Безкоштовна доставка замків та циліндрів (вставок, личинок, серцевин) по Україні та Одесі

Наш магазин пропонує безкоштовну доставку деяких товарів по Одесі та Україні. Якщо вартість перевищує 3000 грн, або товар має позначку про безкоштовну доставку (незалежно від вартості), то він безкоштовно доставляється «Нової поштою».

Безкоштовна доставка дешевших товарів обмовляється окремо. Телефонуйте, домовимось.

В категорію товарів з безкоштовною доставкою потрапляють усі висококласні циліндри Abloy, EVVA, BKS, DOM, Mul-T-Lock та інших брендів світового класу, багато з замків Mottura, броненакладки та інші товари з вартістю менше 3000 грн.

Контакти адміністратора магазина:
тел. 700-53-34, моб. тел. 067-716-31-43. Ірина

Безкоштовна доставка по Одесі

Доставити товар по Одесі ми можемо декількома способами. Якщо наш майстер буде здійснювати якісь роботи в вашому районі, то він зможе завести товар практично будь-якої цінової категорії. Такий збіг трапляється нечасто, тому зазвичай товар висилається «Новою поштою», рідше кур'єром, який доставить товар до вашого під'їзду.

Безкоштовна доставка по Україні

Ми можемо відправити товар будь-яким перевізником, але перевага віддається «Новій пошті» — вона має найширшу мережу відділень, що охоплює практично всю Україну. До того ж «Нова пошта» пропонує страхування вантажу і його оплату післяплатою — ви зможете оглянути і оплатити товар в найближчому поштовому відділенні, вибір якого доступний на сайті перевізника.

Вартість доставки, страховки і зворотного пересилання грошей наш магазин бере на себе — ви оплатите тільки вартість товару.

Щодо недорогих товарів, то у деяких випадках ми також можемо зробити безкоштовну відправку — це залежить від багатьох факторів і можливість безкоштовної пересилки розглядається в індивідуальному порядку. Телефонуйте не соромлячись.

Ми завжди готові розглянути будь-яку можливість нестандартної доставки будь-яким способом.


Магазин «Добрий Дім» — безкоштовна доставка замків, личинок та серцевин в регіони України

Відкрити меню розділу