Пластикові вікна Steko в Одесі

Steko є однією з провідних компаній України в сфері виготовлення металопластикових конструкцій. Підприємство існує з 2005 року і володіє декількома заводами, головний з яких розташований в Дніпрі. Мережа складських приміщень охоплює багато міст України, включно Одесу, в які здійснюється безкоштовна доставка виготовлених конструкцій власним транспортом компанії.

На вікна Steko дається 10-річна гарантія

Замовити металопластикові вікна Steko в Одесі за розцінками виробника ви зможете в нашому магазині. У нас прямий зв'язок з заводом, розцінки конкурентоспроможні навіть з фірмовими салонами Steko. Здійснюється доставка, а при потребі установка в усіх районах Одеси.

Про збірку вікон Steko

Однією з найважливіших характеристик віконних конструкцій є якість збірки. Практично всі одесити насамперед дивляться на профіль, це логічно, але помилково. Всі сучасні профілі володіють достатньою якістю і екологічністю, а ось неякісною збіркою (читати про якість збірки) можна зіпсувати будь-який профіль, будь то Trocal, Aluplast, Veka тощо.

Усі віконні конструкції Steko мають сертифікати:

Всі виробничі ділянки Steko оснащені власними лабораторіями контролю якості. Готова продукція проходить контрольні випробування на різні характеристики, зокрема перевірку профілю на геометрію, міцність зварювальних швів та герметичність склопакету.

З погляду якості збірки Steko можна назвати одним з лідерів в Україні, поряд з заводом Osnova і криворізькою компанією «Конкорд». Ми співпрацювали з різними заводами і підприємствами, накладки трапляються у всіх, повірте. Але коли вони стають закономірністю, то доводиться відмовлятися від співпраці та шукати нових виробників.

Віконні профілі

Завод пропонує конструкції з німецького профілю Aluplast і українського Steko. Зрозуміло, що вікна з німецького коштують дорожче, але український відверто бюджетним та неякісним назвати не можна — всі українські виробники профілів виготовляють свою продукцію на фірмовому європейському обладнанні за ліцензіями різних компаній з дотриманням міжнародних вимог до екології та контролю якості на виробництві (стандарт ISO 9001).

Профіль Aluplast

Німецька компанія Aluplast існує з 1982 року, її продукція вважається однією з найякісніших в Європі. Офіційний сайт компанії — aluplast.net (є версія сайту російською та українською мовами).

Steko використовує для виробництва вікон профіль серії Aluplast Ideal. Серія складається з різних профілів, що відрізняються монтажною глибиною (товщиною), кількістю камер, теплостійкістю, максимальною товщиною склопакета та ціною.

Профіль Кількість
камер
Глибина
профілю
Товщина
склопакета
Гумові
контури
IDEAL 8000 Round Line 6 85 мм 44 мм 3
IDEAL 7000 6 85 мм 44 мм 2
IDEAL 4000 6 70 мм 40 мм 2
IDEAL 2000 5 60 мм 32 мм 2

Профіль Steko серії S

Як вже говорилося, український профіль можна порівняти за якістю з німецьким, але його міцність нижче внаслідок більш тонких стінок камер. При цьому потрібно зазначити, що німецький профіль дуже міцний, особливо IDEAL 8000 Round Line, а український швидше можна порівняти з іншими профілями, з яких роблять металопластикові вікна в Одесі. У нас є зразки профілів, ви можете помацати і оцінити кожен з них, зробивши потрібний вибір.

Профіль Кількість
камер
Глибина
профілю
Товщина
склопакета
Гумові
контури
S700 6 (7 у стулки) 70 мм 24, 32, 40 мм 2
S600 6 70 мм 24, 32, 40 мм 2
S500 5 60 мм 24, 30 мм 2
S400 4 58 мм 24, 30 мм 2

Профіль може бути ламінованим з фактурою різних порід дерев або однотонних кольорів.

