Врізні замки в Одесі з установкою

Магазин «Добрий дім» пропонує найширший вибір врізних замків в Одесі. Замки є в наявності, ви зможете оглянути і придбати їх, а разі труднощів отримати консультацію — деякі моделі складні, і мають не завжди зрозумілі особливості.

Асортимент нашого магазину один з найбільших в Одесі. Не можна сказати, що у нас є всі замки, але в кожній ціновій категорії ми запропонуємо вам модель з кращою зламостійкістю, а деякі рідкісні або відверто неходові найменування ми можемо дістати на замову.

Доставка по Одесі

Замки доставляються по Одесі та Одеській області службами доставки, найчастіше використовується «Нова пошта». Це забирає час, і якщо вам замок потрібен терміново, то краще заїхати в наш магазин — ми знаходимося на Старокінному ринку поряд з центральним автовокзалом, дістатися до якого можна громадським транспортом з будь-якої точки Одеси. В крайньому разі ми самі постараємося доставити замок за додаткову плату. Телефонуйте, домовимося.

Які замки ви зможете купити у нас

Ми пропонуємо безліч врізних замків для виконання різних завдань — у нас є замки для вхідних і міжкімнатних дверей, є електромеханічні замки та замки для металопластикових дверей.

У нас ви зможете купити врізні замки виробників світового рівня Mottura, Cisa, AGB, Kale, GU-BKS, а також замки російських виробників «Ельбор», «Гардіан» і «Бар'єр». Водночас є й маловідомі, але дуже цікаві моделі вітчизняного виробництва — замок «Київський», наприклад, є найкращим в плані зламостійкості серед простих замків, а модель Radlock 865 взагалі вважається незламною. У нас є складні моделі з можливістю перекодування (при втраті ключів замок можна налаштувати на нові ключі), є недорогі прості замки для побутових цілей.

Великий вибір врізних замків передбачає отримання великого обсягу інформації, яка може заплутати пересічного споживача, тому в разі ускладнень ви зможете отримати пораду нашого фахівця. Для цього вам потрібно лише зателефонувати нам.

Замковий сервіс

Сервісний центр нашого магазину є членом української федерації «Локсмайстер», міжнародної організації «Mottura-Club», і має атестат центру сертифікації «SPV Company Ltd». Ми здійснюємо ремонтні, перекодувальні та монтажні роботи з замками і циліндрами, а також виготовлення ключів. Купивши у нас замок, ви при потребі відразу зможете замовити потрібну кількість дублікатів для будь-якого замка, включно із захищеними від копіювання ключами My Key.

Виняток становлять ключі до деяких циліндрових замків, дублікати яких виготовляються тільки на фабриках. У цьому разі відправка запиту на завод та виготовлення копій займає деякий час.

Особливості врізних замків

Існують два найбільш відомих типи врізних замків — сугальдні (сувальдні) та циліндрові. Обидві системи використовуються у вхідних і міжкімнатних дверях, але якщо замки встановлюються у вхідних дверях, то особливості цього використання є, і досить серйозні.

Сугальдні замки

Принцип кодування замків цього типу будується на використанні спеціальних пластин, званих сугальдами. Сугальд може бути різна кількість, на кожній з них нарізані кодові виступи, з якими взаємодіє ключ. Чим більше сугальд, тим вище рівень протистояння замка інтелектуальним методикам (відмички, знімки відбитків ключа і т. ін.)

Перевагою сугальдних замків є висока стійкість до силового зламу — знаходяться вони всередині дверного полотна, тому дістатися до механіки вельми непросто.

Серед недоліків слід зазначити нижчу стійкість до інтелектуального розкриття в порівнянні з циліндровими системами.

Циліндрові замки

Безпека циліндрових замків базується на окремому механізмі — циліндрі (личинці, серцевині), а замок являє по суті корпус для циліндра. Серед всіх циліндрових замків вирізняються редукторні моделі, в яких привід від циліндра до ригелів здійснюється через шестерні. Редукторним замкам притаманна тиха і м'яка робота, в них суттєво зменшено навантаження на циліндр.

Перевагою циліндрових замків (по суті циліндрів) є значно вищий рівень протистояння інтелектуальному відкриттю — зламостійкість якісного циліндра в цьому плані зазвичай вище, ніж аналогічна характеристика якісного сугальдного замка.

Недолік один — вразливість до силового зламу. Торець циліндра завжди доступний, його можна висвердлити, вибити і т. ін. Через це циліндри захищають броньованими накладками, і такий варіант забезпечує оптимальний захист для всіх способів зламу.

Комбіновані (здвоєні) врізні замки

Замки цього типу стають в Одесі все більш і більш поширеними, їх почали активно використовувати виробники вхідних дверей. Здвоєний замок являє корпус, всередині якого знаходяться два замки, зазвичай сугальдний і циліндровий. Рідше використовуються двоциліндрові моделі, про них піде мова далі.

Широке поширення комбінованих замків зумовлене ціновим чинником — один добрий здвоєний замок коштує набагато дешевше двох добрих окремих замків. Але це не все — в замках Mottura, наприклад, використовується взаємодія систем. На практиці це виглядає так — ви замикаєте сугальдну частину замка, а потім циліндричну, механіка якої перекриває доступ ключа до сугальдної частини. Погодьтеся, цікаве рішення, завдяки якому замки Mottura 54.797 і Mottura 54.Y797 (з перекодуванням) стоять щонайменше в половині квартир і приватних будинків Одеси.

Звернемо вашу увагу, що Mottura 54.797 і Mottura 54.Y797 є надійними і активно використовуваними, але морально застарілим замками. На зміну їм прийшла модель Mottura 54.J797, зламостійкість якої ще більш підвищена завдяки ускладненню сугальдной частини.

