Дверні замки в Одесі

Магазин «Добрий дім» пропонує в Одесі дверні замки різних класів зламостійкості, різних виробників і систем. Усі моделі є в наявності, ви можете взяти їх в руки, подивитися роботу і отримати консультацію — деякі замки досить складні та мають особливості, не завжди зрозумілі навіть після прочитання технічного опису. У будь-якому разі ми підберемо найкращий замок у зазначеній вами ціновій категорії.

«Добрий дім» є офіційним продавцем дверних замків Mottura в Одесі. У магазині є свій сервіс-центр, фахівці якого мають досвід роботи, що вимірюється десятиріччями. Вони були на фабриках найвідоміших виробників Mottura, Dierre і FF (Італія), Abus (Німеччина), брали участь в розробці деяких вітчизняних моделей сугальдних і циліндрових замків. Ми не набиваємо собі ціну — ми просто намагаємося донести наш рівень знань і досвіду в замковій сфері. Купивши у нас замок, ви зможете замовити його доставку і установку в будь-якому районі Одеси. Крім цього, ми виконуємо всі сервісні та монтажні роботи, пов'язані з замками будь-яких типів і захисною фурнітурою.

Доставка по Одесі

Замки доставляються по Одесі та Одеській області службами доставки, найчастіше використовується «Нова пошта». Це забирає час, і якщо замок потрібен вам терміново, то краще заїхати в наш магазин — ми знаходимося на Старокінному ринку поряд з центральним автовокзалом, дістатися до якого можна громадським транспортом з будь-якої точки Одеси. В крайньому разі ми самі постараємося доставити замок за додаткову плату. Телефонуйте, домовимося.

Які замки ви зможете купити у нас

Ми пропонуємо безліч дверних замків для виконання різних завдань — у нас є замки для вхідних і міжкімнатних дверей, є моделі для решіток і скляних дверей, є електромеханічні замки, є механічні кодові замки для вуличних дверей і замки для металопластикових дверей.

Замки можуть бути різних систем — найбільш відомі циліндрові, сугальдні (сувальдні) та комбіновані моделі.

Комбіновані замки все частіше і частіше використовуються у вхідних дверях практично всіх виробників, включно одеських. По суті комбінований замок являє корпус з розміщеними в ньому двома замками (зазвичай циліндровим і сугальдним).

Серед всіх комбінованих моделей однозначно вирізняється замок 54.J797 MyKey — це новітня розробка з можливістю перекодування, захистом ключів від копіювання та підвищеним рівнем зламостійкості. Якщо вас цікавить двоциліндрова модель, то поза конкуренцією буде редукторна Mottura 84.995Q з блокуванням одного замка іншим і блокуванням ригелів при спробі їх вдавлення.

Замковий сервіс

Сервісний центр нашого магазину є членом української федерації «Локсмайстер», міжнародної організації «Mottura-Club», і має атестат центру сертифікації «SPV Company Ltd». Ми здійснюємо ремонтні, перекодувальні та монтажні роботи з замками і циліндрами, а також виготовлення ключів. Купивши у нас замок, ви при потребі відразу зможете замовити потрібну кількість дублікатів для будь-якого замка, включно із захищеними від копіювання ключами My Key.

Виняток становлять ключі до деяких циліндрових замків, дублікати яких виготовляються тільки на фабриках. У цьому разі відправка запиту на завод та виготовлення копій займає деякий час.

Українські виробники замків

Радлок

Radlock

Завдяки своїм нерозкривним замкам за порівняно короткий час компанія Radlock зайняла провідні позиції, і зараз її можна назвати найвідомішою серед українських виробників, коли потрібен по-справжньому зламостійкий замок. Конструкцію замків розробив Костянтин Радевич, який кілька десятиліть професійно займався аварійним розкриттям та ремонтом замків у банківських сейфах.

Протектор

Протектор

Замок «Київський», який випускається під брендом Протектор, також є однією з якісних вітчизняних розробок. Слід зазначити, що деякі замки виготовляються в Китаї, а потім поширюються під українськими брендами. Але «Київський» замок повністю виготовляється в Україні, це чудова заміна з високим рівнем протистояння силовому зламу багатьом застарілим моделям.

