Вікна Канталь в Одесі

Якщо ви хочете замовити пластикові вікна з профілю Veka, то одним з кращих виробників є компанія Канталь. Підприємство не порівняти з заводами Osnova або Steko за обсягами виробництва, але воно відоме як виробник віконних конструкцій високої якості та оснащено сучасним обладнанням.

«Добрий дім» є офіційним дистриб'ютором
компанії VEKA в Одесі

Замовити вікна Канталь в Одесі ви зможете в нашому магазині. У нас прямий зв'язок з інженерами виробництва — ми зможемо вирішити будь-які технічні питання, що стосуються стандартних і нестандартних конструкцій. Доставка продукції в Одесу здійснюється безкоштовно власним транспортом компанії.

Коротка інформація про підприємство Kantal

Завод Канталь (Київ) існує з 2007 року. Обсяги виробництва складають близько 4000 віконних конструкцій на місяць. Підприємство оснащене сучасним обладнанням з акцентом на автоматизоване виробництво з розвиненою системою контролю якості.

Всі комплектуючі віконних конструкцій сертифіковані безліччю міжнародних і українських стандартів, включаючи нормативи екологічної безпеки. Готова продукція компанії також відповідає всім державним і європейським нормам (сертифікат РЄ).

Певне уявлення про виробництво може дати процес установки склопакета за технологією Bonding. Відеоматеріал взято з сайту виробника, в ньому присутній музичний фон, зменшіть гучність, якщо потрібно.

Якість збірки

Канталь завдяки високій автоматизації і відповідальності робітників забезпечує відмінну якість збірки — за час співпраці у наших установників не було жодного суттєвого нарікання. Повірте, щодо виробників таке буває рідко.

Дуже важливо відрізняти виробника профілю від виробника вікон — з самого якісного профілю можна виготовити неякісні вікна. Багато хто вважає, що вибравши хороший профіль, вони отримають хороші вікна, але це поширена помилка.

У мережі є цікавий негативний відеоматеріал, що стосується профілю Veka. Порушення дуже істотні — в профілі не виявилося металевого армування, заявленого збирачем вікон. Це і є неякісна збірка — настійно рекомендуємо до прочитання статтю про якість збірки вікон, де цей випадок розглянутий докладно.

Канталь є рекомендованим виробником заводу Veka. Veka намагається контролювати виробників вікон зі свого профілю, але очевидно, що зробити це досить складно, якщо можна взагалі — якщо ви читали матеріал про якість збірки, то зрозумієте, про що йде мова. Але в разі КАНТАЛЬ такі випадки виключені, якість збірки, нагадаємо, дуже добра.

Профільні системи

Канталь спеціалізується на виробництві вікон з профілю Veka. Профіль виготовляється на заводі Veka в Броварах, але виробництво здійснюється не за ліцензією, це власний завод німецького концерну VEKA AG, побудований в Україні. Саме з цієї причини профіль називають німецьким — якби завод знаходився в Польщі, наприклад, профіль все одно називали б німецьким.

Канталь пропонує віконні конструкції з двох профільних систем — VEKA Softline 70 та VEKA Softline 82. Veka виробляє велику кількість моделей профільних систем, з яких Канталь вибрав універсальні рішення, що перекривають потреби жителів усіх кліматичних зон України.

одеса veka софтлайн 70

Технічні характеристики профілю Softline 70

 • Кількість камер профілю — 5
 • Монтажна глибина — 70 міліметрів
 • Товщина стінок — 3 мм (клас A)
 • Внутрішнє армування — є (металевий профіль)
 • Колір поверхні — білий, темно-коричневий, темно-сірий, карамельний
 • Опір теплопередачі — 0,83 м2С/Вт
 • Товщина склопакета — до 40 міліметрів
 • Контурів ущільнень — 2
 • Кольори ущільнень — чорний, сірий, карамельний
 • Європейські сертифікати — RAL GZ 716/1, DIN EN 12608, ISO 9001: 2000
одеса veka софтлайн 82

Технічні характеристики профілю Softline 82

 • Кількість камер — 7
 • Монтажна глибина — 82 міліметри
 • Товщина стінок профілю — 3 мм (клас A)
 • Внутрішнє армування — є (металевий профіль)
 • Колір поверхні — білий, темно-коричневий, темно-сірий
 • Опір теплопередачі — 1,06 м2С/Вт
 • Товщина склопакета — до 44 міліметрів
 • Контурів ущільнень — 3
 • Кольори ущільнень — чорний, сірий
 • Європейські сертифікати — RAL GZ 716/1, DIN EN 12608, ISO 9001: 2000

Вікна з профілю Softline 70 є найбільш поширеним варіантом — товщини профілю і кількості камер більш ніж вистачає для Одеси в плані теплостійкості. Ця ж товщина профілю в сукупності з товщиною стінок класу A (3 мм) і металевим армуванням забезпечить конструкції потрібну жорсткість і міцність.

Якщо вести мову про Softline 82, то це один з найбільш теплостійких профілів серед всіх виробників. З нього виготовляють конструкції елітного класу, в сукупності з «теплим» склопакетом ви отримаєте максимально тепле і міцне вікно. Чи потрібен такий рівень теплостійкості в Одесі з її досить теплими зимами — це добре запитання, але жорсткість і міцність зайвими не бувають.

Оскільки профіль випускається різного кольору (колір в масі), то з нього можна виготовляти ламіновані конструкції, колір профілю яких буде максимально наближений до кольору плівки — вікна будуть здаватися єдиним монолітом, на відміну від конструкцій з темним ламінуванням і білим профілем.

