Старокінний ринок відкритий с 9.00 до 15.00, наш магазин працює.

Вікна з металопластика.
Виготовлення, установка, гарантія

Наш магазин пропонує в Одесі якісні металопластикові вікна з повним циклом робіт — від виміру до установки. Ми співпрацюємо з декількома віконними заводами, тому у вас є вибір виробника, якого ви не знайдете в фірмових салонах.

У НАС ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК З ЗАВОДАМИ
OSNOVA, STEKO, KONKORD і KANTAL

Всі підприємства забезпечують «заводську збірку», що докорінно відрізняється від так званого «гаражного виготовлення». Безпосередній зв'язок з інженерами підприємств дозволить вирішити будь-які технічні питання.

Про збірку вікон


Зазвичай вибір пластикових вікон починається з вибору профілю, але такий підхід помилковий. Слідуючи йому, можна нарватися на гаражну (колінну) збірку з усіма витікаючими наслідками. Справа в тому, що існує безліч невеликих цехів (є вони і в Одесі), продукція яких має лише одну перевагу — незрівнянно низьку ціну. Саме з цієї причини професійних установників більше цікавить не профіль, а місце збірки, бо всі недоліки доведеться виправляти їм на стадії установки та регулювання пластикового вікна, якщо ці недоліки або дефекти взагалі піддаються виправленню.

Якість збірки має першорядну роль, з цієї причини ми настійно рекомендуємо прочитати статтю про неї, нашому підході та можливі проблеми. А якщо вести мову про брендові профілі, то всі вони в наш час якісні. Є бюджетні рішення, є і елітні, з яких при бажанні можна виготовити як дуже добре пластикове вікно, так і дуже погане, будь то профіль Trocal, Kommerling, Veka тощо.

Описи виробників


Від вибору виробника пластикового вікна (не плутати з виробником профілю) безпосередньо залежить якість збірки. Ми пропонуємо декількох виробників металопластикових вікон — у кожного з них свої особливості у вигляді використання комплектуючих тільки певних брендів.

вікна основа

Завод Osnova

(повний опис вікон Osnova).

Завод «Основа» (Херсон) існує більше 20 років і є однією з провідних компаній України в сфері виготовлення металопластикових вікон.

Підприємство оснащене сучасним обладнанням з акцентом на автоматизоване виробництво з розвиненою системою контролю якості на кожному етапі виробництва.

Завод має власний транспортний парк, що безкоштовно доставляє продукцію в Одесу та інші регіони України.

«Основа» виготовляє пластикові вікна з профілю KBE, Kommerling (обидва Німеччина), WDS (Україна) і Osnova (власне виробництво), що комплектуються фурнітурою Winkhaus.

вікна стеко

Завод Steko

(повний опис вікон Steko)

Steko також є однією з провідних компаній України в сфері виготовлення металопластикових вікон.

Підприємство існує з 2005 року і володіє декількома заводами, головний з яких розташований в Дніпрі. Мережа складських приміщень охоплює багато міст України та Одесу включно, в які здійснюється безкоштовна доставка виготовлених вікон транспортом компанії.

Steko виготовляє пластикові вікна з профілю Aluplast (Німеччина) і Steko (Україна), що оснащуються фурнітурою Maco, Roto або Axor.

пластикові вікна конкорд

Завод Konkord

(повний опис вікон Konkord)

Konkord володіє досить потужним виробництвом з упором на людський фактор — відповідальність і досвід персоналу, на відміну від автоматизації заводу Osnova.

Konkord є однією з найстаріших компаній України в сфері виготовлення металопластикових конструкцій. Підприємство існує з 1996 року, завод розташований в Кривому Розі, виготовлена продукція безкоштовно доставляється в Одесу власним транспортом компанії.

Konkord виготовляє пластикові вікна з профілю Trocal (Німеччина) і Konkord (Україна), що комплектуються фурнітурою Maco або Axor.

Завод Kantal

(повний опис вікон Kantal)

Завод «Канталь» (Київ) існує з 2007 року, підприємство оснащене найсучаснішим обладнанням для виробництва віконних конструкцій з металопластику.

«Канталь» не так відомий, як заводи Osnova і Steko, але сучасне оснащення, автоматизація і контроль на всіх етапах виробництва та готової продукції дозволяє без перебільшення говорити про компанію як про одного з найбільш якісних виробників пластикових вікон в Україні. Готова продукція доставляється в Одесу транспортним парком компанії.

