порядок створення системи майстер-ключа

Ми не наводимо цін — вони підраховуються індивідуально в залежності від кількості циліндрів і ключів, які будуть в майстер-системі.

Співпрацюючи з нами, ви можете розраховувати на обслуговування, підтримку, при потребі — виготовлення ключів та вирішення інших питань.

Проектування, установка
і обслуговування майстер-систем в Одесі

Меню розділу ключів