Котеджні двері Clavis.
Якісні котеджні двері в Одесі

Компанія Clavis — український виробник вхідних і котеджних дверей високої якості. Конструктивні особливості котеджних дверей Clavis забезпечують захист від будь-яких атмосферних впливів, високу тепло- і звукоізоляцію. Пропоновані двері були розроблені для установки в приватні будинки, котеджі, особняки і подібне житло, де двері будуть під впливом атмосферних опадів. Наш магазин є одеською філією компанії і ми маємо патент на модель вхідних дверей, різновидом яких є котеджні двері.

Двері Clavis виготовляються на замову за індивідуальними розмірами і обраною замовником комплектацією. Через це ми не наводимо точних технічних параметрів і ціни — у кожної моделі вони свої. Але загальні основоположні характеристики є, і ви зможете ознайомитися з ними на цій сторінці.

Зразки реалізованих рішень

Зразки котеджних дверей

На фото наведені найпопулярніші моделі котеджних дверей в двох часто використовуваних кольорах. Додатковий перелік моделей у вигляді ескізів і колірних рішень неведений в кінці сторінки.

Моделі зі склопакетом (фільончастий метал)

Глухі моделі (фільончастий метал)

Отримати наочне уявлення про двері «Клавис» ви зможете, подивившись відеоматеріал з нашого каналу на Youtube (рос. мовою).

Особливості котеджних дверей Clavis

Доставка і установка

Куплені двері ми безкоштовно доставимо до вашого житла в радіусі 10 кілометрів від місцезнаходження нашого магазину. У більш віддалені райони Одеси, передмістя та деякі місця області доставка відбувається на платній основі за доступними договірними розцінками. Ми не здійснюємо підйом дверей на поверхи, але співпрацююча з нами бригада вантажників за договірну плату готова весело підняти двері на будь-який поверх. При потребі майстри нашого сервіс-центру можуть установити двері в будь-якому районі Одеси

Технологія з використанням ламінованого водостійкого MDF

Технологія фільончастого металу дає повний захист від впливів навколишнього середовища, в першу чергу вологи — порошкове покриття відмінно протистоїть дощу і снігу. Якщо вам з якихось причин не подобається зовнішній вигляд дверей з металевими фільонками, то інсує ще один варіант — з використанням водостійкого MDF польського виробництва, ламінованого захисною плівкою Vinorit (Ізраїль).

У конструктивному плані двері з MDF ідентичні моделям з металевою фільонкою, але в якості зовнішньої обшивки використовується рівний лист металу, на який кріпиться ламінована плита MDF. На ескізах наведені найбільш популярні моделі з ламінованим MDF.

Моделі зі склопакетом і водостійким MDF

Рішення з водостійким (саме водо-, а не вологостійким) МДФ дуже цікаве — ми перевіряли, зануривши його у воду на кілька днів. Після закінчення цього терміну були проведені заміри мікрометром — збільшення товщини практично не відбулося (близько 0,2 мм). Тест був стресовий, накладки з гідністю пройшли його, але якщо вам потрібні двері для відкритого простору без навісу або козирка, то в цьому випадку краще зупинити увагу на фільончастому металі — періодичні замерзання і відтавання, властиві одеським зимам, рано чи пізно зроблять свою справу, зруйнувавши матеріал накладок. Проте в Одесі і прилеглих районах одеської області ми встановили досить велику кількість дверей з ламінованим водостійким MDF під відкритим небом, скарг і нарікань власників немає.

Ескізи зовнішнього оформлення котеджних дверей (металева фільонка)

Ескізи нестандартного зовнішнього оформлення (металева фільонка)

Основні ескізи панелей МДФ

Додаткові ескізи внутрішніх панелей МДФ

Кольори панелей МДФ

Меню розділу дверей