Циліндри RB-Locks Keylocx в Одесі

Безкоштовна доставка по місту та Україні!

Ізраїльська компанія RB (Rav Bariach, RB-Locks — підрозділ замків та циліндрів) не дуже відома в Одесі та Україні. Компанія відносно нещодавно почала входити в Україну, запропонувавши серцевини з таким відношенням зламостійкості до ціни, що вони у своєму сегменті одразу потіснили інших виробників. А зробити це через високу конкуренцію дуже непросто.

Купити циліндр RB Keylox в Одесі ви зможете в нашому магазині — серцевини в наявності. За потреби майстри нашого сервіс-центру можуть встановити циліндр або замок у будь-якому районі міста.

КУПИТИ ЦИЛІНДР RB KEYLOCX В НАШОМУ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ

Безкоштовна доставка по Україні «Новою поштою» без попередньої оплати

Усі нові серії циліндрів перевіряються майстрами нашого сервісного центру — ми отримуємо кілька моделей від виробника, механізми розбираються, оцінюється конструкція та заявлені виробником характеристики. Після цього приймається рішення про приймання у продаж або відмову (таке теж буває), бо проблеми з поверненням неякісної продукції не потрібні ні вам, ні нам. Потрібно сказати, що конструкція RB Keylocx надійна, циліндр зібраний з якісних матеріалів, а сукупний рівень зламостійкості вельми непоганий.

Технічний опис циліндрів RB Keyloсx

Личинки належать до серії Keyloсx, моделі сертифіковані стандартом EN 1303:05, що описує нормативи різних аспектів зламостійкості. Контроль якості виробництва відповідає стандарту ISO 9001, конструкція серцевини захищена патентом.

Циліндри оснащені 6-піновою лунковою (лазерною) системою секрету, один з пінів має особливу конструкцію, спрямовану на підвищення рівня протистояння інтелектуальному розкриттю, насамперед відмичкам. Піни виготовлені з нержавіючої сталі.

На ключі розташований інтерактивний елемент, який незалежно від пінів взаємодіє з механікою ротора. Зазвичай у подібних описах вказується, що такі елементи служать захистом від копіювання ключа. Це правда — ключ із правильною секретною нарізкою, але без інтерактивного елемента циліндр не відкриє, і це служить відмінним захистом від копіювання, зокрема і на 3D-принтерах. Другий аспект згадується рідко — при розкритті циліндра відмичками або іншим тихим способом, зламнику потрібно якимось чином обійти (деактивувати) інтерактивний елемент, а це непросто і забирає час, що є ключовим фактором при розкритті.

Корпус у личинки монолітний, відлитий із латуні. Цілісні корпуси досить легко ламаються в місці гвинта кріплення при спробах розламу або виривання — методика дуже популярна і не гучна. Через це серцевину оснастили технологією контрольованого зламу, яка служить захистом.

Захист працює наступним чином — по периметру корпусу на невеликій відстані від торців фрезерується неглибокий паз, що послаблює корпус. При захопленні краю механізму та вириванні розлам станеться саме в ослабленому місці — зламник отримає лише відламану невелику частину корпусу, а доступу до замка не матиме.

Циліндр після відламу зовнішньої частини можна відкрити ключем, він підлягає заміні. Зазначимо, що після спроб силового зламу практично всі циліндри змінюються через руйнування.

Протистояння тихому (інтелектуальному) розкриттю

Тихим розкриттям називають неруйнівні несанкціоновані методики відкриття замків та циліндрів — відмички, самоімпресія, бампінг тощо.

Механізми RB Keylocx не можна назвати нерозкривними. Але лазерна система сама по собі надійніша за пінову англійську систему, її абсолютно неможливо розкрити бампінгом, а пін особливої конструкції та особливо інтерактивний елемент підвищують рівень захисту. Серцевину некоректно порівнювати з практично еталонами зламостійкості EVVA 3KS або Abloy Protec 2. Але якщо вам потрібен не дуже дорогий механізм з непоганим рівнем захисту від розкриття, то RB Keylocx явно заслуговує на увагу — швидко його не відкриєш. У такому разі механізми зламують силовими методиками, і на відміну від багатьох серцевин подібної цінової категорії, RB Keylocx захист від цих методик має — від свердління, виривання ротора та розламу корпусу. Загалом комбінація захисту від інтелектуального розкриття та силового зламу дуже хороша, що робить RB Keylocx вельми привабливим механізмом.

Протистояння силовим методикам зламу

Циліндрові механізми досить слабо протистоять руйнівним методикам — висвердлюванню, розламу та вириванню, і захист усіх виробників спрямований на протистояння саме цим вандальним способам зламу.

Захист від виривання та розламу забезпечує система контрольованого розламу. Вона використовується в дуже непоганих циліндрах Mottura Champions Pro, де зарекомендувала себе найкращим чином. На фото показаний тестовий розлам звичайного циліндра з цілісним корпусом (ліворуч) і Mottura Champions Pro (праворуч) — саме так захист працює й у RB Keylocx.

Не можна не зазначити, що на фото циліндри спеціально встановлені неправильно — вони виступають над дверним полотном, даючи зламнику можливість захоплення корпусу щипцями, розвідним ключем або спецінструментом. Насправді такого не повинно бути, але зламник може зруйнувати частину декоративної обшивки (дерева або ДВП) і отримати можливість захоплення.

Захист від висвердлювання ротора досягається використанням двох вставок-штифтів із твердого металу. Інші вставки захищають пружини пінів та заглушки каналів пружин.

RB Keylocx досить добре оснащений захистом від силового зламу, винятком є вибивання кувалдою або важким молотком. На жаль, захисту від дій такого рівня немає в жодного, навіть найдорожчого циліндра. Тому, якщо в місці розташування дверей є можливість гучної роботи важким ударним інструментом, то обов'язково слід подумати про захисну фурнітуру — іншого захисту немає.

Комплектація RB-Locks Keylocx

Комплект містить циліндр, п'ять ключів, гвинт кріплення і карту власника. Циліндри зі штоком за потреби можуть комплектуватись вертушкою.

Ключі та дублікати RB-Locks Keylocx

Ключі механізму реверсивні (можна вставляти в циліндр будь-яким боком) та захищені від несанкціонованого копіювання. Дублікати виготовляються у сервісних центрах та майстернях лише після пред'явлення картки власника.

Циліндри RB-Locks в Одесі від офіційного постачальника

Відкрити меню розділу