Вікна Трокал в Одесі з установкою

Німецький виробник Трокал стоїть біля витоків створення профілю з металопластику — перші пластикові вікна в світі були виготовлені в середині минулого століття саме цією компанією. Незважаючи на високу конкуренцію та появу безлічі інших виробників, вікна Трокал з моменту свого створення користуються незмінним попитом у Європі, Україні та Одесі зокрема, що свідчує про високу якість профілю, з якого робляться вікна.

Профіль Трокал виготовляється з дотриманням усіх європейських екологічних стандартів — виробництво (як і деяких інших німецьких брендів) базується на концепції Greenline. Вона регламентує склад пластика, який не містить свинцю та інших матеріалів, що виділяють шкідливі для здоров'я людини компоненти.

Якість профілю має важливе значення, але першорядну роль відіграє збірка віконної конструкції. Одним з лідерів цього напрямку є компанія Конкорд (Кривий Ріг). Значна частина вікон Одеси TROCAL збирається саме на цьому підприємстві, а наш магазин безпосередньо співпрацює з компанією Конкорд без посередників.

У НАС ПРЯМИЙ ЗВ'ЯЗОК З ЗАВОДОМ-ВИРОБНИКОМ,
НА ВІКНА TROCAL ДАЄТЬСЯ 5-РІЧНА ГАРАНТІЯ

Виготовлення та збирання вікон (читати про важливість якості збірки) здійснюється на німецькому обладнанні з витримкою європейських стандартів виробництва віконних систем — ви отримаєте по-справжньому якісний продукт. У нас безпосередній зв'язок з інженерами виробництва, ми зможемо вирішити будь-які технічні питання. Виготовлені конструкції доставляються власним транспортом компанії в Одесу, установка здійснюється майстрами нашого сервісного-центру.

Профільні системи

Всередині пластикових порожнин профілю знаходяться металеві конструкції (металевий профіль), що дають вікну механічну міцність і особливо жорсткість — якість пластика і наявність сталевих вставок гарантують постійність геометричних розмірів всієї віконної конструкції в цілому незалежно від температури та механічних впливів (в межах відповідних стандартів).

Trocal пропонує широкий ряд профільних систем, але виробники вікон зазвичай вибирають одну або кілька моделей і налаштовують під них виробництво. Konkord виготовляє вікна з профілю Trocal 70ST plus.

odessa Trocal 70ST plus

Технічні характеристики профілю Trocal 70ST plus

 • Кількість камер профілю — 6
 • Монтажна глибина профілю — 70 міліметрів
 • Товщина склопакета — від 32 до 40 міліметрів
 • Товщина стінок профілю — 2,7 мм (клас В)
 • Внутрішнє армування — є (металевий профіль)
 • Поверхня — глянцева
 • Колір поверхні — сніжно-білий
 • Форма крайок — скошена
 • Довговічність — більше 40 умовних років
 • Опір теплопередачі — 0,88 м2°С/Вт
 • Екологічна рецептура — Greenline (без свинцю)

Профіль Trocal 70ST є універсальним і більш ніж прийнятним в усіх відношеннях для Одеси — у нього товщина 70 мм, що забезпечує в сукупності з металевим армуванням необхідну жорсткість. В профіль можна встановлювати склопакети до 40 мм (зокрема двокамерні), а коефіцієнт теплопровідності дозволяє називати його теплим профілем.

Відзначимо, що велика частина тепловтрат припадає на склопакет, а не профіль, тому до вибору останнього слід поставитися з особливою увагою.

Склопакети

Завод оснащує свої конструкції різними склопакетами, в тому числі з енергозберігаючими технологіями. Основу теплозберігаючих склопакетів складають низькоемісійні (енергозберігаючі) стекла, найпоширенішим з яких є I-скло (I-glass).

Докладно дізнатися про роботу скла ви зможете, пройшовши за посиланням, а тут коротко відзначимо, що енергозберігаюче скло містить з одного боку спеціальне напилення. За рахунок нього здійснюється відбиття теплових хвиль назад в приміщення. Скло встановлюється напиленням всередину склопакету, тому пошкодити його неможливо.

в порівнянні зі звичайним склом, I-скло забезпечує збереження тепла в будинку до 40%!

Високий відсоток теплозбереження зробив використання I-скла чи не стандартом, особливо в Одесі — з огляду на теплі одеські зими, однокамерний склопакет з низькоемісійним склом дозволить забезпечити нормальну температуру і рівень її заощадження в житлі. Додатковий рівень заощадження дасть закачування аргону в камери склопакета та використання двокамерного склопакета (з трьома склами).

