Вікна з ПВХ в Одесі.
Виготовлення, установка, гарантія

В нашому магазині ви зможете замовити вікна з ПВХ в Одесі. У нас відпрацьований повний цикл від проведення попереднього прорахунку, виїзду майстра для проведення замірів, до доставки і установки готової продукції в будь-якому районі Одеси. Ми працюємо з різними виробниками ПВХ-вікон, що забезпечують заводську збірку.

У НАС ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК З ЗАВОДАМИ
OSNOVA, STEKO, KONKORD і KANTAL

На всі вікна дається гарантія, її тривалість варіюється в залежності від заводу. Всі підприємства доставляють виготовлені ПВХ вікна в Одесу своїм транспортом, наш безпосередній контакт з інженерами заводів дозволяє вирішувати будь-які технічні питання.

Про збірку вікон


Майже всі одесити зазвичай починають вибір пластикових вікон з вибору ПВХ-профілю, але такий підхід є хибним у своїй суті. Слідуючи йому, можна нарватися на гаражну (колінну) збірку з усіма витікаючими наслідками. Справа в тому, що існує безліч невеликих цехів (інсують вони і в Одесі), продукція яких має лише одну перевагу — незрівнянно низьку ціну. Саме з цієї причини професійних установників більше хвилює питання не про профіль, а про місце збірки, бо всі недоліки доведеться виправляти їм на стадії установки та регулювання вікна з ПВХ, якщо ці недоліки або дефекти взагалі можливо виправити.

Якість збірки має першорядну роль, з цієї причини ми настійно рекомендуємо прочитати статтю про неї, нашому підході та можливі проблеми. А якщо вести мову про брендові профілі, то всі вони в наш час якісні. Є бюджетні рішення, є і елітні, з яких при бажанні можна виготовити як дуже добре ПВХ-вікно, так і дуже погане, будь то профіль Trocal, Kommerling, Veka і т. д.

Описи виробників


Від вибору виробника пластикового вікна (не плутати з виробником ПВХ-профілю) безпосередньо залежить якість збірки. Ми пропонуємо декількох виробників — у кожного з них свої особливості у вигляді використання комплектуючих тільки певних брендів.

вікна основа

Завод Osnova

(повний опис вікон Osnova).

Завод «Основа» (Херсон) існує більше 20 років і є однією з провідних компаній України в сфері виготовлення ПВХ вікон.

Підприємство оснащене сучасним обладнанням з акцентом на автоматизоване виробництво з розвиненою системою контролю якості на кожному етапі виробництва.

Завод має власний транспортний парк, що безкоштовно доставляє продукцію в Одесу та інші регіони України.

«Основа» виготовляє ПВХ вікна з профілю KBE, Kommerling (обидва Німеччина), WDS (Україна) та Osnova (власне виробництво), які комплектуються фурнітурою Winkhaus.

вікна стеко

Завод Steko

(повний опис вікон Steko)

Steko також є однією з провідних компаній України, що спеціалізується на виготовленні ПВХ вікон.

Підприємство існує з 2005 року і володіє декількома заводами, головний з яких розташований в Дніпрі. Мережа складських приміщень охоплює багато міст України, включаючи Одесу, в які здійснюється безкоштовна доставка виготовлених вікон транспортом компанії.

Steko виготовляє ПВХ вікна з профілю Aluplast (Німеччина) і Steko (Україна), що оснащуються фурнітурою Maco, Roto або Axor.

пластикові вікна конкорд

Завод Konkord

(повний опис вікон Konkord)

Konkord володіє досить потужним виробництвом з упором на людський фактор — відповідальність і досвід персоналу, на відміну від автоматизації заводу Osnova.

Konkord є однією з найстаріших компаній України в сфері виготовлення металопластикових конструкцій. Підприємство існує з 1996 року, завод розташований в Кривому Розі, виготовлена продукція безкоштовно доставляється в Одесу власним транспортом компанії.

Konkord виготовляє ПВХ вікна з профілю Trocal (Німеччина) і Konkord (Україна), що комплектуються фурнітурою Maco або Axor.

Завод Kantal

(повний опис вікон Kantal)

Завод «Канталь» (Київ) існує з 2007 року, підприємство оснащене найсучаснішим обладнанням для виробництва віконних конструкцій з ПВХ.

«Канталь» не так відомий, як заводи Osnova і Steko, але сучасне оснащення, автоматизація і контроль на всіх стадіях виробництва і готової продукції дозволяє без жодних натяжок говорити про компанію як про одного з найбільш якісних виробників ПВХ вікон в Україні. В Одесу готова продукція доставляється транспортним парком компанії.

Kantal виготовляє вікна з ПВХ профілю Veka (Україна), конструкції оснащуються фурнітурою Winkhaus або Siegenia (Німеччина).

