Вікна з ПВХ в Одесі.
Виготовлення, установка, гарантія

В нашому магазині ви зможете замовити вікна з ПВХ в Одесі. У нас відпрацьований повний цикл від проведення попереднього прорахунку, виїзду майстра для проведення замірів, до доставки і установки готової продукції в будь-якому районі Одеси. Ми працюємо з різними виробниками ПВХ-вікон, що забезпечують заводську збірку.

У НАС ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК З ЗАВОДАМИ
OSNOVA, STEKO, KONKORD і KANTAL

На всі вікна дається гарантія, її тривалість варіюється в залежності від заводу. Всі підприємства доставляють виготовлені ПВХ вікна в Одесу своїм транспортом, наш безпосередній контакт з інженерами заводів дозволяє вирішувати будь-які технічні питання.

Про збірку вікон

Майже всі одесити зазвичай починають вибір пластикових вікон з вибору ПВХ-профілю, але такий підхід є хибним у своїй суті. Слідуючи йому, можна нарватися на гаражну (колінну) збірку з усіма витікаючими наслідками. Справа в тому, що існує безліч невеликих цехів (інсують вони і в Одесі), продукція яких має лише одну перевагу — незрівнянно низьку ціну. Саме з цієї причини професійних установників більше хвилює питання не про профіль, а про місце збірки, бо всі недоліки доведеться виправляти їм на стадії установки та регулювання вікна з ПВХ, якщо ці недоліки або дефекти взагалі можливо виправити.

Якість збірки має першорядну роль, з цієї причини ми настійно рекомендуємо прочитати статтю про неї, нашому підході та можливі проблеми. А якщо вести мову про брендові профілі, то всі вони в наш час якісні. Є бюджетні рішення, є і елітні, з яких при бажанні можна виготовити як дуже добре ПВХ-вікно, так і дуже погане, будь то профіль Trocal, Kommerling, Veka і т. д.

Описи виробників

Від вибору виробника пластикового вікна (не плутати з виробником ПВХ-профілю) безпосередньо залежить якість збірки. Ми пропонуємо декількох виробників — у кожного з них свої особливості у вигляді використання комплектуючих тільки певних брендів.

вікна основа

Віконний завод Osnova

Перейти до повного опису вікон Osnova).


Завод «Основа» (Херсон) існує більше 20 років і є однією з провідних компаній України в сфері виготовлення ПВХ вікон.

Підприємство оснащене сучасним обладнанням з акцентом на автоматизоване виробництво з розвиненою системою контролю якості на кожному етапі виробництва.

Завод має власний транспортний парк, що безкоштовно доставляє продукцію в Одесу та інші регіони України.

«Основа» виготовляє ПВХ вікна з профілю KBE, Kommerling (обидва Німеччина), WDS (Україна) та Osnova (власне виробництво), які комплектуються фурнітурою Winkhaus.

вікна стеко

Віконний завод Steko

Перейти до повного опису вікон Steko.


Steko також є однією з провідних компаній України в сфері виготовлення ПВХ вікон.

Підприємство існує з 2005 року і володіє декількома заводами, головний з яких розташований в Дніпрі. Мережа складських приміщень охоплює багато міст України, включаючи Одесу, в які здійснюється безкоштовна доставка виготовлених вікон транспортом компанії.

Steko виготовляє ПВХ вікна з профілю Aluplast (Німеччина) і Steko (Україна), що оснащуються фурнітурою Maco, Roto або Axor.

пластикові вікна конкорд

Віконний завод Konkord

Перейти до повного опису вікон Konkord.


Konkord володіє досить потужним виробництвом з упором на людський фактор — відповідальність і досвід персоналу, на відміну від автоматизації заводу Osnova.

Konkord є однією з найстаріших компаній України в сфері виготовлення металопластикових конструкцій. Підприємство існує з 1996 року, завод розташований в Кривому Розі, виготовлена продукція безкоштовно доставляється в Одесу власним транспортом компанії.

Konkord виготовляє ПВХ вікна з профілю Trocal (Німеччина) і Konkord (Україна), що комплектуються фурнітурою Maco або Axor.

Віконний завод Kantal

Перейти до повного опису вікон Kantal.


Завод «Канталь» (Київ) існує з 2007 року, підприємство оснащене найсучаснішим обладнанням для виробництва віконних конструкцій з ПВХ.

«Канталь» не так відомий, як заводи Osnova і Steko, але сучасне оснащення, автоматизація і контроль на всіх стадіях виробництва і готової продукції дозволяє без жодних натяжок говорити про компанію як про одного з найбільш якісних виробників ПВХ вікон в Україні. В Одесу готова продукція доставляється транспортним парком компанії.

Kantal виготовляє вікна з ПВХ профілю Veka (Україна), конструкції оснащуються фурнітурою Winkhaus або Siegenia (Німеччина).

