Енергозберігаючі утеплені котеджні двері

Крім звичайних котеджних дверей фірми Clavis ми також пропонуємо жителям Одеси і Одеської області енергозберігаючі двері. У наш час використання енергозберігаючих технологій і конструкцій стає не модою, а життєвою необхідністю — постійне зростання вартості енергоносіїв змушує всіх замислюватися про збереження тепла в приміщенні. Особливо актуальне це питання в холодні пори року — всі починають різними способами утеплювати своє житло. Але якщо мова йде про утеплення котеджних дверей Clavis, то вам цим займатися не доведеться.

Що таке енергозберігаючі двері «Clavis»

Вважаючи, що ви знайомі з будовою звичайних котеджних дверей Clavis, ми не будемо зупинятися на цьому питанні. Відзначимо лише, що в них використовуються два гумових контури ущільнення — ця кількість стало практично стандартом. У порівнянні зі звичайними двоконтурними, енергозберігаючі двері мають важливу конструктивну особливість — при їх виготовленні робиться додатковий загин профілю в полотні й коробці, що дозволяє встановити третій, додатковий конутр ущільнення.

Додатковий вигин, крім можливості установки третього контуру, призводить до збільшення товщини дверного полотна. Відповідно збільшується внутрішній шар теплоізоляційного матеріалу. Підвищена товщина дверей також дозволить встановити більш товстий, дво- або трикамерний склопакет. Сукупність цих факторів призводить до значного посилення теплозберігаючих здібностей котеджних дверей і зменшення енергії, необхідної для обігріву приміщення.

Енергозберігаючі котеджні двері доцільно встановлювати в місцях, де вхід в приміщення контактує безпосередньо з зовнішнім середовищем — це дачні будинки, котеджі та все те житло, де немає тамбурних конструкцій. Саме в цих випадках енергозберігаючі функції дадуть максимальний ефект. Хоча ніщо не заважає використовувати утеплені двері замість звичайних одноконтурних або двоконтурних котеджних дверей — дбайливий господар завжди думає про економію...

Три контури ущільнення + товщина дверного полотна + утеплений склопакет = енергозбереження

Меню розділу дверей