Про компанію «Добрий дім»

Наш магазин існує з 2000 року. Якщо вести мову про раніші часи, то ми знаходимося на замковому і дверному ринках України та Одеси з середини 90-х років минулого століття — тоді ми займалися бізнесом під іншими іменами, після чого була зареєстрована торгова марка «Добрий дім» та створений магазин. Ми знаходимося в Одесі на території торгівельного комплексу «Староконный ринок» — великому комплексі сучасних павільйонів. Структуру компанії складають кілька магазинів і сервісний центр.

Бренди та офіційне представництво

Ми є офіційними представниками або продавцями найбільш відомих в Україні брендів — Abloy, Abus, Mottura, Mul-T-Lock, EVVA, AGB та інших виробників. Це означає, що продукція поставляється не через посередницькі тіньові схеми, що не гарантують секретності та оригінальності, а в більшості випадків безпосередньо з заводів виробників.

Представники нашого магазину відвідали багато заводів і виставок, де проходили сертифікацію і домовлялися про постачання товару.

Сервіс-центр

Власний сервіс-центр дозволяє нам реалізовувати концепцію магазину-ательє. Ми виробляємо майже всі види робіт, пов'язані з циліндрами, замками і дверима — ремонт, профілактику, установку, заміну, обслуговування та інші роботи. Таким чином, ви зможете заощадити свій час — купити товар в нашому магазині, після чого він буде доставлений і встановлений нашими майстрами.

Крім перерахованих робіт, ми займаємося виготовленням дублікатів ключів всіх видів, зокрема патентованих і захищених. Наш центр є сертифікованим членом Mottura-club (сертифікат №3014) — мережі майстерень з правом виготовлення ключів Mottura. Ми також є членами Української Локмастер Федерації під номером 011. Федерація об'єднує перевірені українські компанії, що надають високоякісні сервісні послуги в сфері дверей, замків і циліндрів.

У нас є сертифікати, що дають право на виготовлення дубикатов ключів Mul-T-Lock і Abloy, а також обслуговування продукції цих брендів.

Наш сервіс-центр, крім замково-дверних робіт, виконує заточку ножів та інструменту на шведському верстаті Tormek — єдиному в Одесі.

Політика нашого магазину

Особливістю нашого магазину є якісний товар. Це не перебільшення — ви не знайдете у нас китайський мотлох і низькоякісну продукцію інших виробників. Хоча винятки є — це ті випадки, коли подібна продукція поширена, а більш якісної заміни просто не існує. Доказом наших слів є обмеження асортименту — деякі циліндри і замки, знаючи їх слабкості і уразливості, ми в продаж не беремо, незважаючи на іменитість їх брендів. Говорячи простіше, в кожній ціновій категорії ми вибираємо найкращі моделі від різних виробників, незважаючи на те, що є офіційними продавцями багатьох з них. Вся продукція розбирається і досліджується в нашому сервіс-центрі, після чого приймається рішення про доцільність її продажу.

Наступна особливість — індивідуальний підхід до кожного клієнта. Цей підхід означає, що ми зробимо саме те, що вам потрібно — якщо це циліндр, то ми зможемо набрати його потрібну довжину, перепрошити, виготовити ключі, провести профілактику і т. ін.; якщо говорити про замки, то спектр послуг також широкий — ми можемо підібрати заміну, можемо змінити секретність, збільшити зламостійкість, нарізати ключі, полагодити і прочистити замок і т. д. Окрема розмова про двері — за рідкісним винятком ми зробимо все, що ви захочете, і комплектацією (ручки, циліндри, замки), яку ви захочете. Саме з цієї причини ми позиціонуємо себе як ательє-магазин.


Звертайтеся до нас — ми завжди готові прийти на допомогу!

Відкрити меню розділу