Канталь пропонує досить великий вибір різних фактур плівок, серед яких є базові покриття та нестандартні. Базові плівки наведені на ескізі.

Виготовлення ламінованих конструкцій з базових кольорів відбувається довше звичайних вікон з білого профілю, нестандартні покриття віднімають ще більше часу — такі технологічні особливості присутні у всіх заводів без винятку. Цінова політика така: конструкції зі стандартного білого профілю мають одну ціну, ламіновані базовим покриттям коштують дорожче, нестандартна ламінація найдорожча.

Склопакети

Завод оснащує свої конструкції різними склопакетами відомої швейцарської компанії Glastroesch як в звичайному виконанні, так і з енергозберігаючим покриттям Silverstar ENplus.

Основу теплозберігаючих склопакетів складають низькоемісійні (енергозберігаючі) стекла, найпоширенішим з яких є I-скло (I-glass).

Докладно дізнатися про роботу скла ви зможете, пройшовши за посиланням, а тут коротко відзначимо, що енергозберігаючі стекла містять з одного боку спеціальне напилення. Завдяки йому здійснюється відбиття теплових хвиль назад в приміщення. Скло встановлюється напиленням всередину склопакета, тому пошкодити його неможливо.

в порівнянні зі звичайним склом,
енергозберігаюче забезпечує збереження тепла в будинку до 40%!

Саме тому в останні роки використання енергозберігаючого скла чи не стандартом, особливо в Одесі — з огляду на теплі одеські зими, однокамерний склопакет з низькоемісійним склом дозволить забезпечити нормальну температуру і рівень її заощадження в житлі. Додатковий рівень заощадження дасть закачування аргону в камери склопакету та використання двокамерного склопакету (з трьома стеклами).

Ще більшою мірою підвищити збереження тепла в будинку можна використанням двокамерного склопакету, в якому одне скло енергозберігаюче, середнє звичайне, а третє мультифункційне.

Мультифункційне скло, зване також всесезонним, на відміну від енергозберігаючих, працює цілий рік — влітку воно не пропускає в приміщення ультрафіолет і спеку, взимку зберігає в ньому тепло. Для Одеси таке рішення є досить цікавим, і при закачуванні аргону ви отримаєте найтепліший склопакет — кращого варіанту в наш час не існує.

Поворотно-відкидна фурнітура

Канталь комплектує свої конструкції німецькою фурнітурою Winkhaus (серія activPilot) або Siegenia (серія Titan AF). Обидва бренди відомі, особливо Winkhaus, їх використовують багато виробників високоякісних вікон.

Серія activPilot належить середньому ціновому сегменту, вона містить різні моделі фурнітури з різними технічними особливостями, покликаними задовольнити конкретні вимоги покупця — мікропровітрювання, фіксацію стулки, приховані петлі, антизламі цапфи та інші рішення.

Фурнітура Titan AF володіє якістю, властивій всій німецькій продукції — вона покрита гальванічним шаром «титан-срібло» або покриттям типу «нержавіюча сталь», все елементи литі.

Будь-яка фурнітура може бути як звичайною, так і у зламостійкій модифікації, яка буде вельми актуальною для жителів перших і других поверхів, особливо в спальних районах Одеси. Протизламна фурнітура оснащена грибоподібними головками цапф, що не дозволяють розкрити віконну стулку методикою віджиму (читати про методики зламу вікон).

Згідно зі статистичними даними, віджиманням в Одесі розкривається близько 70% металопластикових вікон. Технологія ця проста, для неї потрібен лише ломик або потужні викрутки, і якщо ви житель граничних поверхів, то варто задуматися про її використання.

На нашому сайті є опис роботи протизламної фурнітури з відеоматеріалом, де здійснюється тестовий злам саме вікон Veka, виготовлених заводом Канталь. Матеріал досить цікавий і з ним безперечно варто ознайомитися.

Порядок замовлення і виконання робіт

Для замови металопластикових вікон Канталь в Одесі вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким способом.

 1. Ви повідомляєте нам приблизні розміри конструкції та її особливості (можна від руки накидати просте креслення і скинути його на пошту або вайбер).
 2. З вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей і ви отримаєте первинний розрахунок вартості.
 3. Якщо ціна виявиться підходящою, до вас приїде мастер для проведення точного виміру.
 4. Після цього вам доведеться приїхати в наш магазин, зробити первинний внесок та підписати наші гарантійні зобов'язання і договір, в якому обумовлені всі деталі (склопакет, розміри, способи замикання та інше), а також обсяг робіт (чи потрібно знімати старі вікна, чи потрібно при цьому їх збереження та інше).
 5. Після підписання відправляється заявка на завод-виготівник, в обумовлені терміни конструкція буде виготовлена і доставлена до Одеси на склад.
 6. Ми телефонуємо вам, в обумовлений час наші фахівці виконають установку в будь-якому районі Одеси. Оплата залишку здійснюється у вас вдома.

Компанія Канталь пропонує велику кількість рішень — можлива установка триплексного скла, дитячих замків, фурнітури з мікропровітрюванням і фіксацією стулки, ламінацію профілю — ви зможете вибрати потрібний варіант як в плані безпеки, так і гармонійності з вашим інтер'єром.

Металопластикові вікна Канталь в Одесі з доставкою та установкою

Меню розділу вікон