Kantal виготовляє вікна з профілю Veka (Україна), конструкції оснащуються фурнітурою Winkhaus або Siegenia (Німеччина).

Металопластикові профілі


Профілем називають металопластикові елементи, з яких збирається віконна конструкція (читати про його будову та вибір). Головними характеристиками є механічна міцність, товщина (монтажна глибина) та кількість камер (порожнин) — від останніх залежить теплостійкість пластикового вікна, але найбільше вона залежить від склопакета. З огляду на специфіку одеських зим (відсутність сильних морозів), в Одесі пластикові вікна зазвичай виготовляються з 60-70-міліметрових профілів — більшого просто не потрібно.

Однією з особливостей всіх заводів є виготовлення пластикових вікон як з брендового європейського профілю (найчастіше німецького), так і профілів власного виробництва. Останні мають більш низьку ціну, але при цьому їх не можна назвати відверто бюджетним рішенням (хоча бюджетні моделі присутні) — усі виготовляються на європейському обладнанні без використання свинцю (технологія Greenline), з дотриманням різних європейських стандартів.

віконний профіль одеса

Якщо на перше місце ставити не збірку, а виробника профілю, то завдяки нашій співпраці з декількома заводами, ви отримуєте досить великий вибір європейських брендів — Trocal, Aluplast, Veka, KBE і Kommerling (всі німецькі), а також українських — WDS, Osnova, Steko і Konkord.

Слід враховувати, що заводи працюють тільки з профілями певних брендів. Наприклад, замовити вікна з Aluplast або Kommerling на заводі Konkord не вийде — підприємство використовує профіль Trocal, з якого в свою чергу не можна замовити вікна на заводах Osnova і Steko.

Склопакети


Від склопакета найбільшою мірою залежить теплостійкість всього пластикового вікна — у нього найбільша площа. Якщо у вас обмежений бюджет, але потрібно «тепле» вікно, то краще заощадити на профілі, але замовити енергозберігаючий склопакет.

Основними характеристиками склопакета є кількість камер та тип скла. Зазвичай в Одесі встановлюються однокамерні (два скла) склопакети зі спеціальним енергозберігаючим склом — його комбінація з 60 або 70-міліметровим профілем цілком відповідає клімату нашого регіону (читати про енергозберігаюче скло).

Енергозберігаюче скло працює як теплове дзеркало. За рахунок нанесення на скло спеціального напилення склопакет відбиває частину тепла назад в приміщення, не випускаючи його назовні — завдяки цьому ефекту пластикове вікно стає «теплим».

Мультифункційне скло зберігає тепло в будинку як енергозберігаюче, але на відміну від останнього, працює не тільки в холодну пору року, але і влітку — воно затримує значну частину ультрафіолетового та теплового випромінювання Сонця. Всім відома літня одеська спека, і якщо ваші вікна з сонячного боку, то оцінити роботу мультифункційного скла ви зможете повною мірою.

Сторона з напиленням всіх без винятку видів енергозберігаючого та мультифункційного скла встановлюється всередину склопакета, тому пошкодити її неможливо.

Підвищити рівень збереження тепла можна установкою двокамерного склопакета (три скла) з енергозберігаючим або мультифункційним склом, максимальний ефект дасть додаткове наповнення камер склопакета аргоном. Більш теплостійкого варіанту в наш час не існує, але на питання, чи потрібен такий рівень заощадження в Одесі, кожен має власну відповідь.

Поворотно-відкидна фурнітура


Від фурнітури (називається також обв'язкою) пластикових вікон і дверей залежить надійність роботи конструкції, і на будь-якому форумі або в статті на віконну тему вам порадять не економити на ній. Зазвичай виробник вікон вибирає двох виробників фурнітури — одна з них елітного класу, інша простіша для бюджетних рішень.

Вікна можуть комплектуватися звичайними або зламостійкими рішеннями. Переважна частина зламів пластикових вікон в Одесі відбувається методикою віджиму, саме від нього дає захист зламостійкий варіант.

Для полегшення вибору і певної орієнтації ми наводимо інформацію про виробників фурнітури та пропонованих ними рішеннях.

Maco (Австрія)

Maco не потребує представлення — це провідний європейський виробник, надійність продукції якого перевірена не одним десятком років. Maco не без підстав вважають найкращою фурнітурою, єдиним недоліком можна назвати вартість — вона найвища.

