Міжкімнатні двері в Одесі

Магазин «Добрий дім» пропонує в Одесі міжкімнатні двері різних виробників та різних цінових категорій. Двері доставляються в усі райони Одеси, може здійснюватися їх установка.

Наш магазин знаходиться на Старокінному ринку і володіє кількома павільйонами (павільйон міжкімнатних дверей має адресу ЦП-8). У нас є зразки дверей кожного виробника, зразки покриттів та колірних рішень — зайшовши до нас, ви зможете ознайомитися з дверима, отримати уявлення про покриття та якість збірки.

Здебільшого двері виготовляються на замову, що займає певний час, але деякі моделі є в готовому вигляді і знаходяться на складі під Одесою.

Основу нашого асортименту складають двері «Новий Стиль» та Hammer Doors — продукція цих заводів володіе гарною якістю і по-справжньому доступною ціною. З деякими прикладами наших установок дверей цих виробників в різних районах Одеси можна ознайомитися, пройшовши за посиланням — це дасть уявлення про нашу роботу і про вигляд пропонованих дверей в інтер'єрі.

Двері «Новий Стиль»

Особливістю міжкімнатних дверей підприємства «Новий Стиль» (Херсон) є найширший асортимент. Виробник пропонує понад 130 моделей, які можуть покриватися різними декором (кольором та плівкою деревної фактури), різним покриттям, і володіти різною конструкцією — моделі можуть бути глухі, зі склінням різних кольорів, з візерунками на склі, гравіюванням на полотні та інше.

Двері поділені на серії, що відрізняються конструкцією, дизайном, покриттям і ціною — вибір вельми широкий без жодного перебільшення. Майже в кожній серії є можливість вибрати двері в кімнату, ванну, туалет та спальню — усі вони будуть в єдиному стилі, але з різними особливостями.

Вищенаведені зразки складають малу дещицю всіх варіантів міжкімнатних дверей «Новий стиль». Термін виготовлення зазвичай становить один-два тижні, здійснюється доставка і установка в усіх районах Одеси. Зразки деяких моделей є в нашому магазині.

Двері Hammer Doors

Двері українського виробника Hammer Doors відрізняє використання недорогих матеріалів при якісному ПВХ-покритті. Завдяки цьому двері належать до середнього цінового сегменту з можливістю вибору додаткової комплектації, індивідуальних розмірів і конструктивних особливостей. Кількість моделей також велика і порівняна з асортиментом фабрики «Новий стиль», але є один важливий момент — Hammer Doors пропонує виготовлення будь-яких розмірів, зокрема нестандартних — з фрамугами, з притвором (чвертю), можливі полуторні варіанти тощо.

Двері поділені на серії, що відрізняються дизайном і ціною — внутрішня конструкція всіх серій однакова.

Термін виготовлення зазвичай становить один-два тижні, здійснюється доставка і установка в усіх районах Одеси. Зразки деяких моделей є в нашому магазині.

Двері Albero Porte

Пропоновані міжкімнатні двері Albero виготовляються в Італії на фабриці BRAGA S.P.A. і розповсюджуються в Україні під брендом Albero Porte. Характерна особливість дверей — строгий сучасний стиль, якісна італійська комплектація та якісне покриття CPL на основі пластика, що володіє винятковою міцністю. При цьому вартість дверей Albero Porte не буде захмарною — двері безумовно не можна назвати дешевими, але їх ціна не зрівняється з дійсно високими цінами дверей деяких європейських виробників або вартістю дверей з масиву дерева.

Двері знаходяться на складі під Одесою, складська програма дуже велика, тому терміни поставки невеликі. Зразки деяких моделей є в нашому магазині.

Двері-гармошки (двері-ширми) BuildSystem

Пропоновані нашим магазином двері-гармошки виготовляються в Китаї, а в Україні розповсюджуються під брендом BuildSystem. Кілька зразків завжди є в наявності, ви зможете отримати повне уявлення про конструкцію і якість продукції.

BuildSystem пропонує дві серії дверей-гармошок — звичайну та «Еліт». Конструктив серій однаковий, відмінності полягають в розмірах, товщині ламелей і вазі. Серія «Еліт» обмежена в колірних рішеннях і має більш високу вартість.

Про вибір міжкімнатних дверей

Всі дерев'яні двері загалом можна поділити на два види — виготовлені з масиву дерева (натуральної деревени), або з деревних відходів. Зрозуміло, що назва перших передбачає більше поваги, але на практиці все не так просто — обидва види мають свої особливості, з якими ми коротко ознайомимося.

Двері з масиву

Масивом називають цільні дерев'яні дошки. Здебільшого міжкімнатні двері робляться з масиву вільхи, сосни, ясена або дуба. Двері з масиву мають безліч переваг, головними з яких можна назвати міцність та престижність. Продаються вони не на кожному розі, але в Одесі їх знайти можна, хоча і нелегко, якщо вести мову про дійсно якісну продукцію.

