Копіювання та виготовлення ключів в Одесі. Дублікати ключів

Наш сервісний центр готовий надати жителям Одеси і області всі види послуг, пов'язані з ключами. Ми копіюємо ключі практично всіх видів замків і циліндрових механізмів, здійснюємо ремонт, профілактичні роботи і встановлення замків та циліндрів в усіх районах Одеси.

Ми маємо сертифікат на право копіювання патентованих ключів Mul-T-Lock, виданий центром сертифікації «SPV Company Ltd», а також сертифікат, підтверджуючий, що наш магазин є авторизованим центром Mul-T-Lock в Одесі.

Замовляючи ключ у нас, ви отримаєте сертифіковану якість!

Телефон майстра: 067-593-61-27 (Валентин)

Сервісний центр нашого магазину є членом української федерації «Локсмайстер» і міжнародної організації Mottura-Club (сертифікат №3014), членство в яких підтверджує нашу компетентність і право на копіювання ключів Mottura.

Українська федерація «Локсмайстер» (УЛФ) об'єднує перевірені українські компанії, що надають високоякісні сервісні послуги в сфері дверей, замків та циліндрів.

Сервісний центр нашого магазину також сертифікований на виготовлення в Одесі дублікатів ключів та проведення робіт з продукцією компаній Abloy і Mul-T-Lock.

Скільки триває копіювання

Виготовлення ключа в здебільшого відбувається протягом 10-15 хвилин, якщо немає черги. Виняток становлять ключі з вищим ступенем захисту від вільного копіювання (циліндри Mottura C40, EVVA та ін.), дублікати яких виготовляються тільки на заводах-виробниках.

Що потрібно для виготовлення копії ключа

Зазвичай потрібен лише оригінал ключа, але якщо ключі циліндра або замка захищені від вільного копіювання, то для виготовлення дубліката в обов'язковому порядку потрібна картка власника. Без неї копіювання не здійснюється, тому намагайтеся не забути її перед приходом в наш центр.

Можливі проблеми при копіюванні

Всі виготовлені копії ключів гарантовано підходять до замків, але дублікат ключа обов'язково повинен виготовлятися зі зразка оригінального ключа. Кожен дублікат має похибку і якщо ви принесли в якості зразка раніше виготовлену копію ключа або копію дубліката, що ще гірше, то ніякий найточніший верстат не допоможе — похибки підсумовуються і виготовлений ключ може не підійти до замку. В цьому разі простіше просто виготовити ключ по замку, що ми можемо зробити. А краще зберігати окремий оригінальний ключ, і по ньому виготовляти копії.

Мало хто в Одесі знає, що компанія Мультилок виготовляє циліндри з різним профілем ключа для різних країн. Конструкція механізмів однакова, але ключ від німецького циліндра Мультилок на увійде в циліндр, вироблений для України. На практиці це означає, що якщо ви купили циліндр через неофіційний канал, то він може не бути українським, і ключі вам не зроблять ні в Одесі, ні в Київі — в Україну просто не постачаються заготовки інших країн. Це може бути серйозною проблемою, єдиним рішенням якої стане зміна секретності циліндра з перехідом на український профіль ключа. Зрозуміло, будуть додаткові витрати на перекодування і виготовлення нових дублікатів, але вони несумірні з вартістю нового циліндра Мультилок.

Які ключі ми копіюємо

Ми здійснюємо копіювання ключів всіх видів. На жаль, ми не можемо тут вказати ціни на виготовлення ключів — через плаваючий курс долара змінюється вартість заготовок і копіювання, у зв'язку з чим багато одеситів ображалися (і обґрунтовано) на невірну вартість. З цієї причини ми були змушені зняти розцінки на дублікати ключів з цієї сторінки. Про ціни на виготовлення ключів ви зможете дізнатися, зателефонувавши в наш сервіс-центр.

Дублікати лазерних (точкових, ямкових) ключів

Типи ключів AGB 5000, AGB 9000, Бар'єр, Tesa (T-60), Iseo-1, ЗМ-1, Кає-1 (KALE KILIT), ABUS (AB-48), CISA (CS -62), AZBE (AZ-6), човник (Китай), Sangin, Апекс (АП-1П), та інші моделі.

Дублікати рейкових ключів

Рейкові ключі найчастіше використовуються в тамбурах, парадних та під'їздах. Найбільш поширені круглі або плоскі (зворотні) моделі, копії яких ми виготовляємо.

Типи ключів Рейковий ключ круглий, рейковий ключ зворотний.

Дублікати сугальдних ключів

Сугальдні ключі одні з найпоширеніших — цю систему кодування використовують всі виробники замків, починаючи з китайців, і закінчуючи італійцями. Деякі з заготовок наведені на фото, але викласти все просто немає можливості — різновидів сугальдних замків і ключів існує дуже багато.

Типи ключів Сугальдний ключ, сугальдний ключ простий, Mayer, Atra та інші моделі.

Дублікати ключів Construct

Наш центр виготовляє дублікати для автомобільних протиугінних систем Construct з ключами Construct (також зустрічаються з циліндрами і ключами Мультилок).