фурнітура мако одеса

Найчастіше в Одесі використовується модель Maco Multi-matic, яка є одним з найбільш задіяних рішень цього виробника — вона проста у налаштуванні, надійна, у неї більш демократична ціна в порівнянні з іншими моделями Maco.

Winkhaus (Німеччина)

Бренд вельми відомий в Одесі, його використовують багато виробників вікон. Особливістю Winkhaus є більш низька ціна (в порівнянні з Мако), але при цьому ви отримуєте німецьку якість, яка не потребує будь-яких пояснень.

фурнітура winkhaus

Найбільш поширеним варіантом є серія activPilot середнього цінового сегменту. Серія містить різні моделі з різними технічними особливостями, покликаними задовольнити конкретні вимоги покупця — мікропровітрювання, фіксацію стулки, приховані петлі, антизламні цапфи та інші рішення.

Roto (Німеччина)

Німецький бренд Roto в силу маркетингових причин менш поширений в Одесі, ніж Maco, але саме засновник цієї компанії в сорокових роках минулого століття розробив першу в світі комерційно придатну поворотно-відкидну стулку (зараз це здається кумедним, але вікно управлялося трьома ручками). Якість виготовлення вельми висока, багато професійних установників ставлять Roto вище Maco.

фурнітура рото

Найчастіше використовується модель Roto NT, розроблена ще в 1999 році. Рішення виявилося настільки вдалими і надійним, що і зараз не здає позицій, вважаючись однією з найбільш затребуваних фурнітур.

Siegenia (Німеччина)

Німецький виробник, який разом з Maco і Roto входить в трійку самих надійних. Як і Roto, в Одесі має менш широке поширення, ніж Maco. Здебільшого виробники вікон використовують модель Titan AF.

фурнітура siegenia одеса

Titan AF володіє якістю, властивій всій німецькій продукції. Вона покрита гальванічним шаром «титан-срібло» або покриттям типу «нержавіюча сталь», все елементи литі, надійність в роботі вельми висока.

Axor (Україна)

Попередні рішення є відмінним і довговічним варіантом з європейською вартістю, яка може значно збільшити вартість вікна. Якщо вам потрібне більш економне рішення, то оптимальним варіантом може стати фурнітура українського підприємства Аксор.

фурнітура АКСОР

Axor спеціалізується на виробництві віконно-дверної фурнітури, основне виробництво розташоване в Дніпрі. У пропонованій заводом продукції є все — вельми доступна ціна і потрібна якість, як мінімум відповідна Vorne та іншим турецьким виробникам. У неї немає тільки поширеності — сегмент фурнітури має високу інерційність. Проте продукцію Аксор стали використовувати багато виробників вікон, і відгуки про її роботу достить непогані.

Підвіконня


Вікна можуть комплектуватися підвіконням різних цінових категорій — в преміум-сегменті це Данке (Україна, Одеса) або Кристаліт (Росія), які покриті німецьким акриловим ламінатом Elesgo. Покриття дуже міцне і стійке до багатьох механічних впливів — в мережі є безліч відео, де об це покриття гасять недопалки без жодних наслідків. В середньому ціновому діапазоні відмінно зарекомендувало себе підвіконня Пластоліт (Україна) — воно виготовляється на німецькому обладнанні та покрито тим же ламінатом Elesgo.

Порядок замовлення і виконання робіт


Для замови пластикових вікон в Одесі вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким способом.

  1. Ви повідомляєте нам приблизні розміри конструкції та її особливості (можна від руки накидати просте креслення та скинути його на пошту або вайбер).
  2. З вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей і ви отримаєте первинний розрахунок вартості.
  3. Якщо ціна виявиться підходящою, до вас приїде мастер для проведення точного виміру.
  4. Після цього вам доведеться приїхати в наш магазин, зробити первинний внесок та підписати наші гарантійні зобов'язання і договір, в якому обумовлені всі деталі (склопакет, розміри, способи замикання та інше), а також обсяг робіт (чи потрібно знімати старі вікна, чи потрібно при цьому їх збереження та інше).
  5. Після підписання відправляється заявка на завод-виготівник, в обумовлені терміни конструкція буде виготовлена і доставлена до Одеси на склад.
  6. Ми телефонуємо вам, в обумовлений час наші фахівці виконають установку в будь-якому районі Одеси. Оплата залишку здійснюється у вас вдома.

Магазин Добрий Дім, Одеса —
пластикові вікна від виміру до установки