Китайські двері в Одесі з доставкою

Китайські металеві двері набули широкої популярності завдяки своїй ціні. Багато продавців Одеси називають їх броньованими, якісними та іншими подібними епітетами. Це не так, і обманювати вас ми не хочемо. Металеві двері з Китаю не можна назвати ні броньованими, ні якісними, якщо розглядати їх з точки зору стійкості до зламу. Вони пробиваються викруткою або ножем — в мережі інтернет є безліч відеоматеріалів на цю тему, однак область застосування у китайських дверей є. Купити китайські двері в Одесі з доставкою ви зможете в нашому магазині.

Про використання китайських дверей

Багато споживачів використовують китайські двері у ролі вхідних. Зрозуміло, що підкуповує ціна, а низький рівень доходів просто штовхає на такий крок. Проте, ми радимо утриматися від нього і звернути увагу на інші, більш надійні моделі недорогих дверей, представлені на нашому сайті. Якщо ви усе-таки плануєте використовувати китайські двері як вхідні, то ставте їх хоча б в людному місці, де метушня біля дверей в разі зламу приверне увагу оточуючих.

Що ж стосується більш раціонального використання, то китайські двері будуть непоганим варіантом для тимчасових будівель, дверей для усіляких комор, дуже часто вони використовуються в якості розділових дверей усередині виробничих приміщень, цехів і інших подібних місцях, де не потрібен особливий захист, а використання більш дорогих дверей дійсно недоцільно.

Технічні параметри і ціна

Китайські двері в нашому магазині представлені двома класами — «Стандарт» і «Економ». Конструктивно вони однакові, відмінності лише в кількості замків, товщині полотна, виді утеплювача і вартості. Ми можемо запропонувати вам також полуторну (двостулкову) модель на базі класу «Стандарт».

Доставка по Одесі

При покупці дверей в нашому магазині ми здійснюємо їх БЕЗКОШТОВНУ доставку в Одесі до під'їзду вашого будинку в радіусі 10 кілометрів від нашого магазину. У більш віддалені райони Одеси доставка здійснюється на платній основі за договірними, але демократичними цінами. Підйом на поверхи ми не здійснюємо, але можемо запропонувати послуги співпрацюючої з нашим магазином бригади вантажників, які працюють за договірними цінами.

Установка

Майстри нашого сервісного центру при потребі здійснюють установку куплених китайських дверей в будь-якому районі Одеси і деяких регіонах Одеської області.

Меню розділу дверей