Захисна фурнітура в Одесі.
Броненакладки. Захист для замків та циліндрів

Броньовані двері здаються неприступною фортецею — товстий метал, масивне дверне полотно. Але кожна фортеця має слабкі місця, якими у випадку з дверима зазвичай є замки. Наш магазин пропонує в Одесі захисну фурнітуру для замків та циліндрів, яка підвищить рівень зламостійкості дверей і значно ускладнить можливість їх зламу. Маючи власний сервіс-центр, ми також забезпечимо якісну установку броненакладок та інших захисних елементів на ваші двері в будь-якому районі Одеси.

Що таке захисна фурнітура і для чого вона потрібна

За умови якості всіх матеріалів, використовуваних у вхідних металевих дверях, зловмисник завжди буде намагатися зламати замок. Якщо говорити про інтелектуальні методи зламу в вигляді підбору ключів, застосування відмичок і т. ін., то в цьому разі важливий рівень секретності замка.

Інтелектуальне розкриття — справа досить непроста і здебільшого зламники намагаються отримати доступ до механізму замка простішим способом — збивають циліндр, висвердлюють його, або висвердлюють дверне полотно біля замка в певних точках. У подібних випадках саме захисна фурнітура закриє слабкі місця дверей, замків та циліндрів.

Захисна фурнітура — це різні броненакладки, пластини і комплекти, виготовлені із загартованої сталі. Форми їх бувають різними, як і призначення. Є поодинокі накладки, які захищають циліндр від вибивання молотком, є комплекти накладок з ручками, які виконують універсальні захисні функції.

Особливістю захисної фурнітури є її правильна установка. Ніхто не буде возитися із захисною накладкою, якщо при неправильній установці її можна банально збити молотком. На жаль, такий монтаж в Одесі не рідкість і толку від такого «захисту» практично немає. Броненакладка повинна бути притягнутою до замка, а не до дверного полотна!

Немає дверей, зламати які неможливо. Зламостійкі двері протистоять крадіям триваліший час, ніж звичайні, не більше того. Броньовані накладки істотно збільшують час зламу і хто знає, можливо, саме ця різниця в часі вирішить, чи залишиться майно вашим...

Відкрити меню розділу