Розсувні решітки (грати) в Одесі

Наш магазин пропонує в Одесі якісні розсувні решітки українського виробництва. Грати можуть встановлюватися в приміщеннях і на вулиці, у віконні та дверні отвори в місцях будь-якого призначення, де потрібне обмеження доступу.

Технічні особливості решіток

Основу конструкції складають парні вертикальні сталеві профілі або смуги, з'єднані між собою на відстані близько 18 мм. Кожна така пара має опорний підшипник вгорі або внизу, і з'єднується з іншою парою рухливими елементами. Всі елементи конструкції виготовлені зі сталі, алюміній і крихкі сплави у виробництві не використовуються. Завдяки перетину скріплених профілів опорних пар (20х10 мм або 30х10 мм) конструкція виходить досить жорсткою, в ній є можливість застосування не вушок для навісних замків, а врізних замків з циліндром і захисною фурнітурою.

В залежності від габаритів і жорсткості конструкції решітки діляться на класи «Стандарт» і «Еліт». Розсувні решітки можуть комплектуватися системами багатостороннього замикання, системами майстер-ключа і автоматичним відкриванням. Зразки розсувних решіток такого типу наведені на фотографіях.

Одним з різновидів є розсувні решітки «Ромб». У них тільки два опорних профіля, між якими суцільне заповнення рухливими елементами у вигляді ромбів. Такі решітки більш компактні завдяки відсутності верхніх і нижніх направляючих, виглядають ажурно, а область застосування у них ширша. Завдяки простій конструкції монтаж решіток «Ромб» легкий, а ціна нижча в порівнянні з іншими рішеннями. Залежно від габаритів товщина полотна може бути 22 або 40 мм. Зразки грат «Ромб» наведені на фотографіях.

Як досягається додаткова компактність

Якими б компактними в складеному стані не були решітки, вони займають місце. І якщо для віконної конструкції це не дуже критично, то втрачати частину дверного отвору небажано. Пропоновані решітки можуть мати конструктивну особливість, яка дозволяє в складеному положенні закривати і відкривати їх як звичайні двері. На вищенаведених фотоматеріалах є такі рішення, але особливість настільки важлива, що має сенс розглянути її окремо. Одна з решіток встановлена в нашому магазині — розглянемо функціонування на її прикладі.

Рішення дуже зручне, складання і фіксація направляючої віднімають менше хвилини, після чого решітка відкидається вбік, повністю звільняючи дверний отвір.

Як здійснюється замова

Ви повідомляєте нам приблизні розміри, після чого отримуєте попередню вартість. Якщо порядок цін вас влаштує, на об'єкт під'їдуть наші замірники для проведення точних вимірів і огляду місць кріплення. Після отримання точної вартості вами робиться передоплата і замова відправляється в роботу. Терміни виготовлення становлять 3-4 тижні, іноді менше. Після виготовлення ми телефонуємо вам для узгодження доставки і установки.

Відкрити меню розділу