Ще більшою мірою підвищити збереження тепла в будинку можна використанням двокамерного склопакету, в якому одне скло енергозберігаюче, середнє звичайне, а третє мультифункційне.

Мультифункційне скло, зване також всесезонним, на відміну від енергозберігаючих, працює цілий рік — влітку воно не пропускає в приміщення ультрафіолет і спеку, взимку зберігає в ньому тепло. Для Одеси таке рішення є досить цікавим, і при закачуванні аргону ви отримаєте найтепліший склопакет — кращого варіанту в наш час не існує.

Фурнітура

Металопластикові конструкції Trocal комплектуються поворотно-відкидною фурнітурою Maco (Австрія). Бренд не потребує представлення — це провідний європейський виробник фурнітури, надійність якої перевірена не одним десятком років. Її без жодного перебільшення можна назвати найкращою фурнітурою, і це буде правдою.

В переважній більшості випадків використовуються модель Maco Multi-matic, яка є однією з найбільш затребуваних фурнітур цього виробника — вона проста в налаштуваннях, надійна і у неї досить демократична ціна в порівнянні з іншими моделями Maco.

Фурнітура Maco виготовляється з якісної сталі на території Австрії (заводи в Трібене і Зальцбурзі). Крім надійності в роботі, фурнітура Maco відома своїм тришаровим покриттям (один з шарів восковий, наноситься на молекулярному рівні), що забезпечує відмінний антикорозійний захист.

Фурнітура може бути як звичайною, так і у зламостійкій модифікації, яка буде вельми актуальною для жителів перших і других поверхів, особливо в спальних районах Одеси. Протизламна фурнітура оснащена грибоподібними головками цапф, що не дозволяють розкрити віконну стулку методикою віджиму (читати про методики зламу вікон).

Згідно зі статистичними даними, віджиманням в Одесі розкривається близько 70% металопластикових вікон. Методика ця проста, для неї потрібен лише ломик або потужні викрутки, і якщо ви мешканець граничних поверхів, то варто задуматися про її використання.

На нашому сайті є опис роботи протизламної фурнітури з відеоматеріалом, де проводиться тестовий злам вікон. Матеріал досить цікавий і з ним безперечно варто ознайомитися — в ньому тестуються вікна з профілю Veka, виготовлені підприємством Канталь, також пропоновані нашим магазином.

Порядок замовлення і виконання робіт

Для замови металопластикових вікон Trocal в Одесі вам потрібно зв'язатися з нами будь-яким способом.

 1. Ви повідомляєте нам приблизні розміри конструкції та її особливості (можна від руки накидати просте креслення і скинути його на пошту або вайбер).
 2. З вами зв'яжеться наш менеджер для уточнення деталей і ви отримаєте первинний розрахунок вартості.
 3. Якщо ціна виявиться підходящою, до вас приїде мастер для проведення точного виміру.
 4. Після цього вам доведеться приїхати в наш магазин, зробити первинний внесок та підписати наші гарантійні зобов'язання і договір, в якому обумовлені всі деталі (склопакет, розміри, способи замикання та інше), а також обсяг робіт (чи потрібно знімати старі вікна, чи потрібно при цьому їх збереження та інше).
 5. Після підписання відправляється заявка на завод-виготівник, в обумовлені терміни конструкція буде виготовлена і доставлена до Одеси на склад.
 6. Ми телефонуємо вам, в обумовлений час наші фахівці виконають установку в будь-якому районі Одеси. Оплата залишку здійснюється у вас вдома.

Коротка інформація про завод «Конкорд»

«Конкорд» володіє досить потужним виробництвом для збирання пластикових вікон. Значна частина віконних конструкцій Одеси з профілю Трокал збирається саме на цьому підприємстві, яке гарантує дійсно високоякісну збірку.

Підприємство є одним з найстаріших в Україні (спочатку вони виготовляли вікна з профілю Veka), і робить акцент на майстерність і ставлення до роботи персоналу на відміну від заводу Osnova, який практично повністю автоматизував своє виробництво.

«Конкорд» збирає віконні конструкції будь-яких розмірів і конфігурацій з профілів власного виробництва, а також з профілю Trocal, описаного в цій статті.

Магазин Добрий Дім —
вікна Trocal в Одесі від виміру до установки

Меню розділу вікон