Аріко

Аріко

Компанія Аріко (Запоріжжя) відома своїми замками, які є відмінною заміною продукції інших виробників, коли потрібне недороге рішення. Маючи доступну ціну, замки Аріко однозначно якісніші за заводські китайські замки — випускаються вони тривалий час, за який зарекомендували себе як надійне рішення бюджетного сегмента.

мотор сич

Мотор Січ

Запорізьке підприємство Мотор Січ представлення не потребує — авіадвигуни цього виробника відомі всьому світу. Компанія володіє в Україні кількома заводами, один із яких, крім іншої продукції, займається виробництвом замків. Пропоновані компанією моделі, як і замки Аріко, можна схарактеризувати як надійне бюджетне рішення, перевірене часом — замки випускаються понад два десятки років.

Іноземні виробники замків

замок Моттура

Mottura (Італія)

Якщо вести мову про самого відомого виробника, то це буде італійська Mottura. Популярність з'явилася не на пустому місці — італійці постійно в русі, винаходять щось нове, багато їх ідей використовують інші виробники, незважаючи на всі патенти. Асортимент широкий, якість збірки і матеріали відмінні, тому замки Mottura заслужено вважаються одними з найкращих. Якщо вам потрібен зламостійкий і надійний замок, то шукайте його серед продукції цього бренду.

Cisa Одеса

Cisa (Італія)

Ще один відомий виробник замків, і теж з Італії. Якість продукції порівняна з Mottura, проте вибір не настільки багатий, а рішення простіше. Cisa більше відома своїми замками для вхідних дверей, які використовують багато виробників. Продукція цього бренду буде хорошим вибором, якщо з якихось причин ви не бажаєте мати справу з Mottura.

kale kilit

Kale Kilit (Туреччина)

Продукція Kale використовується в дверях середнього і нижчого цінових сегментів. Бренд дуже відомий, якість замків непогана при доступній всім прошаркам населення вартості, але про рішення на рівні італійців мова не йде. Міцний середнячок, популярність якого забезпечила доступна цінова політика при прийнятній якості та надійності.

Гардіан в одесі

«Гардіан» (Росія)

Замки «Гардіан» в різні роки завоювали ряд престижних нагород, продукція цієї торгової марки сертифікована науково-дослідним центром «Охорона». Цей факт говорить сам за себе — центр належить до Головного керування позавідомчої охорони МВС Російської федерації, і першому зустрічному такі документи не видаються. «Гардіан» пропонує досить широкий вибір замків непоганої якості, багато з яких використовують в своїх моделях виробники вхідних дверей.

замки ельбор

«Ельбор» (Росія)

Завод «Ельбор» — один з найбільших виробників замкової продукції на території країн пострадянського простору. Підприємство існує з 1976 року і виробляє замки різних цінових категорій, серед яких є як прості моделі, так і замки, які мають підвищену секретність. Уся продукція підприємства виготовляється на основі своїх інженерних розробок. Якість замків гарна, ціна доступна.

Найчастіше у вхідних дверях використовується продукція перерахованих брендів. У дорогих і якісних дверях ставлять замки Mottura або Cisa (рідше). Цим, власне, сказано все — продукція італійців коштує дорожче замків інших виробників, але заміни просто немає. Якщо потрібен замок дешевше, то вибір буде невеликий — це перераховані турецькі та російські виробники. Взагалі, італійські замки можна назвати кращими без будь-якого перебільшення: Mottura, Cisa, Welka, AGB, FF, Dierre — чи існує ще одна країна з розмірами Італії, де є стільки брендів, що пропонують якісну замкову продукцію.

Короткі характеристики замкових систем

Серед механічних замків найбільш поширені дві системи кодування — сугальдна та циліндрова. Обидві використовуються у вхідних і міжкімнатних дверях, обидві мають свої особливості.

Сугальдні замки

Принцип кодування замків цього типу будується на використанні спеціальних пластин, званих сугальдами. Сугальд може бути різна кількість, на кожній з них нарізані кодові виступи, з якими взаємодіє ключ. Чим більше сугальд, тим вище рівень протистояння замка інтелектуальним методикам (відмички, знімки відбитків ключа і т. ін.)