ПВХ профілі

Профілем називають металопластикові елементи, з яких збирається віконна конструкція (читати про його будову та вибір). Основоположними характеристиками є механічна міцність, товщина (монтажна глибина) та кількість камер (порожнин) — від останніх залежить теплостійкість пластикового вікна, але в ще більшому вона залежить від склопакета. З огляду на специфіку одеських зим (відсутність сильних морозів), в Одесі зазвичай ставляться пластикові вікна з 60-70-міліметрових профілів — більшого просто не потрібно.

ПВХ є абревіатурою полівінілхлориду — полімерного пластику. Як стабілізатор спочатку використовувався свинець, в наш час його замінили нешкідливі з'єднання на основі кальцію та цинку (технологія Greenline)

Однією з особливостей всіх заводів є виготовлення ПВХ вікон як з брендового європейського профілю (найчастіше німецького), так і власного виробництва. Останні володіють більш низькою ціною, але при цьому їх не можна назвати бюджетним рішенням (хоча бюджетні моделі присутні) — усі виготовляються на європейському обладнанні за технологією Greenline), з дотриманням різних європейських стандартів.

Якщо на перше місце ставити не збірку, а виробника профілю, то завдяки нашій співпраці з декількома заводами, ви отримуєте досить великий вибір європейських брендів — Trocal, Aluplast, Veka, KBE та Kommerling (всі німецькі), а також українських — WDS, Osnova, Steko і Konkord.

Слід враховувати, що заводи працюють тільки з профілями певних брендів. Наприклад, замовити ПВХ вікна з Aluplast або Kommerling на заводі Konkord не вийде — підприємство використовує профіль Trocal, з якого в свою чергу не можна замовити вікна на заводах Osnova і Steko.

Склопакети

Від склопакета найбільшою мірою залежить теплостійкість всього вікна — у нього найбільша площа. Якщо у вас обмежений бюджет, але потрібно «тепле» вікно, то краще заощадити на профілі, але замовити енергозберігаючий склопакет.

Основними характеристиками склопакета є кількість камер і тип використовуваного скла. Зазвичай ПВХ вікна Одеси оснащуються однокамерним (два скла) склопакетом зі спеціальним енергозберігаючим склом — його комбінація з 60 або 70-міліметровим профілем цілком відповідає клімату нашого регіону (читати про енергозберігаюче скло).

Енергозберігаюче скло працює як теплове дзеркало. За рахунок нанесення на скло спеціального напилення склопакет відбиває частину тепла назад в приміщення, не випускаючи його назовні — в результаті такого ефекту пластикове вікно стає «теплим».

Мультифункційне скло зберігає тепло в будинку як енергозберігаюче, але на відміну від останнього, працює не тільки в холодну пору року, але і влітку — воно затримує значну частину ультрафіолетового та теплового випромінювання Сонця. Всім відома літня одеська спека, і якщо ваші вікна з сонячного боку, то оцінити роботу мультифункційного скла ви зможете в повній мірі.

Сторона з напиленням абсолютно всіх видів енергозберігаючого та мультифункційного скла встановлюється всередину склопакета, тому пошкодити її неможливо.

Підвищити рівень збереження тепла можна установкою двокамерного склопакета (три скла) з енергозберігаючим або мультифункційним склом, максимальний ефект дасть додаткове наповнення камер склопакета аргоном. Більш теплостійкого варіанту в наш час не існує, але на питання, чи потрібен такий рівень заощадження тепла в Одесі, кожен відповідає по-своєму.

Поворотно-відкидна фурнітура

Від фурнітури (називається також обв'язкою) ПВХ вікон і дверей залежить надійність роботи конструкції, і на будь-якому форумі або в статті на віконну тему вам порекомендують не заощаджувати на ній. Зазвичай виробник вікон вибирає двох виробників фурнітури — одна з них елітного класу, інша простіше для бюджетних рішень.

Вікна можуть комплектуватися як звичайними, так і зламостійким виконанням. Переважна частина зламів ПВХ вікон в Одесі проводиться методикою віджиму, саме від нього дає захист зламостійкий варіант.

Для полегшення вибору і певної орієнтації ми наводимо інформацію про виробників фурнітури і пропоновані ними рішення.

Maco (Австрія)

Maco не потребуює представлення — це провідний європейський виробник, надійність продукції якого перевірена не одним десятком років. Maco не без підстав вважають найкращою фурнітурою, єдиним недоліком можна назвати вартість — вона найвища.

Найчастіше в Одесі використовується модель Maco Multi-matic, що є одним з найбільш задіяних рішень цього виробника — вона проста у налаштуванні, надійна, у неї більш демократична ціна в порівнянні з іншими моделями Maco.

Winkhaus (Німеччина)

Бренд дуже відомий в Одесі, його використовують багато виробників вікон. Особливістю Winkhaus є більш низька ціна (в порівнянні з Мако), але при цьому ви отримуєте німецьку якість, яка не потребує будь-яких пояснень.

