Декоративні номерки на двері

Більшість споживачів цілком влаштовують дверні номерки, що продаються в наших магазинах. Ми не будемо обговорювати їхні переваги і недоліки — попадається і якісна продукція, і відвертий мотлох. Хтось може подумати, що це ж всього лише номерки — така дрібниця, на яку й уваги не звертають. Але саме з дрібниць складається наше життя, а уваги не звертають тому, що всі ці «дрібниці» стандартні.

Серед загальної маси завжди знайдеться людина, яка захоче виділитися з сірої більшості. Саме для цих людей ми хочемо запропонувати декоративні дверні номерки.

Дверні номерки з латуні

На солідних дверях пластмасові та алюмінієві номерки виглядають дещо недоречно. А ось латунь — інша справа. Її тьмяний, жовтуватий блиск додає дверям вишуканість та елегантність. Звичайно, якщо вся інша фурнітура та самі двері зроблені на совість.

Латунні номерки є в деякому сенсі ексклюзивними — для них в дверному полотні фрезеруються спеціальні поглиблення, співпадаючі за розміром і формою. Потім номерки приклеюються в ці поглиблення, створюючи ефект об'ємності. Особливо ефектно вони виглядають на дверях, обшитих натуральним деревом, пофарбованим в темний колір, хоча їх цілком можливо встановлювати і на ламінованих дверях.

Дверні номерки з нержавіючої сталі

Якщо латунь надає дверям якийсь відтінок старовини, то номерки з нержавійки можна назвати більш сучасним варіантом — хромовані та нікельовані речі зустрічаються повсюдно. І з фурнітурою таких кольорів поліровані до блиску номерки з нержавіючої сталі будуть виглядати дуже доречно і гармонійно. Виробництво таких номерків і установка не відрізняється від вищеописаного процесу.

Здебільшого номерки з нержавіючої сталі та латуні замовляються при виготовленні самих дверей, але ніщо не заважає купити їх окремо і самому встановити на свої двері, просто приклеївши їх.

Дверні номерки з нестандартних шрифтів

Ще один спосіб виділити свої вхідні двері за допомогою незвичайних номерків — використання нестандартних шрифтів. Ви можете вибрати будь-який шрифт, і за його зразком будуть виготовлені ексклюзивні латунні номерки.

Можливість використання незвичайних шрифтів може дати волю вашої фантазії. Монтуються номерки за допомогою шурупів або клею — в цьому випадку отвори не робляться.

Меню розділу дверей