Склопакети і скла

Вікна Steko можна комплектувати одно- та двокамерними склопакетами з різними видами скла. Це можуть бути звичайні стекла для металопластикових вікон (флоат-скло), стекла з енергозберігаючим ефектом або мультифункційні стекла.

Енергозберігаючі стекла на одній із сторін мають спеціальне напилення на основі срібла, яке відбиває теплове випромінювання, не даючи йому вийти з приміщення. Скло встановлюється в склопакет напиленням всередину, тому пошкодити його неможливо.

Мультифункційне скло володіє усіма властивостями енергозберігаючого, але завдяки ще одного напилення дає захист від ультрафіолету, відбиваючи його значну частину на вулицю. Оцінити цей ефект ви зможете під час одеської літньої спеки — в приміщенні буде прохолодніше і кондиціонери знизять споживання електроенергії.

Підвищити енергоефективність склопакету можна закачування в камери (між склом) інертного газу аргону. Склопакет, оснащений енергозберігаючим склом і аргоновим наповненням вважається найтеплішим — кращих рішень в наш час немає.

Оптимальним рішенням для Одеси можна вважати однокамерний (два скла) склопакет з енергозберігаючим склом. Показники теплозбереження у нього вище, ніж у двокамерного склопакета (три скла) зі звичайним склом, а вага значно менше, що зменшує знос фурнітури. Ставити двокамерний склопакет з енергозберігаючим склом навряд чи можна назвати доцільним рішенням — одеські зими м'які, по-справжньому міцні морози бувають рідко і зазвичай тривають кілька днів.

Крім звичайних, Steko пропонує установку декоративних та триплексних стекол, що забезпечують максимальний захист від ударних впливів.

Фурнітура

Металопластикові конструкції Steko можуть комплектуватися поворотно-відкидною фурнітурою Maco (Австрія), Roto (Німеччина) або Axor (Україна).

Перші два бренди не потребують представлення — це провідні європейські виробники фурнітури, надійність якої перевірена не одним десятком років. Roto в силу маркетингових причин менш поширена в Одесі, ніж Maco, але саме засновник цієї компанії в сорокових роках минулого століття розробив першу в світі комерційно придатну поворотно-відкидну конструкцію стулки (зараз це здається смішним, але вікно управлялося трьома ручками).

Здебільшого використовуються моделі Maco Multi-matic та Roto NT.
Multi-matic є однією з найбільш затребуваних фурнітур Maco — вона проста в налаштуванні, надійна, у неї досить демократична ціна в порівнянні з іншими моделями Maco.
Roto NT розроблена ще в 1999 році. Рішення виявилося настільки вдалими і надійним, що і в наші дні не здає позицій, вважаючись однією з найбільш затребуваних фурнитур.

Maco і Roto є відмінним і довговічним рішенням з європейською вартістю, яке може значно збільшити вартість вікна. Якщо вам потрібне більш економне рішення, то оптимальним варіантом може стати фурнітура українського підприємства Аксор.

Будь-яка фурнітура може бути як звичайною, так і у зламостійкій модифікації, яка буде вельми актуальною для жителів перших та других поверхів, особливо в спальних районах Одеси. Протизламна фурнітура оснащена грибоподібними головками цапф, що не дозволяють розкрити віконну стулку методикою віджиму (читати про методики зламу вікон).

Згідно зі статистичними даними, віджиманням в Одесі розкривається близько 70% металопластикових вікон. Методика ця проста, для неї потрібен лише ломик або потужні викрутки, і якщо ви житель граничних поверхів, то безперечно варто задуматися про її використання.


Завод Стеко пропонує велику кількість рішень — можлива установка триплексного або декоративного скла, дитячих замків, фурнітури з мікропровітрюванням та фіксацією стулки, ламінацію профілю — ви зможете вибрати потрібний варіант як в плані безпеки, так і гармонійності з вашим інтер'єром. Високоякісна збірка з 10-річним терміном гарантії забезпечить надійність роботи віконної системи протягом десятиліть.

Металопластикові вікна Steko в Одесі за заводською ціною

Меню розділу вікон