Виготовлення дверей з масиву — дуже складний і тривалий процес, в основі якого лежить підготовка деревини. Справа в тому, що деревину потрібно правильно висушити і витримати, інакше вона згодом потріскається. Особливо це стосується твердих порід дерева (дуб, бук, ясен), які гостро реагують на зміну вологості.

Наш магазин пропонує в Одесі вхідні двері, зокрема з обшивкою з натурального дерева. Кілька разів на зразкових дверях відбувалося розтріскування цієї обшивки просто на рівному місці — дерево не було належним чином висушене. Після цього велися неприємні розмови з постачальниками деревини і т. ін. Оскільки товщина полотна міжкімнатних дверей в рази більше товщини обшивки вхідних дверей, то ймовірність розтріскування також збільшується в рази.

Сушка займає чимало часу з витримкою потрібної температури і вологості, дозволити собі такий процес в промислових масштабах можуть тільки великі підприємства. Двері з правильно висушеною деревиною буде служити невизначено довго — саме її можна назвати якісним товаром. Чи багато таких дверей в Одесі — вельми добре запитання. Якщо процес порушений, ви отримаєте міну уповільненої дії — двері можуть розтріскатися через місяць, через рік-другий, і в цьому випадку може врятувати тільки гарантійний термін. Найнеприємніше те, що перевірити якість підготовки деревени не можна.

Різновидом дверей з масиву можна назвати двері зі зрощеного масиву (бруса) з подальшим шпонуванням натуральним шпоном. Варіант цей менш престижний, але оскільки зрощений масив складається з невеликих склеєних шматків дерева, то він меншою мірою реагує на перепади вологості, його вартість нижча, а міцність не поступається цілісному масиву.

Каркасно-щитові двері

Як не дивно, але саме двері з використанням MDF або HDF, що є по суті відходами, займають лідируючі позиції в Україні і Одесі включно. Конструктивних рішень багато, але переважно використовується каркасно-щитова будова, при якій каркас полотна складається зі зрощеного бруса (найчастіше сосни), покритого MDF або HDF з подальшою ламінацією. Фільонки можуть складатися з цілісних плит MDF, можуть бути зі стільниковим наповнювачем, що зменшує вагу полотна. Каркас в місцях установки петель і замків зазвичай посилюється брусом, завдяки чому конструкція набуває необхідної міцності.

Двері з каркасно-щитовою конструкцією мають легкість та міцність. Зрозуміло, що ця міцність не зрівняється з міцністю дубових дверей, але за вартість одних дверей з цілісного масиву можна купити кілька вельми гідних дверей з каркасно-щитовою конструкцією. Так, з розгону їх іноді можна проломити ногою, але чи потрібна виняткова міцність на побутовому рівні — ще одне добре запитання.

Покриття

Коробка і полотно забезпечують загальну механічну міцність конструкції, це важливий фактор, але не головний — нікому не потрібні міцні двері, які легко дряпаються, стираються або які не можна протерти вологою губкою. За це відповідає покриття, і потрібно сказати, що саме використання сучасних ламінаційних технологій і матеріалів забезпечило каркасно-щитовим дверям таку стійкість до механічних пошкоджень, про яку двері з цільного або зрощеного масиву можуть тільки мріяти.

Існує велика кількість всіляких покриттів, при цьому кожен виробник може називати їх по-своєму. Найміцнішим по праву вважається ПВХ. Щоб зрозуміти про що йде мова, можна згадати ламіновані панелі вхідних дверей. Покриття на основі ПВХ володіють відмінною стійкістю до стирання, появи подряпин, їх можна мити м'якими і жорсткими губками, вони не бояться кислот і розчинників. Як то кажуть у нас в Одесі, що ще потрібно?

Окремо потрібно сказати кілька слів про покриття CPL (Continious Pressure Laminates — ламінування під тривалим тиском). Під це визначення потрапляє екошпон, що складається з найдрібніших частинок дерева, з'єднаних силіконовим сполучником під тиском. В процесі виробництва всі компоненти з барвником змішуються, завдяки чому виходить плівка з імітацією фактури деревини. Але покриття CPL може складатися і з пресованого пластика (як в дверях Albero Porte), який володіє винятковою міцністю. Обидва покриття відносяться до класу CPL, але властивості у них різні — в плані протистояння механічним пошкодженням екошпон програє пластику і ПВХ.


Кожен тип дверей має право на існування. Якщо для вас важлива практичність при доступній ціні, то альтернативи каркасно-щитовим або збірним дверям просто немає. Але при виборі варто звертати увагу на тип покриття, матеріал коробки і полотна — краще, щоб вони були з дерева, а не MDF — дерево відмінно утримує шурупи, на відміну від пресованих замінників. А покриття по можливості повинно покривати кожну деталь окремо — тоді ви отримаєте відмінні двері, які зовні важко відрізнити від дерева, які не бояться перепадів вологості та ультрафіолетового випромінювання, які можна не просто мити, а жорстко відтирати від забруднень. Вибір за вами...

Міжкімнатні двері всіх видів в Одесі
з доставкою і установкою

Наша адреса: Одеса, Старокінний ринок, павільйон ЦП-8

Меню розділу дверей