ПВХ профілі


Профілем називають металопластикові елементи, з яких збирається віконна конструкція (читати про його будову та вибір). Основоположними характеристиками є механічна міцність, товщина (монтажна глибина) та кількість камер (порожнин) — від останніх залежить теплостійкість пластикового вікна, але в ще більшому вона залежить від склопакета. З огляду на специфіку одеських зим (відсутність сильних морозів), в Одесі зазвичай ставляться пластикові вікна з 60-70-міліметрових профілів — більшого просто не потрібно.

ПВХ є абревіатурою полівінілхлориду — полімерного пластику. Як стабілізатор спочатку використовувався свинець, в наш час його замінили нешкідливі з'єднання на основі кальцію та цинку (технологія Greenline)

Однією з особливостей всіх заводів є виготовлення ПВХ вікон як з брендового європейського профілю (найчастіше німецького), так і власного виробництва. Останні володіють більш низькою ціною, але при цьому їх не можна назвати бюджетним рішенням (хоча бюджетні моделі присутні) — усі виготовляються на європейському обладнанні за технологією Greenline), з дотриманням різних європейських стандартів.

пвх профілі одеса

Якщо на перше місце ставити не збірку, а виробника профілю, то завдяки нашій співпраці з декількома заводами, ви отримуєте досить великий вибір європейських брендів — Trocal, Aluplast, Veka, KBE та Kommerling (всі німецькі), а також українських — WDS, Osnova, Steko і Konkord.

Слід враховувати, що заводи працюють тільки з профілями певних брендів. Наприклад, замовити ПВХ вікна з Aluplast або Kommerling на заводі Konkord не вийде — підприємство використовує профіль Trocal, з якого в свою чергу не можна замовити вікна на заводах Osnova і Steko.

Склопакети


Від склопакета найбільшою мірою залежить теплостійкість всього вікна — у нього найбільша площа. Якщо у вас обмежений бюджет, але потрібно «тепле» вікно, то краще заощадити на профілі, але замовити енергозберігаючий склопакет.

Основними характеристиками склопакета є кількість камер і тип використовуваного скла. Зазвичай ПВХ вікна Одеси оснащуються однокамерним (два скла) склопакетом зі спеціальним енергозберігаючим склом — його комбінація з 60 або 70-міліметровим профілем цілком відповідає клімату нашого регіону (читати про енергозберігаюче скло).

Енергозберігаюче скло працює як теплове дзеркало. За рахунок нанесення на скло спеціального напилення склопакет відбиває частину тепла назад в приміщення, не випускаючи його назовні — в результаті такого ефекту пластикове вікно стає «теплим».

Мультифункційне скло зберігає тепло в будинку як енергозберігаюче, але на відміну від останнього, працює не тільки в холодну пору року, але і влітку — воно затримує значну частину ультрафіолетового та теплового випромінювання Сонця. Всім відома літня одеська спека, і якщо ваші вікна з сонячного боку, то оцінити роботу мультифункційного скла ви зможете в повній мірі.

Сторона з напиленням абсолютно всіх видів енергозберігаючого та мультифункційного скла встановлюється всередину склопакета, тому пошкодити її неможливо.

Підвищити рівень збереження тепла можна установкою двокамерного склопакета (три скла) з енергозберігаючим або мультифункційним склом, максимальний ефект дасть додаткове наповнення камер склопакета аргоном. Більш теплостійкого варіанту в наш час не існує, але на питання, чи потрібен такий рівень заощадження тепла в Одесі, кожен відповідає по-своєму.

Поворотно-відкидна фурнітура


Від фурнітури (називається також обв'язкою) ПВХ вікон і дверей залежить надійність роботи конструкції, і на будь-якому форумі або в статті на віконну тему вам порекомендують не заощаджувати на ній. Зазвичай виробник вікон вибирає двох виробників фурнітури — одна з них елітного класу, інша простіше для бюджетних рішень.

Вікна можуть комплектуватися як звичайними, так і зламостійким виконанням. Переважна частина зламів ПВХ вікон в Одесі проводиться методикою віджиму, саме від нього дає захист зламостійкий варіант.

Для полегшення вибору і певної орієнтації ми наводимо інформацію про виробників фурнітури і пропоновані ними рішення.

Maco (Австрія)

Maco не потребуює представлення — це провідний європейський виробник, надійність продукції якого перевірена не одним десятком років. Maco не без підстав вважають найкращою фурнітурою, єдиним недоліком можна назвати вартість — вона найвища.

фурнітура мако одеса

Найчастіше в Одесі використовується модель Maco Multi-matic, що є одним з найбільш задіяних рішень цього виробника — вона проста у налаштуванні, надійна, у неї більш демократична ціна в порівнянні з іншими моделями Maco.

Winkhaus (Німеччина)

Бренд дуже відомий в Одесі, його використовують багато виробників вікон. Особливістю Winkhaus є більш низька ціна (в порівнянні з Мако), але при цьому ви отримуєте німецьку якість, яка не потребує будь-яких пояснень.

