Розташування магазину «Добрий дім»
на Старокінному ринку Одеси

Наш магазин на мапі Одеси (червоний маркер)

Знайти нас на ринку досить просто, але багато відвідувачів нашого сайту, приходячи за покупкою, зробити цього не можуть — ринок начебто невеликий, але досить заплутаний. Орієнтуючись на короткий посібник і прикладену мапу, ви зможете швидко дістатися до нас.

Найголовніше — НЕ НАМАГАЙТЕСЯ ЙТИ КРІЗЬ РИНОК — ви втратите орієнтацію в безлічі лотків і павільйонів. Найпростіший і швидкий спосіб — пройти по Розкидайлівській або Кутузакія (Ленінградська) до крайніх ВОРІТ і зайти в одне з них (червоні стрілки на мапі). Ви потрапите на останню внутрішню вулицю ринку, з одного боку будуть магазини, з іншого житлові будинки. Прямуючи саме по цій вулиці, ви легко знайдете наш магазин.

Якщо йти з боку Розкидайлівської, вам потрібно дійти до ОСТАННЬОЇ кам'яної будівлі, з боку Ленінградської вона буде ПЕРШОЮ. У ній наш магазин.

Дійшовши до будівлі (на мапі блакитний колір), вам залишиться лише повернути і пройти метрів 15. Над нашим магазином висить ключ висотою близько півтора метри.

Додаткову допомогу вам нададуть фото двох вищеописаних проходів до нашого магазину і самого магазину (видно великий ключ).


Якщо все ж підете крізь ринок і заблукаєте — телефонуйте, виведемо: -).

Відкрити меню розділу