Вхідні двері «Новий світ» в Одесі

Наш магазин пропонує досить велику кількість варіантів вхідних дверей різних виробників, які належать до різних категорій. Двері «Новий світ» належать до елітного класу, який передбачає високу якість матеріалів, виготовлення і надійності в роботі.

Магазин «Добрий Дім» є офіційним
представником компанії «Новий Світ» в Одесі

Про двері «Новий світ»


Конструкція вхідних дверей «Новий світ», незалежно від фурнітури і комплектації, відповідає вимогам ДСТУ Б.В.2.6-11: 2011 і належить до 2 класу опору зламу.

Базова конструкція дверей

Всі технічні рішення, зокрема замовна комплектація і нестандартні виконання, ґрунтуються на базовій конструкції, креслення якої наведені на ескізах.

Особливості конструкції дверей

 • Дверна коробка і полотно являють собою зварену конструкцію з цільногнутих 2-міліметрових сталевих профілів. Деякі варіанти полотна додатково оснащуються сталевим листом внутрішньої обшивки. Товщина листа — 1,5 міліметра.
 • Полотно навішується щонайменше на три потужні петлі з кульковими опорами. Вилученню полотна при зрізі петель запобігають сталеві протизламні штирі-антизрізи. Кількість штирів — від 4 до 8 штук (залежить від категорії дверей).
 • Металеві частини дверної конструкції фарбуються зносостійкими полімерними фарбами.
 • У полотнах зі склопакетом каркас посилюється додатковими елементами, а отвір зі склом захищається сталевими гратами. Сам склопакет армується протиударною плівкою «Solar Guard».
 • Замикання полотна дверей здійснюється в 3-х точках з використанням девіаторів системи багатостороннього замикання (крабової системи).
 • Сувальдні замки захищені загартованою пластиною, захист циліндрів забезпечується броненакладками (захисна фурнітура).
 • У дверях використовуються італійські замки важких серій «Cisa», «Mottura», «ISEO». Здебільшого це комбіновані моделі, що поєднують в одному корпусі сувальдний і циліндровий замки, які комплектуються циліндрами Mottura, Cisa (Італія) і Mul-T-Loсk (Ізраїль).
 • Високий рівень звуко- і теплоізоляції досягається використанням двох контурів ущільнення, сучасних термоматеріалів, а також різними видами облицювальних панелей.
 • У оздоблювальних роботах застосовуються лакофарбові матеріали найвідоміших світових виробників: «Tikkurila», «Akzo Nobel», «Dufa», «Remmers», «Sirca», «Milesi».
 • Двері «Новий світ» комплектуються оригінальними вузлами і деталями власного виробництва — девіаторами, регуляторами притвору, шпінгалетами, регульованими петлями, деякими дверними ручками, засувками і пластмасовими виробами.
 • На оригінальних дверях «Новий світ» присутнє фірмове маркування: назва компанії на торці полотна, логотип на коробці, склопакеті (в дверях зі склом) та поверхні контейнерів антизрізових штирів.

Базова система дозволяє здійснювати зміну розмірів і форми дверей, зміну кількості полотен, монтаж додаткових елементів і деталей, а також можливість інтегрувати дверну конструкцію в різні системи безпеки приміщень. Інакше кажучи —

буде зроблено все, що вам потрібно

Відзначимо, що незважаючи на високу якість виготовлення і матеріалів, вхідні двері «Новий світ» не повинні розміщуватися в місцях, доступних прямому впливу опадів і сонячних променів. Ці двері не призначені для таких умов експлуатації і якщо передбачається встановлювати їх на відкритому просторі, то вони обов'язково повинні захищатися козирком. В іншому разі вам слід звернути увагу на котеджні двері «Clavis», які можуть експлуатуватися в більш складних умовах.

Оформлення дверей «Новий світ»


Двері «Новий світ» поділяються на 5 категорій залежно від рівня складності обробки дерева і кількості виробничих операцій. Наш магазин пропонує двері трьох топових категорій, ці моделі наведені на ескізах.

Категорія 3

Категорія 4

Категорія 5

Зразки дверей на замову

Про компанію «Новий світ»


Компанія заснована в 1988 році і є одним з провідних виробників дверей України. Територіально підприємство знаходиться в Новій Каховці, де розташована штаб-квартира і виробничі цехи. Продукція компанії розповсюджується в Україні, країнах ближнього і далекого зарубіжжя.

Виробничі потужності «Нового світу» багатопрофільні — в їх складі є штампувальне, інструментальне, ковальське, зварювальне, деревозаготівельне, столярне, малярське та збірне виробництва, а також безліч ділянок — художнього різьблення, пластмас, полімерних покриттів та інших. Особливе значення має деревозаготівельне виробництво, що містить ділянку сушки — дерево, висушене в неправильному режимі, може з часом розтріскатися. Тому контроль за цим найважливішим процесом покладено підприємством на власних фахівців.

Багатопрофільність виробничої бази дозволяє не випускати виготовлення дверей поза стіни компанії. Цей фактор забезпечує високу якість виробництва — суміжників немає, усі стадії можна контролювати на місцях, а також добре ставлення якості до ціни — немає потреби замовляти частину робіт в інших місцях, відповідно, немає і посередників.

Магазин «Добрий дім», як уже говорилося, є офіційним представником «Нового світу» в Одесі. Ми також є офіційними представниками інших українських дверних брендів. Такий стан речей дозволяє вам отримувати якісні двері з перших рук, а нам порівнювати двері різних брендів — за більш ніж 20-річний термін існування нашого магазину через наші руки їх пройшло дуже багато. Повірте нам на слово: двері «Нового світу» — це продукт, купивши який, не доведеться шкодувати про витрачені гроші.


Металеві двері «Новий світ» в Одесі
від офіційного представника