Найбільш поширеним варіантом є серія activPilot середнього цінового сегменту. Серія містить різні моделі з різними технічними особливостями, покликаними задовольнити конкретні вимоги покупця — мікропровітрювання, фіксацію стулки, приховані петлі, антизламі цапфи та інші рішення.

Roto (Німеччина)

Німецький бренд Roto в силу маркетингових причин менш поширений в Одесі, ніж Maco, але саме засновник цієї компанії в сорокових роках минулого століття розробив першу в світі комерційно придатну поворотно-відкидну стулку (зараз це здається кумедним, але вікно управлялося трьома ручками). Якість виготовлення дуже висока, багато професійних установників ставлять Roto вище Maco.

Найчастіше використовуються модель Roto NT, розроблена ще в 1999 році. Рішення виявилося настільки вдалими і надійним, що і в наш час не здає позицій, вважаючись однією з найбільш задіяних фурнитур.

Siegenia (Німеччина)

Німецький виробник, поряд з Maco і Roto входить в трійку самих надійних. Як і Roto, в Одесі має менш широке поширення, ніж Maco. У більшості випадків виробники вікон використовують модель Titan AF.

Titan AF володіє якістю, властивій всій німецькій продукції. Вона покрита гальванічним шаром «титан-срібло» або покриттям типу «нержавіюча сталь», все елементи литі, надійність в роботі дуже висока.

Axor (Україна)

Попередні рішення є відмінним і довговічним варіантом з європейською вартістю, яка може значно збільшити вартість вікна. Якщо вам потрібно більш економне рішення, то оптимальним варіантом може стати фурнітура українського підприємства Аксор.

Axor спеціалізується на виробництві віконно-дверної фурнітури, основне виробництво розташоване в Дніпрі. У пропонованій заводом продукції є все — дуже доступна ціна і хороша якість, як мінімум відповідна Vorne та іншим турецьким виробникам. У неї немає тільки популярності — сегмент фурнітури має високу інерційність. Проте продукцію Аксор стали використовувати багато виробників вікон, і відгуки про її роботу позитивні.

Підвіконня

ПВХ вікна можуть комплектуватися підвіконням різних цінових категорій — в преміум-сегменті це Данке (Україна, Одеса) або Кристаліт (Росія), які покриті німецьким акриловим покриттям Elesgo. Покриття дуже міцне і стійке до багатьох механічних впливів — в мережі є безліч відео, де об це покриття гасять недопалки без жодних наслідків. В середньому ціновому діапазоні відмінно зарекомендувало себе підвіконня Пластоліт (Україна) — воно виготовляється на німецькому обладнанні та покрито тим же покриттям Elesgo.

Порядок замовлення і виконання робіт

Для замовлення ПВХ вікон в Одесі вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким способом.

  1. Ви повідомляєте нам приблизні розміри конструкції та її особливості (можна від руки накидати просте креслення і скинути його на пошту або вайбер).
  2. З вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей і ви отримаєте первинний розрахунок вартості.
  3. Якщо ціна виявиться підходящою, до вас приїде мастер для проведення точного виміру.
  4. Після цього вам доведеться приїхати в наш магазин, зробити первинний внесок та підписати наші гарантійні зобов'язання і договір, в якому обумовлені всі деталі (склопакет, розміри, способи замикання та інше), а також обсяг робіт (чи потрібно знімати старі вікна, чи потрібно при цьому їх збереження та інше).
  5. Після підписання відправляється заявка на завод-виготівник, в обумовлені терміни конструкція буде виготовлена і доставлена до Одеси на склад.
  6. Ми телефонуємо вам, в обумовлений час наші фахівці виконають установку в будь-якому районі Одеси. Оплата залишку проводиться у вас вдома.

Вікна з ПВХ профілю міцно вийшли в наш побут. Вони зручні в користуванні, вони не схильні до дії вологи, у них дуже довгий термін експлуатації, що вимірюється десятиріччями. Вікна з ПВХ не потрібно фарбувати, вони відмінно протистоять вуличному шуму. Можна довго перераховувати гідності пластикових вікон, але і так зрозуміло, що життя без них буде важче — до хорошого звикаєш швидко. Але якщо ви зустрінетесь з гаражною збіркою, то хорошого може бути мало — в таких вікнах, наприклад, може бути відсутнім металеве армування, тонка товщина стінок пластикового профілю, невелика кількість камер і мала монтажна глибина, що в сукупності може привести до деформації всієї конструкції вікна. Якщо не відразу, то через деякий час. За рахунок всього цього такі вікна завжди набагато виграють в ціні, але розплата за дешевизну настане неминуче. Тому при замовленні ПВХ вікон завжди потрібно знати, ким вони виготовляються, навіть якщо це бюджетний сегмент.

Магазин «Добрий Дім», Одеса —
ПВХ вікна від виміру до установки

Меню розділу вікон