Вхідні двері Clavis в Одесі
з доставкою і установкою

Компанія Clavis — український виробник вхідних і котеджних дверей високої якості, які виготовляються за індивідуальними проектами з нестандартною фірмовою комплектацією, нестандартними розмірами і зовнішнім оформленням. Відповідно, ціна дверей Clavis вища, ніж вартість штампованих дверей Одеси інших брендів. Якщо вам немає сенсу викладати зайві гроші за високу, але не завжди потрібну якість, то зверніть увагу на бюджетні моделі. Можливо, вони виявляться для вас оптимальним варіантом. Всі куплені двері ми

БЕЗКОШТОВНО ДОСТАВИМО ДО ВАШОГО ПІД'ЇЗДУ

на відстань до 10 кілометрів від нашого магазину. У віддалені райони Одеси і передмістя, а також деякі місця області доставка відбувається на платній основі за доступними розцінками. Підйом на поверхи ми не здійснюємо, але можемо запропонувати послуги співпрацюючої з нашим магазином бригади вантажників, які за окрему плату піднімуть двері на будь-який поверх.

Перед описом дверей Clavis, звернемо вашу увагу на таку особливість: ми є одеською філією компанії і маємо патент на призначену для користувача модель вхідних дверей. Купуючи вхідні двері в Одесі інших виробників в інших магазинах, має сенс довідатися про наявність такого документа.

Зразки вхідних дверей Clavis

Отримати наочне уявлення про двері «Клавис» ви зможете, подивившись огляд на нашому каналі Youtube.

Особливості та конструкція вхідних дверей Clavis

Пропоновані двері призначені для використання в закритих приміщеннях, або на відкритому просторі при наявності захисного козирка. В останньому випадку краще використовувати варіант обробки ламінованою водостійкою накладкою МДФ польского виробництва.

Рішення з водостійким (саме водо-, а не вологостійким) МДФ дуже цікаве — ми перевіряли, зануривши його у воду на кілька днів. Після закінчення цього терміну були проведені заміри мікрометром — збільшення товщини практично не відбулося (близько 0,2 мм). Тест був стресовий, накладки з гідністю пройшли його, але якщо вам потрібні двері для відкритого простору без навісу або козирка, то в цьому випадку краще зупинити увагу на котеджних моделях — періодичні замерзання і відтавання, властиві одеським зимам, рано чи пізно зроблять свою справу, зруйнувавши матеріал накладок.

Говорячи про розміри, відзначимо, що базовий розмір дверей Clavis усе-таки є — 2050х960 мм. Зразки для виставок і магазинів робляться з такими розмірами і можуть бути в наявності — ви зможете відразу купити їх в нашому магазині.

Всі двері Clavis мають відбійник — особливу накладку з нержавіючої сталі, що захищає покриття дверної коробки від язичка замка. Побачити його можна на нижчевикладених фотографіях. З нержавійки виготовляється і поріжок, який є елементом додаткової комплектації.

Ще одна особливість дверей Clavis — заведений за профіль замок. Зазвичай замок вставляється в двері зовні — для цього вирізається спеціальний паз. У дверях «Клавис» він монтується зсередини (див. фото). Таке рішення максимально зберігає міцність каркасу (паз не потрібен, вирізаються тільки отвори для ригелів) і зменшує зазор між коробкою і дверним полотном.

Одним з важливих елементів пропонованих вхідних дверей є наявність додаткового посилення сувальдного замка — перед ним монтується внутрішня броненакладка зі сталі 65Г. Накладка приварюється до каркасу двері, підвищуючи загальну міцність конструкції і здійснюючи свою безпосередню роль — захист замка від силових впливів (в першу чергу висвердлювання і розкриття звертишем). Така конструктивна особливість вкрай рідко зустрічається в дверях одеських виробників.

Покриття дверей здійснюється порошковою фарбою, яка має відмінні властивості і фактично стала завдяки їм своєрідним стандартом міцності та довговічності.
Порошок фарби напилюється на каркас і полотно дверей електростатичним методом, а потім під впливом високої температури в спеціальній камері він перетворюється в тверде і міцне покриття.
У внутрішніх вхідних дверях зазвичай використовується матова порошкова фарба з дрібним зерном, в котеджних варіантах вхідних дверей — фарба з великим зерном у вигляді крапель. Котеджні двері додатково покриваються автомобільним лаком. В облицюванні дверей використовується дуб, ясен або ламінований меблевий МДФ 16 мм. Види покриття наведені на фотографіях.

Вхідні двері Clavis відкривають широкі можливості для різних дизайнерських рішень — можна використовувати склопакети з різними видами скла, художню ковку, індивідуальні візерунки на МДФ-панелях і облицювання натуральним деревом. У нашому магазині є широкий вибір ручок, замків і фурнітури (зокрема і захисної — броненакладок), яку ви можете вибрати для своїх дверей.

При потребі майстри нашого сервіс-центру можуть встановити куплені у нас вхідні двері в будь-якому районі Одеси, а також в деяких прилеглих районах Одеської області.

Основні ескізи панелей МДФ

Додаткові ескізи панелей МДФ

Кольори панелей МДФ


«Добрий дім» — надійні вхідні двері в Одесі
з доставкою і установкою

Меню розділу дверей