Енергозберігаючі смугові термоштори з ПВХ в Одесі

Наш магазин пропонує в Одесі смугові термоштори українського виробництва, які також називають термозавісами або тепловими бар'єрами. Термоштори призначені для встановлення в автомийках, складських приміщеннях, магазинах та інших місцях, де потрібне створення теплового буфера, який зменшує втрати тепла.

Особливості термоштор

Теплоштори виготовляються зі смуг ПВХ (полівінілхлориду). Смуги кріпляться на кронштейні з кріпленнями у вигляді гаків, які дозволяють легко знімати окремі сегменти — за потребою демонтаж завіси займе не більше хвилини. Смуги розташовуються з перекриванням — сегменти находять один на одного, підвищуючи теплозберігаючі функції бар'єру.

Наші магазини оснащені пропонованими теплошторами, і знятий відеоматеріал (рос. мовою) дасть деяке розуміння функціонування та способу кріплення. А зайшовши до нас, ви зможете отримати повне уявлення, а також помацати штори наживо.

Кожна смуга оснащена сталевою кріпильною пластиною, що запобігає обриву та стиранню в місці її кріплення до карниза. Кількість смуг залежить від ширини дверного отвору, товщина ПВХ дорівнює двом або трьом міліметрам залежно від ширини смуг. Карниз та кріпильні пластини виготовлені з оцинкованої сталі.

Установка

Установка теплоштор дуже проста — людина, яка володіє звичайним домашнім інструментом, цілком зможе вставити їх самостійно. Власне, усе зводиться до монтажу карниза. Найчастіше на дверному отворі або стіні кріпиться дерев'яний брусок, до якого шурупами кріпиться карниз. Якщо є можливість установки без бруска, то монтаж буде легшим. Виняток становлять випадки, коли кронштейн потрібно кріпити до бетону – його свердління важко назвати приємним заняттям.

Якщо ви вважаєте самостійну установку складною, то майстри нашого сервіс-центру можуть виконати монтаж теплозавіси за окрему платню.

Як здійснюється замова

Ви повідомляєте нам необхідні розміри теплоштори, після чого отримуєте вартість (у разі утруднення до вас може під'їхати наш майстер для виміру). Якщо порядок цін влаштує, вами робиться передоплата і замова відправляється в роботу. Терміни виготовлення становлять до одного тижня, найчастіше від 3 до 5 робочих днів. Після виготовлення ми телефонуємо вам для обговорення деталей — отримання решти суми, погодження доставки тощо.

Стрічкові теплобар'єри та теплозавіси в Одесі з доставкою та установкою

Меню розділу дверей