Установка замків в Одесі

Сервісний центр магазину «Добрий дім»

Якщо ви мешканець Одеси або Одеської області, і вам потрібно встановити замок, то ви потрапили за адресою. Наш магазин має власний сервісний центр, фахівці якого здійснюють всі види робіт, пов'язаних з дверима та замками, з зміною конструкції дверей під іншу модель замка включно.

Ми здійснюємо професійну установку замків в Одесі

Виклик майстра додому здійснюється за телефонами сайту

Чинників для установки нового замка досить багато і немає сенсу їх перелічувати. Але якщо ви вирішили змінити замок через втрату ключа, не поспішайте. У цієї проблеми є більш коректне рішення — ми можемо змінити секретність замку і виготовити потрібну кількість нових ключів. Якщо ж ви хочете замінити замок на більш якісний, то зверніть особливу увагу на розміри. Поміститься новий замок у ваші двері, чи співпадуть отвори під ручку, ключ, ригелі, засувки і кріпильні елементи? Нюансів, які потрібно брати до уваги, досить багато. Якщо ви не маєте потрібного досвіду або не можете самостійно розібратися, то зателефонуйте нам.

Фахівці нашого сервіс-центру допоможуть вам справою і слушними порадами. Звернемо вашу увагу, що ми не тільки сервісний центр, а й магазин — ви можете купити потрібний замок і замовити його встановлення. І все це можливо зробити, не виходячи з квартири будь-якого району Одеси! Вибрати замок, захисну фурнітуру, ручку та інше ви можете на цьому сайті.

Наш майстер підбере замок до ваших дверей
і правильно його встановить!

Це особливо важливо, якщо мова йде про сучасні зламостійкі замки (не дешеві). При потребі наші фахівці також можуть запропонувати вам додатковий захист замка у вигляді захисної фурнітури, яка значно знизить ризик проникнення крадіжника.

На жаль, не завжди вдається підібрати потрібний замок — зазвичай таке трапляється, якщо потрібно поміняти неякісну модель на нову, більш надійну. Зрозуміло, що розміри замків різні, не збігаються кріпильні отвори та інше. У таких випадках доводиться міняти саму конструкцію дверей — вирізати нові пази, висвердлювати нові отвори, буває, потрібно щось підварити. Всі роботи здійснюються нашими фахівцями.

Ми займаємося дверима і замками в Одесі (не тільки установкою, але й ремонтом та обслуговуванням) тривалий час — понад двох десятиріч, обслуживши за цей термін незліченну кількість одеситів. Ми маємо великий напрацьований досвід і технічні прийоми, що дозволяють вирішувати замкові проблеми швидко і якісно. Звертайтеся до нас — ми цінуємо кожного клієнта та забезпечуємо його проблемам індивідуальне рішення.

Монтаж дверних замків у всіх районах Одеси

Меню розділу установки