Перевагою сугальдних замків є висока стійкість до силового зламу — знаходяться вони всередині дверного полотна, тому дістатися до механіки вельми непросто.

Серед недоліків слід зазначити нижчу стійкість до інтелектуального розкриття в порівнянні з циліндровими системами.

Циліндрові замки

Безпека циліндрових замків базується на окремому механізмі — циліндрі (личинці, серцевині), а замок являє по суті корпус для циліндра. Серед всіх циліндрових замків вирізняються редукторні моделі, в яких привід від циліндра до ригелів здійснюється через шестерні. Редукторним замкам притаманна тиха і м'яка робота, в них суттєво зменшено навантаження на циліндр.

Перевагою циліндрових замків (по суті циліндрів) є значно вищий рівень протистояння інтелектуальному відкриттю — зламостійкість якісного циліндра в цьому плані зазвичай вище, ніж аналогічна характеристика якісного сугальдного замка.

Недолік один — вразливість до силового зламу. Торець циліндра завжди доступний, його можна висвердлити, вибити і т. ін. Через це циліндри захищають броньованими накладками, і такий варіант можна назвати оптимальним для всіх способів зламу.

Типи і характеристики замків по методу монтажу

Усі без винятку замки монтуються трьома способами — врізним, накладними або навісним.

Врізні замки

Найпоширеніша категорія дверних замків, які використовуються всюди — у вхідних, міжкімнатних, металопластикових та інших дверях. Врізні замки можуть бути сугальдного, циліндрового або комбінованого типу. Слід зазначити, що комбіновані замки бувають тільки врізні.

До переваг однозначно можна віднести спосіб монтажу — замок розташовується всередині полотна і зовні його майже не видно. В порівнянні з іншими способами така конструкція виглядає гарно та компактно.

Головний недолік — все той же спосіб монтажу. Для установки врізного замка в полотні міжкімнатних дверей потрібно вирізати порожнину, у вхідній передбачається посадочне місце. Але це більше турбота виробників і установників, а ось з проблемою сумісності замків стикаються всі — замок через різні чинники (поломка, поява більш сучасної моделі) рано чи пізно підлягає заміні. На його місце стане лише замок з однаковою міжосьовою відстанню і дорнмасом — в іншому разі переробка дверей гарантована.

Накладні замки

Група використовується у вхідних, вуличних і рідше в міжкімнатних дверях. Зазвичай накладні замки бувають сугальдного або циліндрового типу, але всі монтуються з внутрішнього боку полотна.

Перевагою накладних моделей можна впевнено назвати простоту монтажу — обсяг робіт незрівнянно менший, ніж при установці врізних замків.

Недоліки знову випливають із способу монтажу — корпус замка виступає над обшивкою дверного полотна, що багато хто вважає негарним рішенням. Не погодитися з ними важко.

Навісні замки

При згадці навісних моделей найчастіше уявляються величезні іржаві комірні замки. Проте це лише асоціація — сучасні моделі мають складну механіку, в них використовуються новітні матеріали і технології. У нас є прості навісні замки, є і моделі з загартованим корпусом, дужкою з надміцної сталі та секретним елементом у вигляді циліндра (теж захищеного).

Серед переваг насамперед потрібно вирізнити простоту використання і заміни — при поломці просто купується новий замок.

Оскільки доля навісних замків — гаражі, підсобні приміщення і подібні місця, де є можливість безперешкодного використання зламниками інструменту, то основним недоліком можна назвати слабку стійкість до таких дій, спрямованих зазвичай на дужку або скобу замка. Тому зазвичай застосовується спеціальна фурнітура, що піднімає зламостійкість навісних замків на новий рівень.


Звертайтеся в наш магазин, телефонуйте! Ми завжди готові прийти на допомогу і підказати кращий варіант. Заощадити свій і наш час можна за допомогою вайбера — багато одеситів по телефону намагаються на словах пояснити, який замок потрібен. Вам потрібно лише скинути нам фотографію дверей або замка, а потім подзвонити — в цьому випадку розмова вийде предметною і ви отримаєте точну відповідь.

Магазин «Добрий дім» — купити замок для дверей в Одесі

Відкрити меню розділу