Протипожежні двері в Одесі.
Металеві та дерев'яні протипожежні двері «Стіларм»

У багатьох будинках адміністративного та побутового призначення повинні бути протипожежні двері. Такі двері призначені для того, щоб убезпечити людей від надзвичайних ситуацій. Протипожежні двері перешкоджають поширенню пожежі та є обов'язковою частиною протипожежної системи. В Одесі протипожежні двері «Стіларм» різних моделей ви зможете купити в нашому магазині.

Металеві протипожежні двері

Одно- та двостулкові протипожежні двері з межею вогнестійкості EI 30, EI 60 (STP — глухі, STPs — зі склом).

Межа вогнестійкості у EI 30 — 30 хвилин, у EI 60 — 60 хвилин.

Комплект постачання містить:

Дверне полотно виготовлене з двох штампованих листів металу товщиною 0,8 мм для дверей з вогнестійкістю EI 30 та 0,9 мм для дверей з вогнестійкістю EI 60. Загальна товщина полотна становить 52 мм або 62 мм відповідно. Дверне полотно пофарбоване порошковою фарбою світло-сірого кольору (RAL 7035). Можливе додаткове фарбування дверей порошковими фарбами в будь-який колір за шкалою RAL.

Дверна коробка стандартно постачається кутовою і виготовлена з гнутого профілю зі сталевого листа товщиною 2 мм (додатково може бути виготовлена внутрішньою). Коробка має монтажні отвори та власні анкерні пластини.

Додаткове обладнання — замок «антипаніка», електромагнітний або електромеханічний замок, електромагнітний утримувач, дотягувач, металева ручка, відбійник з нержавіючої сталі.

Дерев'яні протипожежні двері

Одно- та двостулкові протипожежні двері з межею вогнестійкості EI 30, EI 60 (FDR — глухі, FDRs — зі склом)

Межа вогнестійкості у EI 30 — 30 хвилин, у EI 60 — 60 хвилин.

Комплект постачання містить:

Дверне полотно має товщину 45 мм (EI 30) і 54 мм (EI 60).

Дверна коробка виготовлена з м'яких порід дерева. Мінімальний габаритний розмір поперечного перетину становить 100 х 35 мм.

Додаткове обладнання — замок «антипаніка», електромагнітний або електромеханічний замок, електромагнітний утримувач, дотягувач, відбійник з нержавіючої сталі, сталева коробка.

Декоративне покриття здійснюється матеріалами, які застосовуються при виготовленні міжкімнатних дверей (шпон, ПВХ).

Протипожежні перегородки

Протипожежні перегородки виготовляються з одно-, двостулковими або розсувними дверима. Вони є прозорими конструкціями, виготовленими зі спеціального вогнестійкого скла. Рами перегородок можуть бути пофарбованими будь-яким кольором з палітри RAL або покриті натуральним шпоном.

Стандартна комплектація двері:

Дерев'яні протипожежні конструкції DSM

Система DSМ — засклені дерев'яні вогнезахисні перегородки з дверима. Межа вогнестійкості: EI 30

Алюмінієві протипожежні конструкції НSН

Система НSН — засклені алюмінієві вогнезахисні перегородки з дверима. Межа вогнестійкості: EI 30, EI 45.

Сталеві протипожежні конструкції 0S0

Система 0S0 — засклені сталеві вогнезахисні перегородки з дверима. Межа вогнестійкості: EI 60


Протипожежні двері в Одесі ви зможете замовити з установкою в нашому магазині. Всі двері сертифіковані, на них дається гарантія. Звернемо вашу увагу на те, що встановлювати протипожежні двері дозволено далеко не кожному — для цього потрібна ліцензія, яка є у нашого магазину.

Меню розділу дверей