Циліндри EVVA в Одесі

Безкоштовна доставка по Одесі та Україні!

Австрійська компанія EVVA заснована на початку минулого століття, її основне виробництво розташоване в Відні. Пропоновані нашим магазином циліндри топ-рівня MCS і 3KS мають надвисоку стійкість до інтелектуальних методик розкриття, яку часом вважають еталоном зламостійкости. Якщо ви шукаєте такий рівень захисту, то поряд з рішеннями компаній GU-BKS і DOM (вони також є в нашому магазині), циліндри EVVA будуть дуже добрим, якщо не найкращим вибором.

Магазин «Добрий дім» є офіційним дистриб'ютором EVVA в Одесі та Україні — наші фахівці в складі київської компанії «Клавис» їздили на завод в Австрію, де здали всі нормативи, передбачені стандартами підприємства, а також отримали сертифікат, що підтверджує наші повноваження.

Циліндри EVVA MCS

Циліндр Evva mcs одеса

MCS — технологія магнітного кодування

Механізм вважається одним з найбільш зламостійких циліндрів в світі.

В циліндрі використовується поєднання механічної та магнітної систем кодування. Використання цієї комбінації робить принципово неможливим розкриття MCS відмичками та копіювання ключів сторонніми особами. Магніти циліндра захищені та несприйнятливі до впливу магнітних полів з повсякденного життя.

Циліндр оснащений захистом від силових методик зламу.

Циліндри EVVA 3KS Plus

Циліндр Evva одеса модель 3ks

3KS — система трьох кривих

Як і MCS, модель вважається одним з найбільш зламостійких механізмів.

Основою циліндра є механізм 3KS (три криві), який не містить пінів і пружин — перевірка секретності здійснюється 12 кодовими пластинами, що ковзають по трьом пазам у вигляді ліній довільної форми, нарізаних на кожному боці ключа. Завдяки відсутності пружин знижується рівень тертя, підвищується надійність в роботі та довговічність.

Циліндр оснащений захистом від силових методик зламу.

Циліндри EVVA ICS

Циліндр Evva одеса ics

ICS — дві механічні системи кодування

Безпека циліндра будується на двох незалежних пружинних пінових системах, які перевіряють дві кодові нарізки, розміщені в двох різних вертикальних площинах ключа.

Ключ оснащений технологією, що запобігає його сканування для копіювання на 3D принтерах.

Циліндр оснащений захистом від силових методик зламу.

Дублікати ключів і комплектація

Ключі всіх циліндрів EVVA незалежно від моделі захищені від вільного копіювання з найвищим ступенем — дублікати виготовляються в Австрії на заводі-виробнику, заготовки ключів не поширюються. Циліндри комплектуються п'ятьма ключами і карткою з кодуванням, яка підтверджує також володіння механізмом. Для виготовлення дублікатів слід звернутися до сертифікованого сервіс-центру, подібного до нашого, пред'явити один з ключів і вищезгадану картку власника.

Про модулярну зборку

Модульний принцип збирання дозволяє отримувати будь-які циліндри з корпусом необхідного розміру від 60 мм (30х30) до 260 мм (130х130) з інтервалом 5 мм.


Магазин «Добрий дім» —
циліндри провідних виробників в Одесі

Нагадуємо, що фахівці нашого сервіс-центру можуть виконати заміну і установку циліндра в будь-якому районі Одеси. При потребі ми можемо безкоштовно відправити циліндр в будь-яке місто України.

Відкрити меню розділу