Про збірку металопластикових вікон.
Чому збірка має найважливіше значення

Купуючи вікна з металопластику, багато одеситів насамперед звертають увагу на різні комплектуючі — склопакет, профіль, фурнітуру. Але є більш важливий момент — якість збірки, про яку згадують, коли з віконною конструкцією починаються проблеми.

Почнемо з віддалених речей. Якщо ви захочете купити, наприклад, холодильник, то якому ви віддасте перевагу — з німецькою збіркою або китайською (російською, українською та ін.) Відповідь очевидна. Але при покупці металопластикових вікон цей фактор чомусь ніхто не бере до уваги — вікна є вікна, що їм буде?

На жаль, такий підхід є помилковим в корені — вікна, зібрані безвідповідальними людьми в невеликому цеху зі «вбитим» обладнанням, і вікна, виготовлені на заводі з системою контролю якості та репутацією — це, як кажуть у нас в Одесі, дві великі різниці. Але зі заводською збіркою теж буває не все добре.

Давайте говорити відверто — наш магазин є посередником (як і всі магазини Одеси, крім фірмових салонів виробників). Так, ми дилери, у нас прямі зв'язки з заводами, але факт залишається фактом. Цей, здавалося б, недолік, насправді є перевагою як для нас, так і для вас. Якщо взяти фірмовий салон будь-якого виробника, то що ви зможете почути від менеджерів? Тільки те, що їх вікна найкращі, навіть якщо це не так. А ось це «не так» зустрічається на жаль дуже часто. Заради інтересу, спробуйте в фірмовому салоні згадати вікна іншого виробника. У більшості випадків поллється бруд, і якщо ви підете в салон другого виробника, то почуєте те ж саме про першого. Як то кажуть, нічого особистого, тільки бізнес.

Наше посередництво дає нам можливість, залишаючись нейтральними, вибрати дійсно якісного виробника. Повірте, ми співпрацювали з багатьма компаніями, але через деякий час йшли від них, коли відсоток всіляких проблем, за інформацією наших установників, починав перевищувати усі межі. Чи потрібно це нам? Чи потрібно це вам?

Ми пропонуємо на вибір різних виробників металопластикових вікон: завод «Основа» (Херсон), завод Steko (Дніпро), виробничу компанію Konkord (Кривий Ріг) та завод «Канталь» (Київ). Немає виробників, у яких не трапляються накладки, але ці компанії стабільно пропонують дійсно якісну збірку, у них є доставка своїм транспортом, їх послугами користуються багато магазинів України та Одеси.

Ми не хочемо сказати, що у Україні немає інших якісних виробників — вони безумовно десь є, але їх потрібно знайти і перевірити. З цього виникає риторичне запитання: чи погодитеся ви спробувати на собі продукцію будь-якої компанії (нехай навіть і одеської), керуючись лише запевненнями на її сайті або чутками про найякіснішу збірку? У нас бажання проводити подібні експерименти на своїх клієнтах немає — адже навіть з якісного профілю можна зібрати халтуру. Власне, наша точка зору відображена на одному з віконних форумів (рос. мовою).

Установники нашого магазину працюють з вікнами щонайменше 15 років, вони здатні нівелювати багато огріхів збірки. Але відсутність геометрії профілю, порушену герметичність склопакету, тріщини та неякісне зварювання профілю виправити неможливо.

Заради інтересу, спробуйте поспілкуватися з установниками вікон. Вони насамперед запитають не про виробника профілю (в наш час все брендові профілі екологічні та якісні тією чи іншою мірою), а про те, де вікно збиралося. А установники безперечно обізнані у таких речах, чи не так?

Приклади неякісної збірки

Для прикладу давайте розглянемо один випадок, ілюструючий можливі проблеми. У мережі Інтернет є відеоматеріал про вікна з профілю Veka, в якому автор замовив балконний блок, а потім вирішив зміцнити стик між дверима та вікном за допомогою саморізів. Унаслідок він виявив відсутність сталевого армування — шило вільно проходило крізь профіль. Висновок автора простий — вікна Veka виявилися лайном.

Висновок логічний, але помилковий в корені, що розкривають в коментарях користувачі, які розуміють процес збірки вікон. Орфографію залишили як є, суть не в ній.

Особливі коментарі не потрібні, але деякі моменти пояснимо. Автор замовив блок в якомусь місцевому ПП з місцевою збіркою. Але головне не це — є невеликі компанії, що роблять вікна добре і чесно. Викликає подив ціна — блок обійшовся автору в 3000 грн., коли на той час ціна такої конструкції була набагато вище. Зрозуміло, за рахунок чого заощадили, і чи потрібно говорити, що така ситуація можлива з будь-яким профілем? Саме з цієї причини ми пропонуємо кількох перевірених виробників вікон, залишається лише вибрати кращого з них з вашої точки зору.


Ми будемо раді, якщо ви вирішите купити металопластикові вікна в нашому магазині — у нас, як уже говорилося, прямий зв'язок з заводами, а ціни сумірні або нижче, ніж у фірмових салонах виробників. Але ви вільні в своєму виборі та маєте право замовити вікна в будь-якому магазині Одеси. У цьому випадку спробуйте отримати інформацію про місце збірки, а потім про її якість. Не в магазині, звичайно, а на форумах — якщо збірка халтурна, повідомлення обов'язково будуть.

Меню розділу вікон