Установка вхідних дверей та замків

У кожної людини періодично виникають проблеми з замками та дверима. Якщо продукція якісна, то рідше, якщо через недосвідченість куплена підробка або відвертий мотлох, то частіше. З різних причин не кожен має можливість самостійно змінити замок або вирішити дверні проблеми. Хтось не має необхідних навичок для виконання подібної роботи, у когось немає потрібного інструменту, а хтось просто на бажає займатися такими речами. У всіх випадках вам на допомогу прийдуть фахівці «Доброго Дому».

Наш сервісний центр займається дверима і замками протягом двох десятирічь. Виконуючи роботи такий тривалий час, рішення деяких проблем, які можуть поставити в складне становище інших майстрів, нами доведено до автоматизму: досвід є досвід. При цьому не має значення важливість вашої проблеми — ви можете викликати майстра додому навіть якщо вам потрібно всього лише встановити дверну фурнітуру.

Узагальнимо все вищесказане. Ми здійснюємо монтажні роботи і якісну установку в Одесі:

  • вхідних дверей
  • котеджних дверей
  • протипожежних дверей
  • дверних замків
  • дверних дотягувачів
  • різної дверної фурнітури

Перелік стандартний, і такі послуги в Одесі пропонують багато фірм. Але вартий уваги такий факт: ми не тільки сервіс-центр, а й магазин. Таким чином вам не потрібно шукати, наприклад, де в Одесі купити замок, а потім майстра для його установки. Вам потрібно лише зателефонувати в наш магазин: консультанти допоможуть вибрати потрібну модель замку, а майстер прийде до вас і встановить його. Двері, замки, дотягувачі, дверну фурнітуру та багато інших супутніх товарів ви можете знайти у нашому магазині.

Установка протипожежних дверей

Окремо зупинимося на протипожежних дверях. Багато хто не тільки не має уяви про їх існування, але і про те, що для установки таких дверей потрібен особливий дозвіл — їх не має права встановлювати перший зустрічний майстер. В цьому випадку можуть виникнути проблеми при відвідинах пожежних інспекторів. Якщо вам не потрібні постійні штрафи, а потрібна законна установка протипожежних дверей в Одесі, то ви можете звернутися до нас — ми маємо всі необхідні дозволи і зробимо роботу в кращому вигляді.

Якісні дверні монтажні роботи в Одесі!

Меню розділу установки