Ремонт замків в Одесі.
Заміна замків та профілактичні роботи

Дверні замки, починаючи з найпростіших і закінчуючи дорогими наднадійними моделями, — це пристрої, більшу частину яких становить механіка. А будь-яким механізмам властиві поломки — нічого вічного, як відомо, немає.

Несправності та відмови роботи відбуваються з різних причин, серед яких на перше місце виходять спроби зламу і відсутність належного догляду — скажемо відверто, ніхто зі споживачів на звертає уваги на свій замок, доки він не зламається. Дещо рідше зустрічаються заводський брак та фізичний знос замка.

майстри нашого сервісного центру
ВИКОНАЮТЬ РЕМОНТ ЗАМКА ВАШИХ ДВЕРЕЙ

Ми здійснюємо ремонт замків в Одесі і незалежно від району вашого проживання ви можете викликати майстра додому по телефону, розміщеному у низі цієї сторінки. У вас зламавася циліндр або зносилися піни в циліндровому замку? Проблеми з сувальдним замком? Вам попсували замок і дверне полотно зламщики? Ми завжди прийдемо на допомогу — наш сервісний центр займається не тільки сервісом і ремонтом замків, а й дверей.

Ремонт якогось старого замка.
Навіть наші майстри похилого віку не змогли ідентифікувати його...

Останній випадок цікавий — замок був дуже старовинний, справжній антикваріат. Ремонт виявився непростим, поралися два дні, довелося використовувати зварювання — звіт опублікований на нашому каналі Youtube.

Чому ремонтувати замки саме у нас

Ремонт замків в Одесі та профілактичні роботи пропонують багато центрів. Ми не маємо права давати конкурентам оцінку, але відзначимо, що деякі з них надають дійсно якісні послуги. Що ми можемо протиставити їм?

Можна довго переливати з пустого в порожнє, говорячи про кваліфікацію майстрів, відмінний сервіс та інше. Повірте, було б бажання, то написали б сторінку такого тексту, який, по суті, не дав би вам нічого. Замість цього ми наведемо вам два факти, а ви вже вирішуйте, чи заслуговують вони уваги.

  1. Наші майстри брали участь в консультаціях і розробці деяких моделей замків, які успішно зайняли свою нішу на українському ринку.
  2. Наша фірма і сервісний центр існують понад два десятка років. Питання просте — могли б ми існувати такий тривалий час в жорсткому світі конкуренції, пропонуючи одеситам халтуру?

Звертайтеся, ми прийдемо на допомогу або допоможемо порадою. Повторимося, для нас не має значення серйозність поломки. Фахівці нашого сервісного центру виправлять як деталі фурнітури, так і самі двері, аж до зміни її конструкції. Таке часто трапляється, якщо потрібно посилити безпеку і зламостійкість двері, наприклад, змінити замок на більш надійний або додати ще один.

Зазначимо наприкінці, що часом при поломці та подальшому ремонті замка виникає необхідність зміни ключів. Вам не доведеться шукати майстрів для цієї мети — ми займаємося виготовленням ключів, перекодуванням патентованих циліндрів та іншими роботами, пов'язаними з ключами і дверними замками.

Профілактика та ремонт замків,
Одеса і Одеська область

Меню розділу сервісу