Накладні гаражні замки Kowal Kastel в Одесі

Польська компанія Kowal практично невідома в Україні — це невелике сімейне підприємство, яке, проте, виготовляє якісну продукцію. З усього асортименту Kowal найцікавіші накладні моделі Kastel — подібних рішень інші виробники не мають.

Замки Kastel є повним комплектом багатосторонньої системи замикання, призначеної для використання у воротах, гаражах та подібних місцях. У комплект входять кріплення, тяги, скоби — нічого шукати не потрібно, замок можна одразу монтувати.

Купити замки Kastel в Одесі ви зможете у нашому магазині або через наш інтернет-магазин з доставкою.

КУПИТИ ЗАМКИ KASTEL У НАШОМУ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ

Безкоштовна доставка по Україні «Новою поштою» без передоплати

Усі моделі Kastel мають однакову конструкцію, відмінності полягають у напрямку замикання та кількості точок замикання. Ручкою здійснюється рух тяг для замикання або відмикання, циліндровий механізм блокує обертання ручки. Всі замки мають можливість блокування та розблокування зсередини приміщення.

Модель Kastel-1 забезпечує дві точки замикання у горизонтальному напрямку. Довжина тяг — 120 мм (дивитися креслення замка).

Модель Kastel-2 забезпечує дві точки замикання у вертикальному напрямку. Довжина тяг — 120 мм (дивитися креслення замка).

Модель Kastel-4 забезпечує чотири точки замикання у всіх напрямках. Довжина тяг — 120 мм (дивитися креслення замка).

Нагадаємо, що наш магазин має сервіс-центр, спеціалісти якого можуть установити ваш замок в Одесі.

Накладні замки Kasel в Одесі

Відкрити меню розділу