Вікна Konkord в Одесі

Криворізька компанія «Конкорд» спеціалізується на виробництві різних конструкцій, серед яких провідним напрямком є металопластикові вікна — власне вони і є обличчям компанії.

Мережа «Конкорда» охоплює багато міст України, вона побудована за партнерським принципом і одним з таких партнерів в Одесі є наш магазин.

У НАС ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК З ЗАВОДОМ-ВИРОБНИКОМ,
НА ВІКНА KONKORD ДАЄТЬСЯ 5-РІЧНА ГАРАНТІЯ

Завод має власний транспортний парк, який безкоштовно доставляє продукцію в Одесу та інші регіони України.

Для отримання первинного розрахунка вартості вам не доведеться виходити з дому: потрібно лише подзвонити нам, повідомивши приблизні розміри та особливості конструкції.

Коротка інформація про завод

«Конкорд» володіє досить потужним виробництвом для збирання пластикових вікон і значна частина віконних конструкцій Одеси збирається саме на цьому підприємстві, яке гарантує дійсно високоякісну збірку.

Підприємство є одним з найстаріших в Україні (спочатку вони виготовляли вікна з профілю Veka), і робить акцент на майстерність та ставлення до роботи персоналу на відміну від заводу Osnova, який майже повністю автоматизував своє виробництво.

«Конкорд» збирає віконні конструкції будь-яких розмірів і конфігурацій з німецького профілю Trocal, а також українського профілю «Конкорд». Усі профілі, включно з українськими, повністю відповідають екологічним стандартам — як стабілізатор пластику використовується не свинець, а сполучення кальцію та цинку (технологія Greenline).

Вікна з профілю «Конкорд Класик» (Konkord Classic)

Вікна належать до початкового сегменту — вони збираються з чотирьохкамерного армованого профілю Classic з монтажною товщиною 60 мм. Сировина, яка використовується при його виробництві відповідає екологічним стандартам, не містить шкідливих домішок і стійка до різних погодних умов. Товщина склопакету може варіюватися від 24 до 32 міліметрів.

Технічні характеристики профілю Konkord Classic

 • Кількість камер профілю — 4
 • Монтажна товщина профілю — 60 міліметрів
 • Товщина стінок профілю — 2,8 мм (клас В)
 • Внутрішнє армування — є (металевий профіль)
 • Поверхня — глянцева
 • Колір поверхні — сніжно-білий
 • Термін збереження кольору — не менше 40 років
 • Товщина склопакета — від 24 до 32 міліметрів
 • Опір теплопередачі — 0,88 м2·оС/Вт.
 • Гарантія виробника — 5 років

Вікна з профілю «Конкорд Преміум» (Konkord Premium)

Відмінність Premium від Classic — додаткові 10 мм товщини та наявність додаткової камери. За рахунок цього Premium з монтажною товщиною 70 мм більш «теплий» — його теплостійкість порівнянна з вельми поширеним в Одесі якісним німецьким профілем Trocal Balance. При виробництві профілю Premium використовується та ж екологічно чиста сировина. Товщина склопакета може варіюватися від 24 до 32 міліметрів.

odessa konkord premium

Технічні характеристики профілю Konkord Premium

 • Кількість камер профілю — 5
 • Монтажна товщина профілю — 70 міліметрів
 • Товщина стінок профілю — 2,8 мм (клас В)
 • Внутрішнє армування — є (металевий профіль)
 • Поверхня — глянцева
 • Колір поверхні — сніжно-білий (є кольорові варіанти)
 • Термін збереження кольору — не менше 40 років
 • Товщина склопакета — від 24 до 32 міліметрів
 • Опір теплопередачі — 0,91 м2·оС/Вт.
 • Гарантія виробника — 5 років

На базі профілю Konkord Premium можна замовляти ламіновані вікна — він виготовляється з різним кольором пластика, так званий «кольоровий профіль в масі».

Вікна з профілю Trocal 70ST plus

Українські виробники давно довели, що вітчизняні профілі якісні і є гідним вибором, якщо вести мову не про бюджетні моделі, в яких все націлене на зниження ціни. Якщо ви віддаєте перевагу європейським виробникам, то завод Konkord готовий запропонувати вікна з німецького профілю Trocal.

Пропонована модель Trocal 70ST plus є універсальною і більш ніж прийнятною в усіх відношеннях для Одеси — у профілю товщина 70 мм, в нього можна встановлювати склопакети до 40 мм (зокрема двокамерні), а коефіцієнт теплопровідності дозволяє називати його теплим профілем.

odessa Trocal 70ST plus

Технічні характеристики профілю Trocal 70ST plus

 • Кількість камер профілю — 6
 • Монтажна товщина профілю — 70 міліметрів
 • Товщина стінок профілю — 2,7 мм (клас В)
 • Внутрішнє армування — є (металевий профіль)
 • Поверхня — глянцева
 • Колір поверхні — сніжно-білий
 • Форма крайок — скошена
 • Довговічність — не менше 40 років
 • Товщина склопакета — від 32 до 40 міліметрів
 • Опір теплопередачі — 0,88 м2·оС/Вт.

