Матеріали про вибір вікон з металопластику

У каталозі описано різні АСПЕКТИ вибору металопластикових вікон. Розглядаються особливості фурнітури, достоїнства і недоліки віконних конструкцій.

Дерево або пластик у вікнах

Деякі вважають, що пластик виділяє токсичні речовини і тому вікна з нього краще не купувати. Однак ніхто не замислюється, що навколо нас все із пластика: телевізор, зубна щітка, гребінець ... Якщо так міркувати, тоді половину предметів з дому доведеться викинути, адже вони токсичні. Сучасні технології передбачають високий контроль якості, що робить пластик безпечним для людини.

Види вікон

Раніше при виготовленні віконних рам використовувалося тільки дерево, але з розвитком прогресу виробники почали виготовляти сталеві, алюмінієві і полімерні вікна. У всього є свої плюси і мінуси, вікна не є в цьому плані винятком, і вибір тих чи інших вікон залежить від цілей, для яких вони купуються.

Яка кількість камер в склопакетах оптимальна для Одеси

Замовляючи вікна з металопластика, переплачувати не хочеться нікому. Річ це досить дорога і одним з ціноутворюючих чинників є склопакет, а точніше, кількість його камер. Скільки їх повинно бути з огляду на клімат Одеси?

Про енергозберігаючі стекла в вікнах з металопластика

Замовляючи вікна з пластика, багатьом напевно доводилося чути про енергозберігаючі стекла і їх дивовижних якостях. Чи варто довіряти таким чуткам, чи має сенс ставити теплостійкі скла в Одесі.

Яку фурнітуру вибрати для вікон з металопластика

Фурнітура для вікон з металопластика — та річ, увагу на яку звертають через деякий час після покупки, коли з'являються скрипи, перекоси та інші неприємності. На які особливості фурнітури робити акцент при замовленні металопластикових вікон?

Меню розділу вікон