Дешеві металеві двері в Одесі

Одеський ринок дверей з металу представлений безліччю виробників, які охоплюють весь діапазон цін — від моделей з найдешевшими цінами, до елітних варіантів дверей з відповідною вартістю. Зайве говорити, що поняття «дешеві двері» розтяжне і обов'язково вживається в сукупності з класом або рівнем якості — скажіть знайомому, що купили дешеві двері, і він обов'язково запитає про замки, товщину металу, декоративну обшивку, а вже потім відбудеться оцінка вартості.

Наш магазин пропонує металеві вхідні двері на замову. Крім таких моделей, вартість яких стартує від середнього цінового рівня, ми пропонуємо кілька економ-дверей компанії «Форт Нокс» — відомого українського виробника.

«Форт Нокс» виготовляє кілька серій дверей. Пропоновані нашим магазином в Одесі вхідні двері серії «Форт» належать до нижчого цінового сегменту. Моделі серії розроблені для зовнішнього або внутрішнього використання.

Технічні параметри дверей економ-класу «Форт»


Зовнішня частина покрита порошковою фарбою кольору античної міді, внутрішні накладки мають фактуру «горіх білоцерківський» у DG-2 і «горіх темний» у DD-13.

Як вже говорилося, пропоновані двері відносяться до економ-сегменту і не мають особливої зламостійкості — всі технічні рішення і комплектація спрямовані на зниження ціни. Але вони обшиті півтораміліметровим металом і оснащені двома розділеними замками (а не одним поєднаним), чого цілком вистачає для побутових цілей. У більшості сталевих дверей Одеси подібної цінової категорії взагалі ставлять одномілліметрову обшивку, або 0,8 мм. А циліндровий замок має універсальність — до нього підходять євроциліндри, тому надійність двері можна згодом значно збільшити шляхом зміни циліндра.

Якщо комплектація пропонованих дверей з металу вам не підходить і потрібен ще більш простий і дешевий варіант, то вам залишається лише розглянути використання китайських дверей — найдешевших в Одесі. У протилежному разі можна розглянути моделі «Форт Нокс» серії «Стандарт» або «Статус» — ціна у них вище, але не захмарна, проте замки і конструкція на кілька порядків надійніше.

Доставка і установка

Куплені вами двері ми безкоштовно доставимо до вашого під'їзду в радіусі 10 кілометрів від розташування нашого магазину. Повірте, ми також зможемо домовитися про доставку дверей в більш віддалені райони Одеси і деякі райони одеської області. Звернемо вашу увагу, що ми не здійснюємо підйом дверей, але можемо запропонувати послуги співпрацюючої з нами бригади вантажників, які за окрему плату піднімуть двері на будь-який поверх. При потребі майстри нашого сервіс-центру можуть провести якісну установку куплених металевих вхідних дверей.

Меню розділу дверей