Якщо ви порівняєте технічні характеристики профілів Konkord Premium та Trocal 70ST plus, то показники будуть ідентичні, в деяких український профіль незначно виграє (теплопровідність і товщина стінок). Але цими характеристиками можна знехтувати, бо в плані теплостійкості найбільш важливу роль відіграє склопакет.

Склопакети

Завод оснащує свої конструкції різними склопакетами, в тому числі з енергозберігаючими технологіями. Основу теплозберігаючих склопакетів складають низькоемісійні (енергозберігаючі) стекла, найпоширенішим з яких є I-скло (I-glass).

Докладно дізнатися про роботу скла ви зможете, пройшовши за посиланням, а тут коротко відзначимо, що енергозберігаюче скло містить з одного боку спеціальне напилення. За рахунок нього здійснюється відбиття теплових хвиль назад в приміщення. Скло встановлюється напиленням всередину склопакету, тому пошкодити його неможливо.

в порівнянні зі звичайним склом,
I-скло забезпечує збереження тепла в будинку до 40%!

Високий відсоток теплозбереження зробив використання I-скла чи не стандартом, особливо в Одесі — з огляду на теплі одеські зими, однокамерний склопакет з низькоемісійним склом дозволить забезпечити нормальну температуру і рівень її заощадження в житлі. Додатковий рівень заощадження дасть закачування аргону в камери склопакета та використання двокамерного склопакета (з трьома склами).

Ще більшою мірою підвищити збереження тепла в будинку можна використанням двокамерного склопакету, в якому одне скло енергозберігаюче, середнє звичайне, а третє мультифункційне.

Мультифункційне скло, зване також всесезонним, на відміну від енергозберігаючих, працює цілий рік — влітку воно не пропускає в приміщення ультрафіолет і спеку, взимку зберігає в ньому тепло. Для Одеси таке рішення є досить цікавим, і при закачуванні аргону ви отримаєте найтепліший склопакет — кращого варіанту в наш час не існує.

Фурнітура

Металопластикові конструкції Konkord можуть комплектуватися поворотно-відкидною фурнітурою Maco (Австрія) або Axor (Україна).

Maco не потребує представлення — це провідний європейський виробник фурнітури, надійність якої перевірена не одним десятком років.

Здебільшого використовується модель Maco Multi-matic, яка є однією з найбільш затребуваних фурнітур цього виробника — вона проста в налаштуванні, надійна, у неї досить демократична ціна в порівнянні з іншими моделями Maco.

Maco є відмінним та довговічним рішенням з європейською вартістю, яка може значно збільшити вартість вікна. Якщо вам потрібне більш економне рішення, то оптимальним варіантом може стати фурнітура українського підприємства Аксор.

Будь-яка фурнітура може бути як звичайною, так і у зламостійкій модифікації, яка буде вельми актуальною для жителів перших і других поверхів, особливо в спальних районах Одеси. Протизламна фурнітура оснащена грибоподібними головками цапф, які не дозволяють розкрити віконну стулку методикою віджиму (читати про методики зламу вікон).

Згідно зі статистичними даними, віджиманням в Одесі розкривається близько 70% металопластикових вікон. Методика ця проста, для неї потрібен лише ломик або потужні викрутки, і якщо ви житель граничних поверхів, то безперечно варто задуматися про її використання.

Порядок замовлення і виконання робіт

Для замови металопластикових вікон Konkord в Одесі вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким способом.

 1. Ви повідомляєте нам приблизні розміри конструкції та її особливості (можна від руки накидати просте креслення і скинути його на пошту або вайбер).
 2. З вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей і ви отримаєте первинний розрахунок вартості.
 3. Якщо ціна виявиться підходящою, до вас приїде мастер для проведення точного виміру.
 4. Після цього вам доведеться приїхати в наш магазин, зробити первинний внесок та підписати наші гарантійні зобов'язання і договір, в якому обумовлені всі деталі (склопакет, розміри, способи замикання та інше), а також обсяг робіт (чи потрібно знімати старі вікна, чи потрібно при цьому їх збереження та інше).
 5. Після підписання відправляється заявка на завод-виготівник, в обумовлені терміни конструкція буде виготовлена і доставлена до Одеси на склад.
 6. Ми телефонуємо вам, в обумовлений час наші фахівці виконають установку в будь-якому районі Одеси. Оплата залишку здійснюється у вас вдома.

Якість збірки, як вже говорилося, у «Конкорда» висока, але якщо ви з якихось міркувань не хочете мати справу з цим виробником або профілем, то в нашому магазині ви зможете замовити металопластикові вікна заводів Osnova і Steko. Обидва виробники також забезпечують високу якість збірки, але вікна роблять з інших профільних систем.

Вікна Konkord в Одесі — заводська збірка від виміру до установки

Меню розділу вікон