Замикальні механізми, засувки та защіпки в Одесі

Наш магазин пропонує в Одесі дверні замикаючі механізми різних цінових категорій, брендів і призначення. До кожного найменування дається короткий опис, технологічні особливості і креслення. При необхідності майстри нашого сервіс-центру зможуть виконати якісну установку вироби в будь-якому районі Одеси.

Дверні засувки Fuaro одеса

Дверні засувки Fuaro

Універсальна засувка, що виконує роль окремого засува. Виробництво — Китай (заводський). Керується вертушкою з 8-міліметровим квадратним стрижнем.
Засувки можуть використовуватися у всіх дверях незалежно від матеріалу, де їх експлуатація здасться доцільною.

Детальніше про товар

Дверні засувки Amig одеса

Дверні засувки Amig

Іспанські сталеві засувки (шпінгалети) з імітацією кування під старовину. Вироби покриті міцною епоксидною фарбою, стійкою до різних дій. Засувки можуть використовуватися у всіх дверях незалежно від матеріалу, де їхній дизайн здасться доречним. Зразки у наявності.

Детальніше про товар

защіпки Kale-251 Одеса

Дверна защіпка Kale 251

Універсальна засувка турецького бренду Kale. Може використовуватися в металевих і дерев'яних дверях будь-якого типу (вхідних, міжкімнатних і т. ін.)

Підходить для правих і лівих дверей, положення язичка защіпки змінюється без розбирання корпусу. Управління фалевой ручкою.

Детальніше про товар

Замок-защіпка Гардіан 300 в Одесі

Дверний замок-защіпка Гардіан 300

Засувки російського виробництва з можливістю замикання. Засувка в звичайному положенні працює як защіпка, при закритті замка — як засув. Реверс засувки здійснюється без розбирання замка.

Детальніше про товар

Mettem защіпка Одеса

Дверна защіпка Mettem ЗЩ-1-3

Універсальна високоміцна защіпка МЕТТЕМ (Росія). Може використовуватися в сталевих, алюмінієвих і дерев'яних дверях будь-якого типу (вхідних, для підсобних приміщень і т. ін.)

Підходить для правих і лівих дверей, керування фалевою ручкою. Може використовуватися в протипожежних дверях.

Детальніше про товар

защіпка Теса Одесса

Дверна засувка Tesa 514

Універсальна високоміцна засувка іспанського бренду Tesa. Може використовуватися в металевих і дерев'яних дверях будь-якого типу (вхідних, міжкімнатних і т. ін.) Виготовлена зі сталі.

Реверсу немає — існують окремі защіпки для дверей з лівим або правим типом відкриття.

Детальніше про товар

задвижка Гардіан 301 Одесса

Дверна защіпка Гардіан 301

Універсальна защіпка Гардіан (Росія). Може використовуватися в металевих і дерев'яних дверях будь-якого типу (вхідних, міжкімнатних).

Підходить для правих і лівих дверей, положення язичка защіпки змінюється без розбирання корпусу. Керування фалевою ручкою.

Детальніше про товар

защіпка Шерлок Одеса

Дверна защіпка Шерлок 301

Універсальна защіпка Шерлок (Китай), заміна російській защіпці Гардіан 301. Може використовуватися в металевих і дерев'яних дверях будь-якого типу.

Підходить для правих та лівих дверей, положення язичка змінюється без розбирання корпусу. Керування фалевою ручкою.

Детальніше про товар

Відкрити меню розділу