Особливості редукторних замків Mottura

Немає потреби представляти компанію Mottura — цей італійський виробник є одним зі світових лідерів в сфері безпеки, частиною якої є замки. Mottura пропонує широкий ряд моделей, серед яких вирізняються замки з шестерним приводом. Купити редукторні замки в Одесі ви зможете в нашому магазині, а в цьому матеріалі ми розглянемо їх особливості.

Конструктивні особливості редукторних замків Mottura

Як випливає з назви, зусилля від циліндра до приводів ригелів передається не безпосередньо, а через шестерний редуктор. Замки мають захист від вбивання циліндра і вдавлення ригелів.

Серед найпоширеніших моделей можна зазначити замки 84-й серії — 84.525Q (замок без защіпки) 84.535Q (замок з защіпкою) і комбінований замок 84.995Q з двома циліндрами.

Пройшовши по посиланнях, ви зможете ознайомитися з конкретною моделлю, а ми перейдемо до переваг, властивих всім редукторним замкам Mottura.


Циліндрові замки Моттура забезпечують дуже високий рівень безпеки. При захисті циліндра броненакладками і використанні високосекретних механізмів, розкрити їх будь-яким способом виключно складно, особливо комбіновані моделі — саме вони встановлюються в дорогі двері (або використовуються два окремих циліндрових замка). У нашому світі немає нерозкривних дверей і замків — якщо у зловмисника є час і болгарка, то не встоять будь-які двері. Погодьтеся, що жодні побутові двері не забезпечать захисту від такого інструменту. А у всіх інших випадках двері з редукторними замками забезпечать надійний захист вашого житла.

Відкрити меню розділу