Накладні замки в Одесі

Наш магазин пропонує накладні замки в Одесі відомих світових брендів — Mottura, Kale, Welka, Gerda, а також замки виробників країн колишнього СНД — Ельбор, Бар'єр та інших виробників. У нас ви зможете купити замок тієї цінової категорії, яка вам потрібна — є досить дорогі фірмові моделі, є недорогі замки, які мають непогану якість і використовуються в тих випадках, коли немає бажання викидати гроші лише за ім'я бренду.

Переважна частина замків є в наявності — ви зможете принести старий замок, підібрати підходящу заміну і відразу купити її. У цьому разі наші продавці допоможуть з вибором, бо деякі моделі мають свої особливості, не завжди зрозумілі пересічному покупцеві — системи секретності, властивості ключів і т. ін.

Зазначимо, що у вас є можливість поєднати покупку з установкою — майстри нашого сервіс-центру встановлять ваш замок в Одесі і Одеській області (прилеглих до Одеси районах). І оскільки шукати фахівця для монтажу замка вам не доведеться, то ви заощадите свій час.

Особливості накладних замків

Накладний замок встановлюється на поверхню полотна дверей. Зовні він відкривається ключем, а зсередини — ручкою, або ручкою з ключем.

Перші замки накладного типу з'явилися ще в античні часи і, переживши тисячоліття, активно використовуються і в наш високотехнологічний час.

В сучасному світі накладні замки застосовуються переважно у вхідних дверях. Серед їх достоїнств — легкість монтажу і обслуговування, збереження цілісності дверного полотна: немає потреби вирізати пази і інші поглиблення, які робляться при використанні врізних замків.

До недоліків накладних замків можна віднести деяку неестетичність — замок монтується на дверне полотно і багато хто не без підстав вважає, що виглядає така конструкція негарно.

Для посилення зламостійкості вхідних дверей накладний замок зазвичай доповнюють врізним. Якщо вам потрібен врізний замок, то докладні описи врізних замків, включно з кресленнями та розмірами, ви зможете побачити, відвідавши сторінки нашого сайту в розділі врізних замків.


Одеса — велике місто, в якому замкова продукція продається в багатьох місцях. Зайве говорити, що безліч продаваних замків низької якості, а іноді просто підробки під відомі бренди. Купуючи такий замок, ні на яку надійність, на жаль, розраховувати не доводиться. Така продукція має тільки одну перевагу — низьку ціну.

Брендів, що виготовляють замки, на ринках і в магазинах Одеси представлено досить багато — це і турецькі виробники, і китайські, європейські та російські. Заплутатися і зробити невірний вибір, купивши красивий на вигляд замок, але з неякісною начинкою, дуже легко навіть технічно освідченій людині. Якщо ви відчуваєте труднощі з вибором замка, телефонуйте нашим консультантам. Вони допоможуть вам визначитися з вибором і дадуть відповідь на ваші запитання.

Накладні замки з установкою
в Одесі та Одеській області

Відкрити меню розділу