Захист металопластикових вікон
від віджиму в Одесі

Одним з поширених способів зламу є віджимання. Цією нехитрою методикою зламуються як металеві двері, так і металопластикові вікна. Суть зламу вельми проста: за допомогою фомки або ломика, просунутого між стулкою та рамою, здійснюється відгинання віконної рами в декількох місцях доки запірні цапфи перестануть перешкоджати відкриттю вікна. Причина поширеності такого зламу очевидна — не потрібно високої кваліфікації зловмисника та спеціального інструменту.

Захист від віджиму існує. Наш магазин пропонує захисну віконну фурнітуру EKO ELIT SECURITY LOCK, яка являє собою блокіратор, що запобігає можливісті відкриття стулки вікна зовні. Його дія нагадує роботу звичайної ручки — при повороті в горизонтальне положення стулка вікна блокується.

Монтаж захисту не передбачає складнощів — все зводиться до закрутки чотирьох саморізів. Захисні елементи кріпляться в двох точках віконної рами. Висота блокіраторів розрахована на стандартні профілі вікон, є можливість збільшити висоту конструкції за допомогою прокладок, що йдуть в комплектації — блокіратор при закритті повинен щільно тримати стулку без жодних люфтів. Після монтажу захисту місця кріплення маскуються декоративними накладками.

Пропонований захист не претендує на роль панацеї від усіх силових впливів на раму вікна. Але справу свою він робить — засувки блокіратора виготовлені з металу і розігнути їх неможливо, багатьох потенційних зловмисників відлякує сама наявність захисту. А якщо вони вирішать продовжити свою справу, то шуму і часу у них піде набагато більше, що і повинно відбуватися при наявності будь-якого захисту.

Меню розділу вікон