Навісні замки в Одесі

В Одесі навісні замки ви можете купити в нашому магазині. Ми пропонуємо одеситам якісні та надійні навісні замки найвідоміших виробників — ABLOY (Фінляндія), MOTTURA (Італія) і MUL-T-LOCK (Ізраїль). Ці бренди не потребують представлення — їх продукція відома всьому світу, перевірена часом, сертифікована і має гарантію.

Брендові замки коштують досить дорого, якщо порівнювати їх із звичайними замками — якісні матеріали не можуть бути дешевими. До того ж в таких замках зазвичай використовуються сучасні технології та розробки. Наприклад, у багатьох моделях в якості секретного механізму використовуються циліндрові механізми з дуже високим рівнем протистояння інтелектуальному відкриттю. Все це не робить продукцію дешевше, але для побутових потреб така надійність потрібна не завжди — чи варто вішати фірмовий замок з загартованим корпусом на двері сараю? У такому разі ми пропонуємо продукцію Чебоксарского заводу (Чезам), яка зарекомендувала себе досить надійною для побутових потреб і має доступну ціну.

Широкий вибір брендів і моделей в нашому магазині дозволить вам вибрати замок, відповідний вашим матеріальним побажанням. У нас ви знайдете всі види навісних замків: з протектором — захищений від механічних пошкоджень, з загартованої дужкою, П-подібний і багато інших. Розібратися пересічному покупцю в різних модифікаціях не завжди просто, і в цьому разі вам на допомогу прийдуть наші консультанти — дзвоніть, не соромлячись. У нас ви також зможете купити і захист різних виробників для навісних замків.


Замки навісного типу з'явилися багато століть тому, але їх конструкція вийшла настільки вдалою, що й у наші часи вони не виходять з ужитку.

В переважній більшості споживачі вважають навісні замки недостатньо надійними і при згадці фрази «навісний замок» уява зазвичай малює сарай з проржавілим замком. Це пояснюється досить просто — замки радянського виробництва не завжди мали належний зовнішній вигляд та якість. У наш час їм на заміну прийшли всілякі китайські підробки під відомі бренди — варто зайти на «Привоз», щоб переконатися в цьому. Та й наші виробники теж не завжди роблять якісну продукцію.

Якщо вести мову про фірмові замки, то надійність у них на висоті. Наприклад, корпус і дужка фінського замка Abloy PL362 зроблені з загартованої сталі, а в якості секретного елемента використовується механіка циліндра Protec, що вважається нерозкривним інтелектуальними способами. Подібні замки мають максимальний рівень безпеки і вартість, яка відповідає цьому рівню. Відкрити їх відмичками вельми непросто, але рішення про доцільність використання таких моделей належить приймати вам.

Купити якісний навісний замок в Одесі

Відкрити меню розділу