Старокінний ринок відкритий с 9.00 до 15.00, наш магазин працює.

Китайські двері в Одесі з доставкою

Китайські металеві двері набули широкої популярності завдяки своїй ціні. Багато продавців Одеси називають їх броньованими, якісними та іншими подібними епітетами. Це не так, і обманювати вас ми не хочемо. Металеві двері з Китаю не можна назвати ні броньованими, ні якісними, якщо розглядати їх з точки зору стійкості до зламу. Вони пробиваються викруткою або ножем — в мережі інтернет є безліч відеоматеріалів на цю тему, однак область застосування у китайських дверей є. Купити китайські двері в Одесі з доставкою ви зможете в нашому магазині.

Про використання китайських дверей


Багато споживачів використовують китайські двері у ролі вхідних. Зрозуміло, що підкуповує ціна, а низький рівень доходів просто штовхає на такий крок. Проте, ми радимо утриматися від нього і звернути увагу на інші, більш надійні моделі недорогих дверей, представлені на нашому сайті. Якщо ви усе-таки плануєте використовувати китайські двері як вхідні, то ставте їх хоча б в людному місці, де метушня біля дверей в разі зламу приверне увагу оточуючих.

Що ж стосується більш раціонального використання, то китайські двері будуть непоганим варіантом для тимчасових будівель, дверей для усіляких комор, дуже часто вони використовуються в якості розділових дверей усередині виробничих приміщень, цехів і інших подібних місцях, де не потрібен особливий захист, а використання більш дорогих дверей дійсно недоцільно.

Технічні параметри і ціна


Китайські двері в нашому магазині представлені двома класами — «Стандарт» і «Економ». Конструктивно вони однакові, відмінності лише в кількості замків, товщині полотна, виді утеплювача і вартості. Ми можемо запропонувати вам також полуторну (двостулкову) модель на базі класу «Стандарт».

 • Призначення — використання в місцях, де не потрібен високий ступінь захисту
 • Розміри з дверною коробкою — 2050х960, 2050х860, полуторна модель — 2050х1200.
 • Товщина металу обшивки — 0,7 мм
 • Напрямок відкривання — ліві та праві
 • Товщина полотна — 40 мм у «Економ», 70 мм у «Стандарт» та полуторній моделі
 • Кількість замків — «Економ» містить один замок з євроциліндрами, «Стандарт» і полуторні двері комплектуються додатковим евроциліндровим замком з вертушкою і засувкою.
 • Кількість петель — 2
 • Дверне вічко — є
 • Зовнішнє оформлення — молоткова фарба
 • Утеплення полотна — картонно-стільниковий наповнювач у «Економ», мінеральна вата у «Стандарт»
 • Утеплення коробки — немає
 • Утеплювальний контур по периметру дверей — є (гумовий)

Доставка по Одесі


При покупці дверей в нашому магазині ми здійснюємо їх БЕЗКОШТОВНУ доставку в Одесі до під'їзду вашого будинку в радіусі 10 кілометрів від нашого магазину. У більш віддалені райони Одеси доставка здійснюється на платній основі за договірними, але демократичними цінами. Підйом на поверхи ми не здійснюємо, але можемо запропонувати послуги співпрацюючої з нашим магазином бригади вантажників, які працюють за договірними цінами.

Установка


Майстри нашого сервісного центру при потребі здійснюють установку куплених китайських дверей в будь-якому районі Одеси і деяких регіонах Одеської області.