Замок ЗГС (Гродно)

Білоруський замок ЗГС вирізняється із загального ряду сугальдних моделей, пропонованих нашим магазином — розроблявся він на рубежі століть, але конструкція виявилася настільки вдалою, що і в наш час ЗГС дасть фору багатьом моделям подібного класу відомих брендів, не кажучи про Китай. Замок виготовляється в Гродно на підприємстві «Радиоволна». Знайти його в Україні досить складно, але в наш магазин відбуваються поставки цієї моделі, з описом і технічними характеристиками якої ми пропонуємо вам ознайомитися.

Особливості моделі

Чотириобертний сугальдний замок ЗГС (замок гаражний сугальдний) призначений для установки в дерев'яні та металеві двері. Пропонована модифікація не має торцевої планки, що робить замок універсальним — його можна монтувати як накладним, так і врізним способами.

У внутрішній частині корпусу встановлені дистанційні втулки (стійки), на які кріпиться кришка замка. Стійки перешкоджають передавлюванню механіки замка при його установці та експлуатації, таке рішення зараз використовують практично усі якісні замки.

Замок оснащений 6 сугальдами і чотирма посиленими засувами (ригелями), між якими знаходиться защіпка, керована ключем і фалевою ручкою. Особливістю сугальд є прямокутні ключові пази, що ускладнює розкриття замка відмичками (в простих моделях форма пазів схожа на трапецію, що значно спрощує зламнику роботу).

Одним з цікавих рішень замка є відвідні пружини сугальд — вони кручені. Зламу такі пружини не підлягають, а якщо неможливе усе-таки трапиться, то замок можна буде відкрити ключем, не вдаючись до послуг майстрів — таку можливість дає особливе розташування сугальд і пружин.

Наочне уявлення про замок дасть короткий відеоогляд моделі з нашого каналу Yotube.

Технічні характеристики ЗГС

В замку використовуються тільки металеві деталі — ніякого силуміну ви в ньому не знайдете. Загалом, це дуже хороша, добротна, перевірена часом модель, яка буде служити не одне десятиріччя.

Нагадуємо, що майстри нашого сервісного центру можуть виконати установку замка в будь-якому районі Одеси.

Замки «ЗГС Гродно» в Одесі

Відкрити меню розділу