Старокінний ринок відкритий с 9.00 до 15.00, наш магазин працює.

Особливості редукторних замків Mottura

Немає потреби представляти компанію Mottura — цей італійський виробник є одним зі світових лідерів в сфері безпеки, частиною якої є замки. Mottura пропонує широкий ряд моделей, серед яких вирізняються замки з шестерним приводом. Купити редукторні замки в Одесі ви зможете в нашому магазині, а в цьому матеріалі ми розглянемо їх особливості.

Конструктивні особливості редукторних замків Mottura

Як випливає з назви, зусилля від циліндра до приводів ригелів передається не безпосередньо, а через шестерний редуктор. Замки мають захист від вбивання циліндра і вдавлення ригелів.

Серед найпоширеніших моделей можна зазначити замки 84-й серії — 84.525Q (замок без защіпки) 84.535Q (замок з защіпкою) і комбінований замок 84.995Q з двома циліндрами.

Пройшовши по посиланнях, ви зможете ознайомитися з конкретною моделлю, а ми перейдемо до переваг, властивих всім редукторним замкам Mottura.

 • Мінімальний знос циліндра

  Циліндрові механізми являють собою високосекретні пристрої з використанням високоточних технологій. Шестерна передача знижує в кілька разів механічне навантаження на циліндр при відмиканні або замиканні дверей, подовжуючи термін його життя. Фактор дуже важливий, бо висококласні циліндри коштують досить дорого. Особливо це важливо при використанні крабової системи, що створює додаткове навантаження на замок і циліндр.

 • М'яка і тиха робота

  Редукторні замки працюють значно тихіше і м'якше звичайних. На словах це важко описати, потрібно просто спробувати самому, щоб отримати уявлення про різницю. Особливість ця не впливає на зламостійкість та інші характеристики, але відкривати редукторний замок приємно.

 • Протистояння інтелектуальному розкриттю

  Найчастіше циліндри краще ніж сугальдні системи протистоять відмичкам, імпресії та іншими методиками маніпуляційного відкриття. Власне, цим сказано все, якщо вести мову про висококласні циліндри EVVA, Abloy, Mottura, Mul-T-Lock і подібні механізми, а не личинки за $10-$20.

  В комбінованих замках Mottura здійснюється взаємодія циліндрів — при закритті нижньої частини здійснюється блокування верхньої, що підвищує зламостійкість замка.

 • Протистояння силовому зламу

  Особливістю всіх без винятку циліндрів є нижчий рівень протистояння руйнівним діям порівняно з сувальдними замками. Висококласний механізм відкрити відмичками непросто, часом неможливо, і у зламника просто не залишається іншого виходу, крім руйнування циліндра. Силові методи застосовні не завжди, вони викликають шум, але факт залишається фактом — торець механізму завжди доступний будь-якому інструменту. Серед силового зламу найпоширені висвердлювання, вибивання та злам механізму з витяганням зовнішньої частини.

  Відкриттю замка при вибиванні запобігає система блокування ригелів — якщо вилучити циліндр будь-яким способом при повністю висунутих ригелях (положення закритого замка), то ригелі заблокуються. Зазначимо, що таку особливість мають тільки замки з літерою «Q», саме такі пропонує наш магазин.

  Захистом від вдавлення ригелів служить ще одне конструктивне рішення — якщо дверна коробка не оснащена захищеної порожниною для входу ригелів, то забиванням ригелів замок відкрити не вдасться.

  Захисту від висвердлювання не дасть жоден замок — це справа захисної фурнітури, спеціальних захисних наборів або самого циліндра завдяки використання в ньому твердосплавних захисних елементів.


Циліндрові замки Моттура забезпечують дуже високий рівень безпеки. При захисті циліндра броненакладками і використанні високосекретних механізмів, розкрити їх будь-яким способом виключно складно, особливо комбіновані моделі — саме вони встановлюються в дорогі двері (або використовуються два окремих циліндрових замка). У нашому світі немає нерозкривних дверей і замків — якщо у зловмисника є час і болгарка, то не встоять будь-які двері. Погодьтеся, що жодні побутові двері не забезпечать захисту від такого інструменту. А у всіх інших випадках двері з редукторними замками забезпечать надійний захист вашого житла.