Циліндри Abloy Protec 2

Безкоштовна доставка по Одесі та Україні!

Циліндри Abloy (Аблой) — надійність 100-річної витримки!

Фінські циліндри Abloy Protec заслужено користуються широким попитом — конструкція механізму, заснована на системі обертових дисків, була винайдена в 1907 році, але виявилася настільки вдалою, що використовується компанією донині. Нові покоління циліндрів Abloy також використовують дискову систему, являя собою удосконалення давнього винаходу і Protec — найкраща модель — не є винятком.

МИ Є ОФІЦІЙНИМ ПРЕДСТАВНИКОМ КОМПАНІЇ ABLOY
З ПРОДАЖУ ЦИЛІНДРІВ В ОДЕСІ ТА УКРАЇНІ

Отримати консультацію і купити Abloy Protec в Одесі ви зможете в нашому магазині. Ми також є сертифікованим центром Abloy, і купуючи циліндри в нашому центрі, ви отримаєте гарантовано оригінальні серцевини, а також гарантію секретності, необхідну при покупці подібних речей.

КУПИТИ ABLOY PROTEC 2 В НАШОМУ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ

Безкоштовна доставка по Україні «Новою поштою» без передоплати

Циліндри Abloy Protec застосовуються для об'єктів, де необхідний високий рівень захисту. Це добрі та виключно надійні механізми, що належать середньому сегменту циліндрів топ-рівня. На побутовому рівні можливостей циліндра зазвичай вистачає — саме цей фактор зумовив поширеність Protec в Україні та Одесі зокрема, але якщо потрібен винятковий рівень захисту, то в нашому магазині є рішення брендів EVVA, DOM та BKS, що пропонують циліндри надвисокого рівня.

Конструкція і характеристики Abloy Protec 2

Abloy Protec 2 є модифікацією моделі Protec, яка поступово йде з ринку, і фактично, коли говорять про Protec, то мають на увазі саме модель Protec 2. Циліндр, використовувані в ньому технології і ключі захищені різними патентами.

Циліндр має клас Extra Security і належить до покоління механізмів високої секретності — майже 2000000000 варіантів комбінацій завдяки 11 дискам з 6 різними нарізками. У конструкції циліндра не використовуються пружини і піни, чим забезпечується висока стійкість до впливу чинників зовнішнього середовища. Система Modular дозволяє подовжувати корпус циліндра від базового розміру до 260 мм (130х130 мм) з інтервалом 5 мм. Для запобігання зносу ключа і механізму в циліндрі використовується система AWS (Anti-Wear System), яка знижує тертя дотичних елементів.

Однією з особливостей Abloy Protec 2 є ключ з інтерактивним елементом у вигляді кульки. Інтерактивність полягає у тому, що механіка ротора реагує на наявність кульки і розпізнає таким чином свій ключ — ключ Protec 2. Ніякі інші заготовки ключів без кульки циліндр не відкриють навіть при збігу секретної нарізки.

Ще однією важливою особливістю є наявність функції Emergency, званою часом фрикційністю циліндра або антипанікою. Це означає, що під яким би кутом не був залишений ключ зсередини циліндра, його ЗАВЖДИ можна відкрити зовні, що в критичних ситуаціях (під час пожежі, наприклад) може врятувати життя.

Існує дві модифікації Protec. У звичайному варіанті корпус циліндра виготовлений зі сталі (корпуси подібних моделей інших брендів відлиті з латуні). У модифікації Protec Hard корпус виготовлений із загартованої сталі та посилений сталевою товстою загартованою профільною шайбою, яка встановлюється найпершою, захищаючи секретну частину циліндра від висвердлювання.

Циліндр Abloy Protec відмінно протистоїть інтелектуальним методикам розкриття. Ми завжди намагаємося уникати терміну «нерозкривний», але стосовно Abloy Protec його використання буде виправданим — конструкція здається простою, але розкрити механізм відмичками або спеціальним інструментом навіть у лабраторних умовах практично неможливо. А оскільки немає пінів, то відпадає і бампінг — технологія відкриття циліндрів за допомогою бамп-ключа. Проте, незважаючі на усі переваги, необхідно розуміти, що усі циліндри слабо протистоять вандальним способам зламу. І якщо від висвердлювання Abloy Protec захищений, то для захисту від важкого молотка або кувалди слід поміркувати щодо використання захисної фурнітури.

Додаткове уявлення про конструкцію циліндра і використовувані технології може дати відеоматеріал з офіційного сайту Abloy.

Особливості циліндрів Abloy Protec

Види циліндрів Abloy Protec

Базові розміри циліндрів Abloy Protec:

СY321, СY331: 31 мм.
СY322, СY323: 62 мм (31x31).
СY332, СY333: 63 мм (31x32).

Комплектація та дублікати ключів

Abloy Protec комплектується кріпильним гвинтом, трьома ключами і карткою власника циліндра. Дублікати ключів можна виготовити тільки в сертифікованих центрах (таких як наш) після пред'явлення картки власника, на підставі якої будуть виготовлені дублікати.

Безкоштовна доставка по Україні

Ми можемо відправити циліндр Abloy по Україні за допомогою послуг компаній-перевізників. При пересиланні Новою поштою здійснюється безкоштовна доставка післяплатою — наша компанія бере на себе всі транспортні та страхові витрати.

Відкрити меню розділу