Металопластикові вікна Osnova в Одесі

Якщо ви віддаєте перевагу «заводській збірці», то продукція Osnova може стати найкращим варіантом — збірка на заводі апріорі передбачає високу якість виготовлення, а можливість вибору профілю різних виробників дозволить вкластися в потрібну цінову категорію.

Замовити в Одесі вікна Osnova ви зможете в нашому магазині. У нас безпосередній зв'язок з заводом, ми здійснюємо повний цикл робіт — завмер, виготовлення, доставку і установку майстрами нашого сервіс-центру.

У НАС ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК З ЗАВОДОМ-ВИРОБНИКОМ,
НА ВІКНА OSNOVA ДАЄТЬСЯ 5-РІЧНА ГАРАНТІЯ

Для отримання первинного розрахунку вартості вам навіть не доведеться виїжджати з дому: потрібно лише зателефонувати нам, повідомивши приблизні розміри і особливості конструкції.

Коротка інформація про завод

Завод «Основа» (Херсон) існує більше 20 років. Підприємство оснащене сучасним обладнанням з акцентом на автоматизоване виробництво з розвиненою системою контролю якості на кожному етапі виробництва. Завод має власний транспортний парк, який безкоштовно доставляє продукцію в Одесу та інші регіони України.

Про якість збірки

Найчастіше вибір металопластикових вікон починається з вибору профілю. Такий підхід можна назвати помилковим в корені — все сучасні брендові профілі мають якість, вони екологічно чисті та міцні. Зрозуміло, що є бюджетні варіанти, є топові. Але з будь-якого, навіть самого дорогого профілю можна зібрати як якісну конструкцію, так і неякісну (читати про якість збірки).

Завод Osnova завдяки налагодженій системі контролю якості на кожному етапі виготовлення віконних конструкцій забезпечує якість збірки, яку можна назвати одною з кращих в Україні, якщо не найкращою. Високій якості також сприяє автоматизоване виробництво, яке значною мірою виключає людський фактор — перш за все недбалість і безвідповідальність.

Якось при транспортуванні балконного блоку з кріплення зірвалася дверь (профіль WDS 6S з ламінуванням), впавши на асфальт з висоти близько півтора метрів. На жаль, в житті бувають і такі випадки, через три дні була виготовлена нова дверь та проведена установка. Цікаво інше — дверь після падіння була ретельно досліджена на предмет пошкоджень. У деяких місцях сталося пошкодження ламінату, але зварні шви і профіль витримали стрес-тест, навіть не розбився склопакет і не вилетіли штапики. Цілісність склопакета можна віднести до випадковості, він просто повинен був розбитися, але в цілому наведений випадок ілюструє рівень збірки заводу Osnova.

Під якістю збірки мається на увазі не тільки міцність, але і витримування геометричних розмірів, герметичність склопакета та інші чинники, які роблять вікно по-справжньому якісним, хоча багато що залежить і від установки.

Профільні системи

Завод здійснює збірку конструкцій з німецьких профілів KBE і Koemmerling, українських OSNOVA і WDS. Всі профільні системи, українського виробництва включно, відповідають міжнародним екологічним стандартам, не виділяють шкідливих речовин і не мають запаху. Як стабілізатор пластика використовується не свинець, а сучасні безпечні для здоров'я матеріали на основі сполук кальцію і цинку.

Профіль Кількість
камер
Глибина
профілю
Товщина
склопакета
Гумові
контури
Osnova Design 4 60 мм 24 мм, 32 мм 2
Osnova Premium 6 70 мм 24 мм, 32 мм, 42 мм 2
WDS 5S 5 60 мм 24 мм, 32 мм 2
WDS 6S 6 70 мм 24 мм, 32 мм, 40 мм 2
WDS 8S 6 82 мм 44 мм 3
KBE 58 3 58 мм 24 мм, 28 мм 2
KBE 70 ST 6 70 мм 30 мм, 32мм, 38 мм 2
Koemmerling 76 AD 5 76 мм 36 мм, 46 мм 3
Koemmerling 88 MD 7 88 мм 44 мм 3

Профіль Osnova виготовляється відповідно до міжнародних стандартів за австрійською технологією з адаптацією до наших кліматичних умов. Багаторічна експлуатація профілю показала високі показники за багатьма характеристиками — міцності конструкції, стійкості до холоду і шуму. Тому поміркуйте, чи варто переплачувати в гонитві за профілями іменитих брендів.

WDS — відомий брендовий український профіль, що випускається не один десяток років. Він виготовляється на європейському обладнанні за європейською рецептурою і технологією, екологічно чистий (від свинцю відмовилися ще років 15 тому, хоча він і в той час не був шкідливим, бо перебував у зв'язаному вигляді), і є вельми гідним вибором — за доступні гроші ви отримаєте високу в усіх відношеннях якість.