Висновок буде такий — в міжкімнатних дверях ви можете встановлювати замок будь-якої системи, виходячи з ціни і зручності користування, а питання вхідних дверей складніше. Традиційна схема передбачає розміщення двох врізних замків різних систем — таким чином компенсуються їх уразливості. Комбіновані замки, як вже говорилося, здебільшого також використовують цю схему. Але є і комбіновані двоциліндрові замки (найкращий з яких Mottura 84.995Q), і за умови правильної установки броньованих накладок з втопленням їх в дверне полотно, можна отримати не оптимальний, а максимальний рівень зламостійкості. Звичайно, він буде актуальним при використанні якісних циліндрів. Варіант дуже добрий, але й найдорожчий — якісний двоциліндровий замок коштує недешево, а циліндри ще дорожче.

Українські виробники замків

Радлок

Radlock

Завдяки своїм нерозкривним замкам за порівняно короткий час компанія Radlock зайняла провідні позиції, і зараз її можна назвати найвідомішою серед українських виробників, коли потрібен по-справжньому зламостійкий замок. Конструкцію замків розробив Костянтин Радевич, який кілька десятиліть професійно займався аварійним розкриттям та ремонтом замків у банківських сейфах.

Протектор

Протектор

Замок «Київський», який випускається під брендом Протектор, також є однією з якісних вітчизняних розробок. Слід зазначити, що деякі замки виготовляються в Китаї, а потім поширюються під українськими брендами. Але «Київський» замок повністю виготовляється в Україні, це чудова заміна з високим рівнем протистояння силовому зламу багатьом застарілим моделям.

Аріко

Аріко

Компанія Аріко (Запоріжжя) відома своїми замками, які є відмінною заміною продукції інших виробників, коли потрібне недороге рішення. Маючи доступну ціну, замки Аріко однозначно якісніші за заводські китайські замки — випускаються вони тривалий час, за який зарекомендували себе як надійне рішення бюджетного сегмента.

мотор сич

Мотор Січ

Запорізьке підприємство Мотор Січ представлення не потребує — авіадвигуни цього виробника відомі всьому світу. Компанія володіє в Україні кількома заводами, один із яких, крім іншої продукції, займається виробництвом замків. Пропоновані компанією моделі, як і замки Аріко, можна схарактеризувати як надійне бюджетне рішення, перевірене часом — замки випускаються понад два десятки років.

Іноземні виробники замків

замок Моттура

Mottura (Італія)

Якщо вести мову про самого відомого виробника, то це буде італійська Mottura. Популярність з'явилася не на пустому місці — італійці постійно в русі, винаходять щось нове, багато їх ідей використовують інші виробники, незважаючи на всі патенти. Асортимент широкий, якість збірки і матеріали відмінні, тому замки Mottura заслужено вважаються одними з найкращих. Якщо вам потрібен зламостійкий і надійний замок, то шукайте його серед продукції цього бренду.

Cisa Одеса

Cisa (Італія)

Ще один відомий виробник замків, і теж з Італії. Якість продукції порівняна з Mottura, проте вибір не настільки багатий, а рішення простіше. Cisa більше відома своїми замками для вхідних дверей, які використовують багато виробників. Продукція цього бренду буде хорошим вибором, якщо з якихось причин ви не бажаєте мати справу з Mottura.

kale kilit

Kale Kilit (Туреччина)

Продукція Kale використовується в дверях середнього і нижчого цінових сегментів. Бренд дуже відомий, якість замків непогана при доступній всім прошаркам населення вартості, але про рішення на рівні італійців мова не йде. Міцний середнячок, популярність якого забезпечила доступна цінова політика при прийнятній якості та надійності.

Гардіан в одесі

«Гардіан» (Росія)

Замки «Гардіан» в різні роки завоювали ряд престижних нагород, продукція цієї торгової марки сертифікована науково-дослідним центром «Охорона». Цей факт говорить сам за себе — центр належить до Головного керування позавідомчої охорони МВС Російської федерації, і першому зустрічному такі документи не видаються. «Гардіан» пропонує досить широкий вибір замків непоганої якості, багато з яких використовують в своїх моделях виробники вхідних дверей.

замки ельбор

«Ельбор» (Росія)

Завод «Ельбор» — один з найбільших виробників замкової продукції на території країн пострадянського простору. Підприємство існує з 1976 року і виробляє замки різних цінових категорій, серед яких є як прості моделі, так і замки, які мають підвищену секретність. Уся продукція підприємства виготовляється на основі своїх інженерних розробок. Якість замків гарна, ціна доступна.

Найчастіше у вхідних дверях використовується продукція перерахованих брендів. У дорогих і якісних дверях ставлять замки Mottura або Cisa (рідше). Цим, власне, сказано все — продукція італійців коштує дорожче замків інших виробників, але заміни просто немає. Якщо потрібен замок дешевше, то вибір буде невеликий — це перераховані турецькі та російські виробники. Взагалі, італійські замки можна назвати кращими без будь-якого перебільшення: Mottura, Cisa, Welka, AGB, FF, Dierre — чи існує ще одна країна з розмірами Італії, де є стільки брендів, що пропонують якісну замкову продукцію.

Звичайно, купити врізний замок в Одесі можна і на лотку. Але пам'ятайте про підробки і не женіться за дешевизною: замок — не та річ, на якій варто заощаджувати. Результати такої «економії» можуть виявитися сумними!

Телефонуйте!
Ми готові допомогти у ваших «замкових» негараздах!

Відкрити меню розділу