Недорогі двері «Форт Нокс» в Одесі

Пропоновані нашим магазином двері Clavis здебільшого виготовляються за індивідуальними проектами з урахуванням побажань замовника і нестандартною комплектацією. Тому їх не можна віднести до дешевих — індивідуальний підхід вимагає великих витрат. Але завжди є випадки, коли встановлювати дорогі двері з різних причин немає сенсу. Недорогі вхідні двері «Форт Нокс» в подібних випадках можуть виявитися відмінним варіантом — їх ціна при досить прийнятній якості доступна всім.

Компанія «Форт Нокс» існує більше десяти років, продукція збирається на власній виробничій лінії. Пропоновані нашим магазином в Одесі вхідні двері серії «Стандарт» належать до нижньої межі середнього цінового сегмента, їх можна використовувати тільки в приміщенні. Якщо вам потрібні вуличні двері, то має сенс звернути увагу на серію «Статус».

Вхідні двері «Форт Нокс» серії «Стандарт»

Двері серії «Стандарт» сертифіковані стандартами ДСТУ Б В.2.6.11: 2011 «Блоки дверні металеві вхідні. Загальні технічні вимоги» та ДСТУ Б В.2.6.19: 2008 «Блоки дверні. Забезпечення звукоізоляції».

Конструкція серії «Стандарт»

Коробка зварена з двох сталевих профілів 60х30 і 50х40, полотно — із сталевого профілю 60х30, що забезпечує необхідну жорсткість всієї конструкції.

Зразки серії «Стандарт»

Переваги серії

Одна з безперечних переваг дверей серії «Стандарт» — їх вартість. Водночас моделі обшиті товстим металом і оснащені не китайськими, а досить надійними замками Kale. У разі можливої поломки знайти їх не складе труднощів в будь-якому магазині, що важко у випадку з китайськими замками — часом знайти їх непросто. Не забуваємо про три, а не дві петлі — теж важливий фактор.

З огляду на вищесказане, можна сказати, що в своєму ціновому сегменті двері серії «Стандарт» є одним з найкращих варіантів, залишаючи позаду багатьох одеських виробників — у одного метал тонкий, в іншого надешевіші китайські замки і т. ін.
Каркас всієї конструкції жорсткий, витримані всі розміри і геометрія — монтажники нашого сервіс-центру здійснили безліч установок в різних районах Одеси, жодного нарікання не було.

Недоліки серії

Одним із слабких місць серії «Стандарт» є зламостійкість. Водночас відзначимо, що справа не стільки в самих дверях, скільки в ціновій категорії — замки Kale непогані механізми, але не зрівняються по зламостійкості з продукцією Mottura. За ціною теж. Можна відзначити і відсутність броненакладок, але повторимося — двері повною мірою відповідають своїй ціні, кращий варіант в Одесі знайти непросто. Якщо вам потрібен більш високий рівень зламостійкості, то слід звернути увагу на продукцію Clavis і «Новий світ» — ці двері мають міцну конструкцію, комплектуються броненакладками, замками і циліндрами зовсім іншого рівня. Більш простий і дешевий крок — зміна циліндра Sherlock на іншу личинку з більшою зламостійкістю.

В протилежному разі, якщо вам потрібні ще дешевші двері, то серія «Форт» має меншу вартість. І зламостійкість теж.

Доставка і установка

Куплені вами двері ми безкоштовно доставимо до вашого під'їзду в радіусі 10 кілометрів від розташування нашого магазину. У більш віддалені місця Одеси, передмістя та деякі регіони області доставка відбувається на платній основі за доступними цінами. Підйом на поверхи ми не здійснюємо, але можемо запропонувати послуги співпрацюючої з нашим магазином бригади вантажників, які працюють за договірними цінами.

Нагадаємо, що фахівці нашого сервіс-центру можуть здійснити якісну установку купленої двері в будь-якому районі Одеси та деяких місцях Одеської області.

«Форт Нокс» —
недорогі бюджетні двері в Одесі!

Меню розділу дверей