Енергозберігаючі скла для сучасних вікон

Скло в металопластикових вікнах грає важливу роль — з нього формується герметичні камери склопакета. Відомо, чим їх більше, тим вікна будуть «тепліше». Але вікна, які робили 15 років тому, кардинально відрізняються від сучасних металопластикових віконних конструкцій. Існує багато відмінностей, але раз ми говоримо про стекла, то мова піде саме про них.

Енергозбереження стало звичайною річчю і усе більше споживачів звертають увагу на цей важливий фактор нашого життя. Навіть в Одесі, де, здавалося б, не буває особливих морозів. Від чого ж залежать втрати тепла в металопластикових вікнах?

Існують тверді та м'які покриття, які мають різні особливості у вигляді операцій при виготовленні вікон з металопластику та їх монтажу. Але обидва типи дають відмінний теплозберігаючі ефект.

Тепер про Одесу. Чи варто вкладатися в нові технології, якщо сильних морозів не буває. Відповідь очевидна, але, на жаль, багатьом доводиться рахувати кожну копійку — це факт, від якого не втечеш. Якщо ж є можливість, то без сумнівів, краще встановити такі стекла — в Одесі багато фірм, що пропонують металопластикові вікна. А це означає, що є конкуренція і якщо добре пошукати, то можна знайти непоганий варіант. Важливо пам'ятати: ціни на вікна з ПВХ опускаються, а на опалення підвищуються.

Для інформації: У Європі, до якої ми так завзято прагнемо, 80% будівель з ПВХ вікнами оснащені енергозберігаючим склом.

Меню розділу вікон