Крім звичайного білого профілю, ви зможете замовити віконно-дверні конструкції з ламінованого профілю. Існує певний вибір плівок різних фактур, ознайомитися з покриттями ви зможете в нашому магазині. При цьому присутні деякі обмеження — частина профілів існує тільки в білому кольорі, і при покритті плівкою з імітацією деревної структури залишаться торці білого кольору, що деяким людям не подобається. Рішенням проблеми може стати виготовлення вікон з профілю іншого виробника з перерахованих, який виготовлений із пластику відповідного кольору (так званий «кольоровий профіль в масі»).

Поворотно-відкидна фурнітура

Osnova комплектує свої конструкції німецькою фурнітурою Winkhaus. Бренд відомий в Одесі, його використовують багато виробників вікон. Особливістю Winkhaus є нижча ціна (в порівнянні з австрійською фурнітурою Maco), але при цьому ви отримуєте справжню німецьку якість, яка не потребує будь-яких пояснень.

Найбільш поширеним в Одесі варіантом є серія activPilot середнього цінового сегменту. Серія містить різні моделі фурнітури з різними технічними особливостями, покликаними задовольнити конкретні вимоги покупця — мікропровітрювання, фіксацію стулки, приховані петлі, антизламі цапфи та інші рішення.

Склопакети

Завод оснащує свої конструкції різними склопакетами, в тому числі з енергозберігаючими технологіями. Основу теплозберігаючих склопакетів складають низькоемісійні (енергозберігаючі) стекла, найпоширенішим з яких є I-скло (I-glass).

Докладно дізнатися про роботу скла ви зможете, пройшовши за посиланням, а тут коротко відзначимо, що енергозберігаючі стекла містять з одного боку спеціальне напилення. Завдяки йому здійснюється відбиття теплових хвиль назад в приміщення. Скло встановлюється напиленням всередину склопакета, тому пошкодити його неможливо.

в порівнянні зі звичайним склом,
енергозберігаюче забезпечує збереження тепла в будинку до 40%!

Значні показники, погодьтеся. Саме вони зробили в останні роки використання енергозберігаючого скла чи не стандартом, особливо в Одесі — з огляду на теплі одеські зими, однокамерний склопакет з низькоемісійним склом дозволить забезпечити нормальну температуру і рівень її заощадження в житлі. Додатковий рівень заощадження дасть закачування аргону в камери склопакету та використання двокамерного склопакету (з трьома стеклами).

Ще більшою мірою підвищити збереження тепла в будинку можна використанням двокамерного склопакету, в якому одне скло енергозберігаюче, середнє звичайне, а третє мультифункційне.

Мультифункційне скло, зване також всесезонним, на відміну від енергозберігаючих, працює цілий рік — влітку воно не пропускає в приміщення ультрафіолет і спеку, взимку зберігає в ньому тепло. Для Одеси таке рішення є досить цікавим, і при закачуванні аргону ви отримаєте найтепліший склопакет — кращого варіанту в наш час не існує.


Порядок замовлення і виконання робіт

Для замови металопластикових вікон Osnova в Одесі вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким способом.

  1. Ви повідомляєте нам приблизні розміри конструкції та її особливості (можна від руки накидати просте креслення і скинути його на пошту або вайбер).
  2. З вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей і ви отримаєте первинний розрахунок вартості.
  3. Якщо ціна виявиться підходящою, до вас приїде мастер для проведення точного виміру.
  4. Після цього вам доведеться приїхати в наш магазин, зробити первинний внесок та підписати наші гарантійні зобов'язання і договір, в якому обумовлені всі деталі (склопакет, розміри, способи замикання та інше), а також обсяг робіт (чи потрібно знімати старі вікна, чи потрібно при цьому їх збереження та інше).
  5. Після підписання відправляється заявка на завод-виготівник, в обумовлені терміни конструкція буде виготовлена і доставлена до Одеси на склад.
  6. Ми телефонуємо вам, в обумовлений час наші фахівці виконають установку в будь-якому районі Одеси. Оплата залишку здійснюється у вас вдома.

Сервісний центр магазину «Добрий Дім» займається установкою дверей і вікон в Одесі не один десяток років і пропонує вам скористатися своїм досвідом і багаторічними напрацюваннями. У нас досвідчені установники, які пройшли вогонь, воду і мідні труби. І на завершення відзначимо, що ми пропонуємо продукцію декількох виробників — якщо з яких-небудь причин ви вирішили відмовитися від «Основи», то має сенс звернути увагу на пропоновану нашим магазином продукцію заводу Steko або компанії Konkord — обидва бренди забезпечують високу якість збірки, але з інших профілів.

Меню розділу вікон