Замовлення на копіювання здійснюється тільки після пред'яви картки власника!

Дублікати ключів Mul-T-Lock

Ми робимо дублікати ключів для всіх циліндрів Мультилок, а також ключі від автомобільних протиугінних систем Construct з ключами Мультилок. На фотографіях наведені найбільш поширені види ключів цієї компанії.

Дублікати ключів Abloy

Наш сервіс-центр здійснює в Одесі копіювання ключів до циліндрів фінської компанії Abloy. Копіювання найпоширеніших в Одесі ключів Protec 2 здійснюється на фірмовому фінському верстаті компанії Аблой. Наш магазин є офіційним постачальником продукції цього бренду, тому ви зможете купити у нас гарантовано оригінальні циліндри Abloy.

Типи ключів Protec (старого і нового зразка), Protec 2, Classic, Disklock Pro, Exec, Novel, Profile, Sentry, а також ключі до замків SL900, 428 і LC2902

Дублікати ключів Mottura (сугальдні та натискні)

Ми виготовляємо дублікати ключів до сугальдних та помпових замків компанії Mottura, номера яких наведені в списку. Розуміючи, що ці номери вам можуть нічого не сказати, ми докладаємо фотографії найбільш поширених заготовок ключів Моттура.

Ми також проводимо копіювання ключів, захищених технологією My Key як для замків серії «Y» з механізмом Nucleo Replay, які є застарілими моделями, так і ключів з вузьким профілем для нових замків серії «J».

Типи ключів 92102, 92104, 92105, 92106 BLU 5C, 92106 BLU 4C, 92107, 92110, 92188 BLU 4C, 92188 BLU 5C, 92187 BLU 5C, 92229 BLU 5C, 92256 BLU 5C, 92269 BLU 5C , 92292 BLU 5C, 92293 BLU 5C, 92294 BLU 5C, 92295 BLU 5C, 92297 BLU 5C, 92311 BLU 5C (My Key) REPLAY, 92311 BLU 4C (My Key) REPLAY, 92313 BLU 4C REPLAY, 92314 BLU 4C REPLAY.

Дублікати ключів Mottura (циліндри Champions)

Ми виготовляємо дублікати ключів до циліндрів Champions, а також проводимо перекодування циліндрів Mottura та інших брендів.

Виняток становлять ключі Mottura C48 — вони володіють найвищим рівнем захищеності від несанкціонованого виготовлення дублікатів, тому заготовки не поширюються взагалі, а копії виготовляються на фабриці. Відповідно, ми тільки приймаємо заявку на виготовлення і відправляємо запит до Італії.

Копіювання здійснюється тільки після пред'яви картки власника!

Типи ключів Champions C28, Champions C29, Champions C30, Champions C38, Champions PRO і Champions C48.

Дублікати ключів циліндрів EVVA

Чого наш центр не робить, так це копії ключів EVVA, як не робить ії ніхто в Україні. Але ми є офіційним постачальником циліндрів EVVA в Одесі та Україні, у нас прямий вихід на завод в Австрії. Тому ми уповноважені приймати заявки на виготовлення ключів цього бренду — вони відправляються до Відня, де здійснюється виготовлення копій.

Типи ключів EVVA ICS, EVVA 3KS, EVVA 3KS Plus, EVVA 4KS, EVVA 3KS MCS.

Заявки приймаються тільки після пред'яви картки власника.

Дублікати фінських (дискових) ключів

Свою назву ключі цього типу отримали завдяки компанії Abloy — понад 100 років тому фінським інженером був винайдений дисковий вид кодування, який отримав широке розповсюдження в усьому світі. Ключі такого типу отримали назву фінських, вони активно використовуються і в наш час. Незважаючи на гадану простоту, розкрити замки з фінськими ключами досить складно.

Типи ключів Фінські прості, фінські фірмові, фінські гаражні, фінські квадратні.

Інші ключі

В цьому розділі знаходяться ключі різних систем і призначення — англійські, хрестові та інші. Деякі з них відображені на фотографії, але це лише для прикладу — якщо ви не знайдете свого ключа в списку або на фото, просто зателефонуйте майстру.

Типи ключів Англійські, хрест Kale, хрест Кіров (короткий), хрест Кіров (довгий), гаражні однобородні, гаражні плоскі, кустарні, для мопедів, автомобільні.

Наш магазин і сервіс-центр знаходяться в Одесі на Старокінному ринку. Звертайтеся, ми завжди готові допомогти у вирішенні багатьох питань — наш центр здійснює перекодування циліндрів, ремонт замків і зміну їх секрету, установку замків і циліндрів у всіх районах Одеси, установку броненакладок і багато інших робіт. А в магазині ви зможете купити фурнітуру, замок або циліндр — магазин є офіційним постачальником або представником компаній EVVA, Mul-T-Lock, Abus, Gerda, Mottura, Kale. Товари здебільшого постачаються з заводів — ви отримаєте гарантовано оригінальну продукцію з перших рук. Як кажуть у нас в Одесі — що ще потрібно?

У вас залишилися питання? Чи не знайшли свого ключа?
Зателефонуйте майстру: 067-593-61-27 (Валентин)

Меню розділу ключів