Старокінний ринок відкритий с 9.00 до 15.00, наш магазин працює.

Котеджні двері Clavis.
Якісні котеджні двері в Одесі

Компанія Clavis — український виробник вхідних і котеджних дверей високої якості. Конструктивні особливості котеджних дверей Clavis забезпечують захист від будь-яких атмосферних впливів, високу тепло- і звукоізоляцію. Пропоновані двері були розроблені для установки в приватні будинки, котеджі, особняки і подібне житло, де двері будуть під впливом атмосферних опадів. Наш магазин є одеською філією компанії і ми маємо патент на модель вхідних дверей, різновидом яких є котеджні двері.

Двері Clavis виготовляються на замову за індивідуальними розмірами і обраною замовником комплектацією. Через це ми не наводимо точних технічних параметрів і ціни — у кожної моделі вони свої. Але загальні основоположні характеристики є, і ви зможете ознайомитися з ними на цій сторінці.

Зразки реалізованих рішень


Зразки котеджних дверей

На фото наведені найпопулярніші моделі котеджних дверей в двох часто використовуваних кольорах. Додатковий перелік моделей у вигляді ескізів і колірних рішень неведений в кінці сторінки.

Моделі зі склопакетом (фільончастий метал)

Глухі моделі (фільончастий метал)

Отримати наочне уявлення про двері «Клавис» ви зможете, подивившись відеоматеріал з нашого каналу на Youtube (рос. мовою).

Особливості котеджних дверей Clavis


 • Двері виготовляються за індивідуальними розмірами. Але в магазині завжди знаходяться виставкові зразки з розмірами 2050х960мм. Якщо вас влаштує комплектація, ви зможете одразу купити їх.
 • Сталевий каркас і обшивка виготовляються з українського металу холодного прокату товщиною 2 мм.
 • Три петлі замість звичних двох підсилюють надійність конструкції і дають рівномірний розподіл навантаження коробки.
 • Фірмова особливість дверей Clavis — замок, заведений за профіль. Зазвичай врізні замки монтуються зовні — для цієї мети фрезерується спеціальний паз. Установка замка зсередини профілю дозволяє замість паза обійтися отворами для ригелів замка, що значно підвищує міцність дверного полотна. Це рішення також зменшує зазор між полотном дверей і коробкою.
 • Ще одна особливість дверей Clavis — облицювання фасаду металевою фільонкою. Фільончастий метал відмінно гнеться і ідеально підходить для всіляких дизайнерських рішень. Він дає додаткову теплоізоляцію, оскільки утворює повітряні камери.
 • Всі металеві елементи дверей покриваються порошковою фарбою при температурі 180°, а потім лаком. Ці два шари забезпечують корозійну стійкість дверей і захист від вигоряння фарби під дією сонячних променів.
 • У дверях Clavis утеплюється як дверне полотно, так і дверна коробка.
 • Місце на дверній коробці, по якому ковзає язичок замку, захищене відбійником (особливою пластиною) з нержавійки. В якості додаткової опції можна замовити поріг з нержавіючої сталі.
 • Широкий спектр дизайнерських рішень — склопакети звичайні, броньовані, тоновані, з триплексом або шпросами, дзеркала, художня ковка.
 • Внутрішня сторона зазвичай облицьовується ламінованим МДФ або натуральною деревиною.
 • Незалежно від конструктивних рішень двері Clavis комплектуються тільки фірмовими замками, які можуть бути захищені спеціальними накладками (захисною фурнітурою).
 • Доставка і установка


  Куплені двері ми безкоштовно доставимо до вашого житла в радіусі 10 кілометрів від місцезнаходження нашого магазину. У більш віддалені райони Одеси, передмістя та деякі місця області доставка відбувається на платній основі за доступними договірними розцінками. Ми не здійснюємо підйом дверей на поверхи, але співпрацююча з нами бригада вантажників за договірну плату готова весело підняти двері на будь-який поверх. При потребі майстри нашого сервіс-центру можуть установити двері в будь-якому районі Одеси

  Технологія з використанням ламінованого водостійкого MDF


  Технологія фільончастого металу дає повний захист від впливів навколишнього середовища, в першу чергу вологи — порошкове покриття відмінно протистоїть дощу і снігу. Якщо вам з якихось причин не подобається зовнішній вигляд дверей з металевими фільонками, то інсує ще один варіант — з використанням водостійкого MDF польського виробництва, ламінованого захисною плівкою Vinorit (Ізраїль).

  У конструктивному плані двері з MDF ідентичні моделям з металевою фільонкою, але в якості зовнішньої обшивки використовується рівний лист металу, на який кріпиться ламінована плита MDF. На ескізах наведені найбільш популярні моделі з ламінованим MDF.

  Моделі зі склопакетом і водостійким MDF

  Рішення з водостійким (саме водо-, а не вологостійким) МДФ дуже цікаве — ми перевіряли, зануривши його у воду на кілька днів. Після закінчення цього терміну були проведені заміри мікрометром — збільшення товщини практично не відбулося (близько 0,2 мм). Тест був стресовий, накладки з гідністю пройшли його, але якщо вам потрібні двері для відкритого простору без навісу або козирка, то в цьому випадку краще зупинити увагу на фільончастому металі — періодичні замерзання і відтавання, властиві одеським зимам, рано чи пізно зроблять свою справу, зруйнувавши матеріал накладок. Проте в Одесі і прилеглих районах одеської області ми встановили досить велику кількість дверей з ламінованим водостійким MDF під відкритим небом, скарг і нарікань власників немає.

  Ескізи зовнішнього оформлення котеджних дверей (металева фільонка)


  Ескізи нестандартного зовнішнього оформлення (металева фільонка)


  Основні ескізи панелей МДФ


  мдф двереймдф двереймдф двереймдф двереймдф двереймдф двереймдф двереймдф двереймдф двереймдф двереймдф двереймдф двереймдф двереймдф двереймдф двереймдф двереймдф двереймдф дверей

  Додаткові ескізи внутрішніх панелей МДФ


  Кольори панелей МДФ