На допомогу споживачу. Статті про вибір вхідних дверей

Завжди існують незнайомі терміни та визначення, всілякі неявні моменти, ігноруючи які, ви можете купити не зовсім те, що хотіли — рівень протистояння дверей зламу може виявитися не таким високим, яким очікувався, або навпаки — були викладені зайві гроші за непотрібні елементи зламостійкості, даремні в конкретній ситуації. Висновок зі сказаного простий — для покупки вхідних дверей потрібно володіти певними знаннями загального та технічного характеру. Зі зрозумілих причин, знання такого роду є не у кожного — заповнити прогалину допоможуть статті цього розділу.

Який замок для вхідних дверей найнадійніший

Замок є однією з найважливіших ланок у загальній схемі зламостойкості вхідних дверей — поза сумнівів, з цією аксіомою не буде сперечатися ніхто. Через це цілком логічним є запитання — який замок найкращий і найнадійніший.

Аспекти вибору надійних вхідних дверей

Вхідні металеві двері повинні мати багато якостей, серед яких важливі елегантність і надійність. Частиною іх є стійкість до зламу. І якщо про елегантність кожен має своє уявлення — це суб'єктивне поняття, то зламостійкість залежить тільки від конструкції дверей і комплектації. Про ці аспекти ми і будемо говорити.

Як захистити циліндровий механізм вхідних дверей

Однією з неприємних особливостей циліндрових механізмів є їх вразливість до силового зламу — торець механізму завжди на виду. Таке розташування дозволяє докладати до циліндра будь-які силові дії, починаючи з висвердлювання і закінчуючи вибиванням кувалдою. Чи можна захистити циліндр своїх дверей?

Навіщо потрібна крабова система

Система багатостороннього замикання забезпечує збільшення зламостійкості металевих дверей — цей факт беззаперечний. Але її монтаж означає ускладнення конструкції, яке тягне за собою збільшення вартості. Як працює крабова система і в яких випадках має сенс її використовувати?

Методики зламу вхідних металевих дверей

Вибираючи вхідні двері, погодьтеся, не завадить отримати інформацію про методи їх зламу. Такі знання допоможуть вибрати саме той варіант, який зможе забезпечити найвищий захист. Ви також будете розуміти, яке конструктивне рішення відповідає за конкретний вид зламу.

Що таке клас зламостійкості дверей

Мало хто з покупців дверей має уявлення про клас стійкості вхідних дверей до силових методик зламу. Очевидно, що вибираючи двері, має сенс скласти уявлення про цю базову характеристику.

Які вхідні двері вибрати: типові або замовні?

Всі двері діляться на типові і замовні. Обидва типи можуть бути хорошими і дуже хорошими. Які ж переваги кожного з видів і в яких випадках варто віддавати перевагу замовним дверям.

Чим відрізняються дешеві і дорогі вхідні двері

Є дорогі двері, є дешеві. Обидва варіанти можна зламати — питання лише в часі зламу. Чому дорогі двері коштують дорожче і чи варто витрачати гроші за додаткову зламостійкість.

Чому в дверях ставлять замки різних типів

Майже у всіх металевих дверях встановлюють замки різних систем — один сувальдний, інший циліндровий. Такий підхід практикується неспроста — від нього залежить зламостійкість дверей та збереження вашого майна.

Яка товщина металу повинна бути у вхідних дверях

Про товщину металу в броньованих дверях ходять безліч чуток, домислів і інших міркувань, в яких присутні різні точки зору. Майже кожен виробник висловлює власне бачення цього аспекту, безліч думок висловлюються на дверних форумах. Так яка ж товщина металу повинна бути у вхідних дверях?

Навіщо в сталевих дверях ставлять захисні пластини

Здавалося б, сталеві двері — величезна масивна конструкція — повинна витримувати і протидіяти будь-якому силовому зламу. У більшості випадків справа йде саме таким чином, але не завжди силові способи руйнування спрямовані безпосередньо на дверне полотно — одним з цільових об'єктів зламників можуть виявитися замки. Саме для їх захисту і призначені захисні пластини.

Меню розділу дверей