Старокінний ринок відкритий с 9.00 до 15.00, наш магазин працює.

Броненакладки «Протектор».
Італійська захисна фурнітура

Безкоштовна доставка по Україні «Новою поштою»!

Броненакладки «Протектор» вирізняються відмінною якістю і рівнем надаваємого захисту — по суті вони є клонами італійських броненакладок Mottura. Вони так само виготовляються в Італії (спеціально для українського ринку), а в Україні поширюються під брендом «Протектор».

Отримати наочне уявлення про фурнітуру ви зможете, подивившись відеоматеріал з нашого каналу Youtube (рос. мовою).

Опис броненакладок


Броненакладки «Протектор» призначені для захисту циліндрів від висвердлювання та інших силових видів зламу. Маючи звичку перевіряти в своєму сервіс-центрі всю продукцію, ми спробували висвердлити цю фурнітуру. Результат виявився передбачуваний — захисна частина свердлу не піддалася або піддалася частково, виконавши свою функцію.

Технічні характеристики

  • Країна-виробник — Італія
  • Діаметр — 50 мм
  • Висота — 25, 35 і 42 мм (для різної товщини дверей)
  • Різьба стягуючих гвинтів — М6
  • Кольорові рішення — нікель матовий і глянцевий, золото, стара бронза

Фурнітура постачається в якісній упаковці, комплектуючі знаходяться в герметичних вологозахищених пакетах. У комплектацію входить захисна частина (сама броненакладка), декоративні накладки — внутрішня і дві зовнішні, кріпильні гвинти і гумове кріпильний кільце.

Броненакладки «Протектор» — упаковка і комплектація

Броненакладки можуть мати три різних висоти, що дозволяє використовувати їх в дверях з різною товщиною полотна, деякі накладки можуть мати додаткове виконання зі «спідницею» (є у всіх висотах). На фото наведені різні варіанти захисних частин без декоративних накладок.

броненакладка протектор

Ліва накладка з висотою 42 мм, дві середні — 35 мм (ліва зі «спідницею»), права — 25 мм.

Захисна частина притягається до корпусу замка або внутрішної захисної пластини (див. фото) болтами М6 — саме з таким діаметром отвори в стійках замків Mottura.

Гумове кільце служить для фіксації зовнішньої декоративної накладки-чашки — на захисну частину натягується кільце, потім, коли кільце потрапить в спеціальний паз, на нього одягається чашка. Тримається вона дуже щільно, зірвати її руками або інструментом вельми непросто. На фото наведені доступні варіанти колірних рішень.

Крім декоративної зовнішньої накладки-чашки, комплект містить ще одну зовнішню накладку, що закриває монтажний отвір, а також декоративні накладки внутрішньої частини дверного полотна, які можуть мати різне виконання. Зазначимо, що декоративна комплектація може бути різною: базова складається із зовнішнього і внутрішнього комплектів. Якщо передбачається використання фурнітури з двосистемним комбінованим замком, то комплектація буде розширеною — увійдуть додаткові декоративні комплекти до сугальдної частини замка. Можливі варіанти наведені на фотографіях, вони можуть бути у вищезазначених колірних рішеннях.


Купити броньовані накладки «Протектор» в Одесі ви зможете в нашому магазині. Звернемо на вашу увагу, що броньована фурнітура вимагає правильної установки — вона повинна бути притягнута до замка, а не полотна дверей. Якщо ви не можете самостійно встановити накладки, то вам, якщо правильна установка можлива, допоможуть фахівці нашого сервісного центру, які виконають монтаж купленої фурнітури.