фурнітура winkhaus

Найбільш поширеним варіантом є серія activPilot середнього цінового сегменту. Серія містить різні моделі з різними технічними особливостями, покликаними задовольнити конкретні вимоги покупця — мікропровітрювання, фіксацію стулки, приховані петлі, антизламі цапфи та інші рішення.

Roto (Німеччина)

Німецький бренд Roto в силу маркетингових причин менш поширений в Одесі, ніж Maco, але саме засновник цієї компанії в сорокових роках минулого століття розробив першу в світі комерційно придатну поворотно-відкидну стулку (зараз це здається кумедним, але вікно управлялося трьома ручками). Якість виготовлення дуже висока, багато професійних установників ставлять Roto вище Maco.

фурнітура рото

Найчастіше використовуються модель Roto NT, розроблена ще в 1999 році. Рішення виявилося настільки вдалими і надійним, що і в наш час не здає позицій, вважаючись однією з найбільш задіяних фурнитур.

Siegenia (Німеччина)

Німецький виробник, поряд з Maco і Roto входить в трійку самих надійних. Як і Roto, в Одесі має менш широке поширення, ніж Maco. У більшості випадків виробники вікон використовують модель Titan AF.

фурнітура siegenia одеса

Titan AF володіє якістю, властивій всій німецькій продукції. Вона покрита гальванічним шаром «титан-срібло» або покриттям типу «нержавіюча сталь», все елементи литі, надійність в роботі дуже висока.

Axor (Україна)

Попередні рішення є відмінним і довговічним варіантом з європейською вартістю, яка може значно збільшити вартість вікна. Якщо вам потрібно більш економне рішення, то оптимальним варіантом може стати фурнітура українського підприємства Аксор.

фурнітура АКСОР

Axor спеціалізується на виробництві віконно-дверної фурнітури, основне виробництво розташоване в Дніпрі. У пропонованій заводом продукції є все — дуже доступна ціна і хороша якість, як мінімум відповідна Vorne та іншим турецьким виробникам. У неї немає тільки популярності — сегмент фурнітури має високу інерційність. Проте продукцію Аксор стали використовувати багато виробників вікон, і відгуки про її роботу позитивні.

Підвіконня


ПВХ вікна можуть комплектуватися підвіконням різних цінових категорій — в преміум-сегменті це Данке (Україна, Одеса) або Кристаліт (Росія), які покриті німецьким акриловим покриттям Elesgo. Покриття дуже міцне і стійке до багатьох механічних впливів — в мережі є безліч відео, де об це покриття гасять недопалки без жодних наслідків. В середньому ціновому діапазоні відмінно зарекомендувало себе підвіконня Пластоліт (Україна) — воно виготовляється на німецькому обладнанні та покрито тим же покриттям Elesgo.

Порядок замовлення і виконання робіт


Для замовлення ПВХ вікон в Одесі вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким способом.

  1. Ви повідомляєте нам приблизні розміри конструкції та її особливості (можна від руки накидати просте креслення і скинути його на пошту або вайбер).
  2. З вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей і ви отримаєте первинний розрахунок вартості.
  3. Якщо ціна виявиться підходящою, до вас приїде мастер для проведення точного виміру.
  4. Після цього вам доведеться приїхати в наш магазин, зробити первинний внесок та підписати наші гарантійні зобов'язання і договір, в якому обумовлені всі деталі (склопакет, розміри, способи замикання та інше), а також обсяг робіт (чи потрібно знімати старі вікна, чи потрібно при цьому їх збереження та інше).
  5. Після підписання відправляється заявка на завод-виготівник, в обумовлені терміни конструкція буде виготовлена і доставлена до Одеси на склад.
  6. Ми телефонуємо вам, в обумовлений час наші фахівці виконають установку в будь-якому районі Одеси. Оплата залишку проводиться у вас вдома.

Вікна з ПВХ профілю міцно вийшли в наш побут. Вони зручні в користуванні, вони не схильні до дії вологи, у них дуже довгий термін експлуатації, що вимірюється десятиріччями. Вікна з ПВХ не потрібно фарбувати, вони відмінно протистоять вуличному шуму. Можна довго перераховувати гідності пластикових вікон, але і так зрозуміло, що життя без них буде важче — до хорошого звикаєш швидко. Але якщо ви зустрінетесь з гаражною збіркою, то хорошого може бути мало — в таких вікнах, наприклад, може бути відсутнім металеве армування, тонка товщина стінок пластикового профілю, невелика кількість камер і мала монтажна глибина, що в сукупності може привести до деформації всієї конструкції вікна. Якщо не відразу, то через деякий час. За рахунок всього цього такі вікна завжди набагато виграють в ціні, але розплата за дешевизну настане неминуче. Тому при замовленні ПВХ вікон завжди потрібно знати, ким вони виготовляються, навіть якщо це бюджетний сегмент.

Магазин «Добрий Дім», Одеса —
ПВХ вікна від виміру до установки