Дверні панелі та накладки в Одесі.
Виготовлення на замову, будь-які розміри

Дверні декоративні накладки є обличчям вхідних дверей і здебільшого саме вони страждають від різних механічних пошкоджень. Наш магазин, крім якісних дверей, пропонує в Одесі декоративні накладки з панелей МДФ, покритих ламінатом.

Дверні ламіновані накладки виготовляються на замову за індивідуальними розмірами як з лиштвами, так і без них. У вас є можливість вибору товщини панелі (6, 8, 10 або 12 міліметрів), її кольору та фактури.

При виготовленні дверних накладок використовується ламінат (захисна плівка, яка покриває МДФ) трьох виробників — вітчизняного виробництва («Артіль», Миколаїв), або зарубіжного — «ArtVinyl» (Тайвань) та «Віноріт» (Ізраїль). Термін виготовлення накладок — від 7 до 15 днів.

Звернемо увагу на важливий момент. Надаючи всілякі сервісні послуги з ремонту та обслуговуванню дверей, наш сервіс-центр проте не займається установкою дверних накладок. Приховувати причину ми не станемо — часові витрати при установці дверних панелей не можна порівняти з ціною за такі послуги: це один з небагатьох видів робіт, які ми не здійснюємо через невигідність і високу завантаженність майстрів.

Основні ескізи панелей МДФ


мдф дверей мдф дверей мдф дверей мдф дверей мдф дверей мдф дверей мдф дверей мдф дверей мдф дверей мдф дверей мдф дверей мдф дверей мдф дверей мдф дверей мдф дверей мдф дверей мдф дверей мдф дверей мдф дверей

Додаткові ескізи внутрішніх панелей МДФ


Кольори плівки Vinorit