Яка кількість камер в склопакетах
металопластикових вікон оптимально для Одеси

Питання про кількість камер у вікнах з металопластику актуально завжди — від нього залежить вартість вікон в цілому. Переплачувати, звичайно, не хочеться. Спробуємо розглянути це питання в контексті Одеси.

Не треба розповідати про одеські зими — сльотаві і м'яки, з рідкісними морозами. В принципі, як людина у якої стоять вікна з однією камерою (два скла), встановлені в незапам'ятні часи, можу сказати, що їх цілком вистачає для нашого м'якого клімату. Вистачає за однієї умови — має бути нормальне опалення. У ті моменти, коли його немає, в квартирі досить прохолодно. Не холодно, а саме прохолодно, Звичайно, важлива і якість профілю. Не називаючи бренду, скажу, що він фірмовий і в ньому п'ять камер.

Важливим фактором є засклення лоджії. Якщо вона засклена вікнами хоча б з одною камерою, то в квартирі буде досить комфортно і без опалення. Якщо ж в будинку перебої з опаленням, і немає додаткового бар'єру в у вигляді заскленій лоджії або в крайньому разі балкона, то відповідь очевидна — краще встановити металопластикові вікна як мінімум з двома камерами. Додатково можна замовити особливі теплозберігаючі склопакети, які зроблять ваше житло ще більш теплим.

Добре, дві камери — оптимальний варіант. А більша кількість? Без будь-якого сумніву, якщо є можливість, варто ставити вікна з великою кількістю камер. Металопластикові вікна служать дуже довго і, з огляду на зростання цін на енергоносії, ціни на опалення зростатимуть. Якщо ви далекоглядна і економна людина, то рішення очевидно. При цьому варто приділяти увагу і камерам самого профілю — нерозумно, погодьтеся, ставити склопакет з великою кількістю камер в «холодний» профіль. Всі елементи металопластикового вікна повинні відповідати один одному.

Меню розділу вікон