Старокінний ринок відкритий с 9.00 до 15.00, наш магазин працює.

Розташування магазину «Добрий дім»
на Старокінному ринку Одеси

Знайти нас на ринку досить просто, але багато відвідувачів нашого сайту, приходячи за покупкою, зробити цього не можуть — ринок начебто невеликий, але досить заплутаний. Орієнтуючись на короткий посібник і прикладену мапу, ви зможете швидко дістатися до нас.

Найголовніше — НЕ НАМАГАЙТЕСЯ ЙТИ КРІЗЬ РИНОК — ви втратите орієнтацію в безлічі лотків і павільйонів. Найпростіший і швидкий спосіб — пройти по Розкидайлівській або Кутузакія (Ленінградська) до крайніх ВОРІТ і зайти в одне з них (червоні стрілки на мапі). Ви потрапите на останню внутрішню вулицю ринку, з одного боку будуть магазини, з іншого житлові будинки. Прямуючи саме по цій вулиці, ви легко знайдете наш магазин.

Якщо йти з боку Розкидайлівської, вам потрібно дійти до ОСТАННЬОЇ кам'яної будівлі, з боку Ленінградської вона буде ПЕРШОЮ. У ній наш магазин.

Дійшовши до будівлі (на мапі блакитний колір), вам залишиться лише повернути і пройти метрів 15. Над нашим магазином висить ключ висотою близько півтора метри.

як нас знайти в одесі

Додаткову допомогу вам нададуть фото двох вищеописаних проходів до нашого магазину і самого магазину (видно великий ключ).

Прохід з боку Кутузакія (Ленінградської).

Прохід з боку Розкидайлівської.

ми в одесі на ринку

Наш магазин.


Якщо все ж підете крізь ринок і заблукаєте — телефонуйте, виведемо: -).