Вологостійкі котеджні
і вхідні двері в Одесі

Замовні металеві двері, пропоновані нашим магазином, діляться на котеджні та вхідні варіанти. Конструктивні особливості їх однакові, різниця лише у видах покриття — котеджні двері покриваються порошковою фарбою, яка чудово протистоїть атмосферним опадам, і шаром автомобільного лаку, що захищає колір фарби від вигоряння через вплив сонячного світла. Говорячи іншими словами, котеджні двері можна ставити де завгодно, вхідні можуть використовуватися тільки усередині приміщення.

Зазвичай котеджні двері виготовляються за технологією металевої фільонки і не мають зовнішнього декоративного покриття, крім фарбування і лакування. Якщо облицювання МДФ або деревом все ж використовується, то обов'язковою умовою експлуатації дверей є наявність навісу або принаймні козирка. На щастя, поява нових матеріалів змінила ситуацію — застосування водостійкого МДФ в сукупності з захисними плівками дозволяє експлуатувати двері в будь-якому місці. Йдеться про ізраїльську захисну плівку Vinorit і польський МДФ.

Одним з основних принципів нашої роботи є використання якісних матеріалів. Тому ми провели випробування: були взяті шматки МДФ з ретельно заміряною товщиною, які потім кинули в воду. Шматки пролежали у воді кілька днів, після чого була знову заміряна їх товщина, яка практично не змінилася — різниця склала 0,1-0,2 мм. Відповідно, про яку-небудь деформацію від вплива атмосферних опадів мова не йде. Єдине обмеження — товщина: водостійкий варіант МДФ виготовляється тільки з товщиною 12 мм.
Що ж стосується атмосферостійкої плівки Віноріт, якою покривається МДФ, то особливі рекомендації не потрібні: плівка стала мало не стандартом і використовується чи не всіма виробниками дверей Одеси.

Рішення, засновані на застосуванні вищевказаних матеріалів істотно розширюють можливості оформлення вхідних або котеджних дверей, експлуатувати які передбачається під відкритим небом. При цьому можна використовувати ковані елементи, склопакети та інші дизайнерські рішення.

Варіантів оформлення МДФ досить багато і ви зможете вибрати якийсь з наведених ескізів. Проте не варто забувати, що ми можемо виготовити абсолютно ексклюзивний варіант малюнка, наприклад, логотип вашої компанії, що виділить двері серед іншіх та підкреслить їх індивідуальність.

Основні ескізи панелей МДФ

Додаткові ескізи панелей МДФ

Кольори плівки Vinorit

Меню розділу дверей